Kącik WKKW

Nie wiem jak na tej aukcji, ale jak dwa lata temu moi szwedcy szefowie mieli dwa 3latki na aukcje to po zgloszeniu i ogloszeniu ze owe stworzenie bedzie licytowane wlasciciele musieloby zaplacic jakas tam kwote kary za wycofanie go. Wiec moze doslownie odkupienie przez wlasciciela to znaczy? Moze odwidziala im sie sprzedaz a nie mogli wycofac? Nie wiem 🙂
Zorilla, nie
Te konie nie były wycofane
Były normalnie licytowane
Tego nie napisalam. Mialam na mysli sytuacje kiedy wlascicel zmienil zdanie wiec licytowal wlasnego konia - a nie wycofal.
Czysto teoretycznie, ale po prostu mialam inna sytuacje na mysli niz wlasnie wycofanie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 października 2018 04:58
Gdzie jest dostępny godzinowy plan konkursów w Strzegomiu w ten weekend? Na ich stronie są tylko listy startowe i zgłoszenia, nie ma planu jak to zawsze było 🙁
kotbury, A wiesz co oznacza dokładnie odkupiony przez właściciela?

Organizator aukci zarabia na koniach sprzedanych- procent ( ustalony) od ceny sprzedaży konia.
Gdy aukcja się zaczyna właściciel moze licytować /podbijać cenę. Jeśli osiągnięta kwota mu się nie podoba podnosi rękę i przebija. Tym samym odkupuje konia, a organizatorom placi w formie procentu od wylicytowanej kwoty.
Najpierw mi się to wydawało takie niecodziene. Ale muszę przyznać, że to uczciwe.  Wiesz za ile chcesz sprzedać więc możesz sam podbijać cenę swojego konia i latwo ci wczesniej się przygotować na to ile moze cię udzial kosztować.
No i w ogole gdyby zacząc od cen minimalbych ( nie cen startowych, od ktorych się zaczynaly licytacje) to podejrzewam, że wlasnie byloby tak, jak z ogłoszenia. Jednak atmosfera aukcji i to kto nagle nam się włącza do licytacji ma znaczenie.
Dużo można się nauczyć patrząc jakie konie licytują profesjonaliści.

Konia, ktory mi się bardzo podobał finalnie wylicytował Dibowski...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
10 października 2018 20:12
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 października 2018 22:07
Dzięki, już to ogarnęłam od wczoraj :kwiatek:
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
21 października 2018 10:53
Film nie jest dostępny w PL
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 listopada 2018 16:31
Orientujecie się czy steramy na cavaliada.pl można oglądać po czasie, czy tylko na żywo? Leżę w szpitalu i nie wiem, czy wyjdę jutro przed tą 19., a MUSZĘ obejrzeć WKKW. Najwyżej przekroczę limit danych komórkowych 😂
Wiem że będą retransmisje w tv, ale ja nie mam tv wcale 😁

Edit: ale beznadziejna była ta relacja  😤
Wrzuce tutaj  w wątku o ochraniaczach cisza. Czy te ochraniacze sa rozmiarowo ok ? Pierwszy raz mam z takimi do czynienia i nie wiem czy pasują ?  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2019 13:56
Można gdzieś oglądać MP-S?
Strasznie ciemne te foty, ja nic nie widze.
Zorilla na moim komuperze w miare widać jutro zrobie nowe w takim razie  :kwiatek:
Rzeczywiście na komputerze coś tam widać, ja bym je podciągneła centrymetr wyżej, ale generalnie wydają się OK.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2019 15:06
Dramat Sary Algotsson Ostholt 🙁 jej koniowoz zapalił się na A1. Jeden koń zginął.
Z drugim też źle niestety...
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 maja 2019 18:09
Skąd takie informacje? Wszystkie publiczne źródła podają jedynie, ze poparzony i przewieziony do kliniki...
Widać WKKW-ści mają swoje przecieki. Generalnie brak słów potworny wypadek. Współczuję zawodniczce i kierowcy, to jest trauma do końca życia.
Facella, ale nikt nie napisał, że nie żyje, tylko że nie za dobrze z nim także.
Facella, od osoby, która wiozła tego konia do weterynarza.  To nasze rewiry przecież...
I niestety, drugi koń, Arpertina też nie żyje... Olbrzymia tragedia.
Czy z Baborowka będzie jakaś relacja na żywo? Bo nie mogę znaleźć takiej informacji🙁
No właśnie ale nie jest napisane kiedy i z jakich konkursów🙁
Nigdzie nie znalazłam programu transmisji.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 maja 2019 10:06
Ja wiem jedynie ze 11:30 ujezdzenie CICO4*
Wyskoczenie konia z czworoboku to eliminacja, prawda?
Białorusinowi koń zwiał ze szranek, kolejna zawodniczka walczy z koniem o utrzymanie się w czworoboku...
DeJotka, no jasne
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się