Stajnie w Warszawie i okolicach

Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 kwietnia 2019 08:20
otaris, Mokre zawsze było najładniejsza stajnią w okolicy i niezmiennie miło wspominam jak tam stałam, chociażby ze względu na tereny. Martwi mnie tylko, że w sezonie zimowym niestety jest straszne błoto na padokach. No i jeśli na zimę cena będzie 1200/1300 to nie będzie mnie pewnie stać 🙁
Bywając teraz czasami w różnych stajniach okolicznych typu właśnie zegar czy ostatnio jak byłam w Mokrym to faktycznie widać, że się to rozwija, wygląda na zadbane, oby tak dalej, bo aż skoda tego miejsca, że nie trafiało w zbyt dobre ręce niestety.
To dobrze ,że dostrzegasz zmiany.🙂.Cena 1300 nigdy nie była wypowiedziana w stajni w Mokrym,więc nie wiem ,dlaczego pojawiła się na forum.Podwyżki na tą chwile nie ma zaplanowanej w ciągu najbliższych kilku miesięcy..A właściciel obiektu cały czas szuka skutecznego rozwiązania problemu błota na padokach.Niestety,nie jest to zmorą tylko okolic Radzymina,ale wielu stajni ,nawet tych z doskonałą infrastrukturą.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 kwietnia 2019 09:22
tesorka, tak jest zawsze niestety. Szczególnie zauważyłam, że w naszym środowisku około Radzymińskim 😁 każdy ma najwięcej do powiedzenia o miejscach, o których nie ma pojęcia np 🙂 błoto jest zmorą niestety, było jest i będzie, ale fajne jest to u Was, że konie są sprowadzane w ręku jednak i jeśli właściciel rzeczywiście będzie kombinował jak się tego pozbyć chociaż trochę to już w ogóle będzie ekstra. A jeśli cena nie będzie bardzo wysoka i na zimę będą miejsca to chętnie się przeprowadzę właśnie ze względu na halę.
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
26 kwietnia 2019 13:02
Czy ktoś może coś opowiedzieć o nowym Rasztowie? Kto teraz dzierżawi i jak ma się rzeczywistość do ogłoszenia i obietnic?

http://ogloszenia.re-volta.pl/pensjonat-bon-cheval/o/181600/?lokalizacja=6&sortowanie=0
Hej 🙂

Poszukiwana stajnia w okolicy powiatu wołomińskiego (pomijając Rasztów, Słupno, Hippice, Humorek, Majdan, Vega)
Grzeczni pensjonariusze potrzebują kawałek zaplecza (plac, hala, przeszkody)
Re-voltowy katalog za dużo informacji niestety nie dostarcza 🙁

Będziemy wdzięczni za podpowiedzi gdzie zajrzeć, obejrzeć, popytać 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
26 kwietnia 2019 19:00
rzyrafah, Vega nie istnieje od lutego.

Przeczytaj kilka ostatnich stron( bodajże nawet na poprzedniej był poruszany temat tych okolic).
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=46.msg2863134#msg2863134 date=1556190027]
Orientuje się ktoś ile teraz kosztuje pensjonat w KJ Bingo i w Dobrzyńcu?  :kwiatek:
[/quote]

Bingo 950
Dobrzyniec 1000- 1100

Jeśli chodzi o Bingo na wszystke pytania odpowiem na pw 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 kwietnia 2019 23:22
Szelma2 dziękuję za informację :kwiatek:
Czy ktoś coś wiem na temat tej stajni? Z opisu wygląda bardzo zachęcająco, ale do tej pory chyba żadnych opinii o niej nie było. 


Leśna Stajnia
RatinaZ a w którym miejscu w Zagościńcu powstała ta prywatna stajnia z halą? Tak z ciekawości pytam.
Kurde, Rasztów znów powstał 😉 a ja myślałam, że zrównają go z ziemią pod osiedla 🙂 też jestem ciekawa nowych dzierżawców. Ktoś? Coś?
trusia, z tego co widać na ich FB to zupełnie nowy obiekt. Po zdjęciach wygląda zachęcająco.
Faktycznie, nie wchodzilam na fb. Wygląda na to, że od grudnia funkcjonują. 
Czy jest w Warszawie jakiś rymarz/kaletnik, który dorobiłby mi przystułę? Najlepiej na północy Warszawy  :kwiatek:
azzawa, jak nie znajdziesz w Warszawie to rymarz Pydo w Legionowie powinien dać radę z przystułą
azzawa, może zapytaj pana Marka z Ursusa? Nie wiem, czy dorabia przystuły, ale to co robi, robi bardzo dobrze. Widziałam dużo jego produktów, sama też mam kilka. 

PAN MAREK - RYMARZ Z URSUSA- (022) 667 72 94

Hej kochani mam pytanie znacie może stajnie w tych okolicach? Chodzi tylko o stajnie z dobrym poziomem, hala, podłoże, padoki itp.
Ta okolica i jeszcze jedna.
Jeśli admin będzie krzyczał, przepraszam, że w 3 wiadomościach ale przekaczalo razem format
nagana zadzwonilam do tego Pana akurat jadąc z koniem transportem wiec nasz przewoźnik słyszał rozmowę i od razu bardzo polecił.

trusia Pana Marka nie brałam pod uwagę wychodząc z założenia, że do zwykłej przystuły nie trzeba bóg wie jakiego specjalisty, a zależy mi na "szybkiej akcji" 🙂

dzieki za pomoc 🙂 :kwiatek:

Czy ktoś z forumowiczów stoi lub stał w stajni Ad Astra? Mam kilka pytań - może być na priv. Dzięki z góry za pomoc.
malem, co chcesz wiedzieć?
Wszystko chciałabym wiedzieć 🙂 na początek podstawy - jakość pasz, czystość w boksach, system padokowania koni (ile godzin dziennie i czy codziennie wychodzą), jakość padoków, czy stajenny jest ogarnięty i czy jest na miejscu.
malem, boksy sprzątane codziennie do cna, więc jest czysto. Siano w siatkach jeśli właściciel chce. Konie wychodzą codziennie jeśli pogoda na to pozwala, do obiadu, czasem w drugiej turze po obiedzie. Chodzą na karuzelę. Są pojedyncze wygrodzone padoki z niewielką zawartością trawy, ale dostają siano na padok. Miejsca jest dużo więcej, więc w przyszłości pewnie będzie też więcej przestrzeni na padoki i inne ogrodzenie.
Jakość siana super, właścicielka dba o to i o jakość pasz również. Sama szykowałam koniom jedzenie, więc widziałam wszystko. Karmienie zgodne z wytycznymi właściciela, wszelkie dodatki  również.
Stajenny jest wspaniały, kocha konie i wszystkie inne zwierzęta oraz jest na miejscu. Właściciele też są zresztą na miejscu.
Bardzo dobre podłoża na hali, placu i lonżowniku.
Super hala, izoluje zimą i chroni od upału latem. Stajnia wysoka, przewiewna, nie jest nigdy duszno i nie ma zapylenia.
Jeszcze jakieś pytania 🙂?
Czy ktoś stoi w Bobrowcu? Znajomy męczy mnie o tą stajnię, a ja nic na jej temat nie wiem. Czy ktoś może podzielić się info, jak wyglądają koszty, co w nich jest, jaka infrastruktura itp. Kolega wraca do PL po kilku latach, kupił mieszkanie gdzieś obok Bobrowca, no i przymierza się do ściągnięcia młodziaka do zajazdki i dalszej pracy.
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
13 maja 2019 20:44
Za Karczewem otworzyła się nowa stajnia, nazywają się Stajnia Ostrówiec. Ktoś coś? Przejeżdżałam i infrastruktura fajna, dojazd super i cena też ok jeśli opieka jest dobra. Może ktoś już tam jest i napisze kilka słów?


A jaka cena? Z ciekawości pytam bo to moje okolice.
SIWA FOLBLUTKA 1200 mc i wznawiam pytanie czy ktoś tam jest?
Cricetidae bardzo dziękuję za informację.
SIWA FOLBLUTKA 1200 mc i wznawiam pytanie czy ktoś tam jest?


Ja tam byłam tylko przejazdem jakiś miesiąc temu, wiec mogę co najwyżej pierwsze wrażenia powiedzieć.
[quote author=Karla🙂 link=topic=46.msg2867002#msg2867002 date=1557769119]
Czy ktoś stoi w Bobrowcu?

[/quote]

Ja stoję. Infrastruktura jest bardzo dobra: ogromny płac z super podłożem i nowym parkurem, oddzielny duży czworobok, bardzo dobre oświetlenie. Hala duża, ale namiotowa. Są padoki (co prawda moim zdaniem mogło by ich być więcej). Jest kryty porządny lonżownik i karuzela. Sprzatanie do czysta dwa razy w tygodniu, w cenie siano, owies i wyprowadzanie konia na padok albo karuzele.
Hej 🙂

Poszukiwana stajnia w okolicy powiatu wołomińskiego (pomijając Rasztów, Słupno, Hippice, Humorek, Majdan, Vega)
Grzeczni pensjonariusze potrzebują kawałek zaplecza (plac, hala, przeszkody)
Re-voltowy katalog za dużo informacji niestety nie dostarcza 🙁

Będziemy wdzięczni za podpowiedzi gdzie zajrzeć, obejrzeć, popytać 🙂


Fc-dąbrowica
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się