Końska Rewia Mody XIII (2019)

Faktycznie lepiej te naczółki na głdkich by wyglądały.
Sama szukam gładkich i  jak na lekarstwo  🙄
Miskaa super ten pad wygląda na takim blondasku
wątek zamknięty
Dziewczyny a ja poszukuję jakiegoś ładnego naczółka bling bling ale najlepiej z jakimiś opalizującymi kryształkami.
Aktualny mam z Clardige House ale jak widać już swoje przeszedł, a ciężko mi się z nim rozstać bo urzekły mnie te kryształki. Wpadło wam kiedyś w oko coś podobnego? (A no i całym sercem kocham opadające)



wątek zamknięty
[quote author=Rudaska8) link=topic=102500.msg2863420#msg2863420 date=1556275512]
Dziewczyny a ja poszukuję jakiegoś ładnego naczółka bling bling ale najlepiej z jakimiś opalizującymi kryształkami.
Aktualny mam z Clardige House ale jak widać już swoje przeszedł, a ciężko mi się z nim rozstać bo urzekły mnie te kryształki. Wpadło wam kiedyś w oko coś podobnego? (A no i całym sercem kocham opadające)
[/quote]
Laila i Thesan z KaWala?
wątek zamknięty
Ooooo dziękuję  :kwiatek: Laila jest przecudny
wątek zamknięty
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 kwietnia 2019 14:40
anil22 Gładkie nauszniki to Caball, Kentucky1, Kentucky2, Equiline Kim, Equiline Dell, Equiline Bob
Klami jak nie masz przekonania to nie kupuj
wątek zamknięty
lusia722, chyba masz racje... znowu.
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
27 kwietnia 2019 17:31
Poszukuje czarnego pada/ czapraka z białą lamówką.
Niedawno mignął mi taki na Instagramie, idealny , ale nie mogę go odnaleźć :/
wątek zamknięty
Może eskadron? My mamy taki, czarny z białą lamowką 🙂 jakieś ostatnie kolekcje
wątek zamknięty
Doakonka czorny koń i czorny sprzęt🙂... skąd ja to znam  🏇

Mam eskadrona platinum 2018 (chyba) big square. Na czornym koniu urywa zadek!
wątek zamknięty
Haha piona dziewczyny! Kotbury, ooo ja właśnie ten sam mam, piękna szmatka.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 kwietnia 2019 18:55
wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
27 kwietnia 2019 21:22
Dzięki laseczki! Właśnie sobie wymarzyłam czarny na czarnego, koniecznie z białą grubą lamówką, bo ogłowie mam z białym podszyciem 😍 O tym mowicie?

Zamówiłam go 😡 Wwydaje się idealny, bo jest glossy, a ogłowie mam czarny lakier 😍

Ten mi się jeszcze podoba, zastanawiam się, czy nie zamówić dla porównania i któryś odesłać 🤔wirek:


ooops, zaraz zmniejszę zdjęcia
wątek zamknięty
Diakonka, - glossy jest super w użytku i na prawdę trwały, ja bym to zostawiła 🙂 Super się pierze i dobrze wygląda po kilku praniach, wielu treningach.
wątek zamknięty
Diakonka będzie szał  😍
Sama mam eskadrona cottona z taką jasną lamówką i uwielbiam go na moim karym. Ogłowie z białym podszyciem lub ochraniacze z futrem to jest to 😎
wątek zamknięty
Diakonka Ten pierwszy jest przepiękny! 😍
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 kwietnia 2019 16:21
A ja się pochwalę prezentem od zajączka 😀
Anky light gold, na którą się czaiłam... i czaiłam... i czaiłam od roku  😁
Idealnie wpasowana pod kolor grzywy blondasa  😍
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 kwietnia 2019 18:41
zembria bardzo ładnie  🙂
wątek zamknięty
No nieee, teraz mi przypomniałyście, że mi się też marzył taki czorny czaprak z wielką białą lamówką, a żeby było mało, to niedawno kupiłam komplet na 4 nogi z futrem  😜 Może jutro się kopnę do jeździeckiego obejrzeć co mają, chociaż te eskadrony to mi niezbyt się widzą.
wątek zamknięty
Diakonka, - glossy jest super w użytku i na prawdę trwały, ja bym to zostawiła 🙂 Super się pierze i dobrze wygląda po kilku praniach, wielu treningach.

One są super- sama ma włąsnie takiego big squera tylko z wczesniejszej kolekcji (inny materiał tej pionowej wszywki) - jest super. Bardzo, bardzo dobra jakosć warta ceny.
wątek zamknięty
zembria, - super zgrany kolor! 😀

To my się wrzucimy z treningu przed zawodami w komplecie powderrose i białych kaloszkach:

Uwielbiam ten komplet i jednocześnie nienawidzę go prać 😂
wątek zamknięty
keirashara idealnie pasuje twojego konia, chociaż nie przepadam za pudrowymi kompletami 😍
wątek zamknięty
zembria przepieknie wygląda.
keirashara świetnie wygląda mimo, że róż. 
wątek zamknięty
zembria, ależ pięknie dopasowane!
wątek zamknięty
Diakonka u mnie w pace (już pewnie zakurzony od nieużywania) jest ten glossy właśnie, gdybyś chciała sobie pomacać 😉
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 maja 2019 21:38
Ma ktoś może jakieś zdjęcie rudego konia w białym czapraki i czarnych nausznikach? Zastanawiam się czy taki zestaw na zawody będzie dobrze wyglądał, bo jakoś białe do mnie nie przemawiają, zbyt kontrastowe. Ktoś poratuje? :kwiatek:
wątek zamknięty
Dziękujemy! :kwiatek: Właśnie idzie do mnie turbo róż, w ramach nagrody za udane zawody. Koń dostanie horslyxa, może się nie obrazi 😂 A ten tego, przymierzałam i planowałam stylowy granat 😁

Hermes, - a brązowe? Bo czarne imo będą się turbo gryzły. I kwestia, czy potrzebujesz nausznikow, bo czasem lepiej po prostu nie ubierać, jeśli to kwestie estetyczne 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Łucja w bordowym veveciku  🙂 🙂 🙂
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 maja 2019 06:57
keirashara, właśnie zauważyłam, ze mojego konia nic tak nie doprowadza do furii jak meszki latające przy uszach i wpadające do uszu. Stad właśnie kwestia założenia nauszniki, żeby na zawodach mu się mózg nie zagotował 😁
flygirl, o nie wyglada to tak złe! Dzięki :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.