Perfekcyjny makijaż

pędzle z Jessup są super! Bardzo miękkie i przyjemne, polecam 😀

efeemeryda, a w jakiej formule? Jeśli w zwykłej pomadce to np MAC Ruby Woo

Jak płynna to celowałabym w Huda Beauty - to są pomadki o najbardziej komfortowej formule z jaką się spotkałam (matowe). Tylko tam chyba nie ma takiej typowej czerwieni...

Z tańszych szukałabym w golden rose 🙂

Ja się ostatnio w sephorze zakochałam w tych cudeńkach - ale nie powinnam już kupować ŻADNYCH! kosmetyków...
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/Cienie-do-powiek/Matte-Metal-Melted-Shadows-Podwojne-cienie-do-powiek/P3571029

vissenna   Turecki niewolnik
26 kwietnia 2019 10:45
Jak ma być mega czerwona i trwała, to polecam tą: https://www.maxfactor.com/pl/lips/lipstick/colour-elixir-lipstick Kolor chilli albo ruby tuesday. Mam i bardzo chwalę, obecnie jest na promocji w Rossmannie.
Jak idealna czerwien to tylko jedna - Mac Russian Red 🙂

efeemeryda   no fate but what we make.
26 kwietnia 2019 11:23
Dziękuje dziewczyny  :kwiatek:

Golden Rose miałam, kolor piękny, ale ślady miałam nawet na przełącznikach światła, nie pytajcie jak  😂

chciałam coś kupić korzystając z promocji w Rossmanie, ale jak mi nie siądzie max factor to zainwestuje w MAC'a   😀


edit. Patrzę, że nie taki drogi ten MAC jak myślałam  😀 faith która wersja ma być tej pomadki ? traditional czy jakaś inna ?
Mam tę:
[[a]]https://www.douglas.pl/Makija%C5%BC-Usta-Pomadki-MAC-Szminki-Lipstick-Russian-Red-Matte_product_058350.html[[a]]

Jest cudowna, moja ukochana po latach poszukiwan czerwieni.
Trwala, zwlaszcza jak sie pierwsza warstwe przypudruje 🙂
Kolor ponizej, chyba najlepiej widac ale na zywo jest soczystszy 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
26 kwietnia 2019 11:53
faith
cudo  😍 jeśli do tego jest trwała to muszę ją mieć  😀
Na pewno nie tak trwala jak Lipfinity na przyklad - ktore doslownie wzera sie w usta, ale naprawde spoko.
Jedna warstwa + puderek transparentny + druga warstwa daje rade.
Też mam Russian Red, ale nie powiedziałabym o niej, że jest trwała :P

Ostatnio trwałością i kolorami pozytywnie zaskoczyły mnie pomadki Sephora. 🙂
lipfinity bardzo wysuszało mi usta, ale ta pomadka jest ultra trwała i ciężko ją zmyć 😉 wczoraj zrobiłam pierwsze podejście do pomadki maybelline superstay i jest trwała to fakt, mam wrażenie, że się lepi na ustach, ale nie odbija się, więc chyba się polubimy 🙂 co do pomadek z sephory (dokładnie to lip stain) , to słyszałam same dobre rzeczy, cena kusząca - okolice 40zł, więc pokusiłam się o nią w ramach prezentu dla mamy i naprawdę duże wow 😜 jest trwała i lekka na ustach, nie wysusza ich, poza tym jest ogromna gama kolorów i każdy coś dla siebie znajdzie, kolor numer 13 marvelous mauve jest prze-cu-dow-ny! 😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2019 20:06
Mam Maybelline Superstay i nie mam pojęcia, czym ją zmywać 😂 nie do ruszenia przez 24h, jedzenie, picie, całowanie, oblizywanie ust, nawet sprawdziłam mycie zębów i pocieranie szczoteczka do zębów 😵 jedyne co się z nią dzieje to ściera się przy mocniejszym przejechaniu palcem, po czym nie da się jej pozbyć z palca 😵 a mam odcień Voyager, wiec ciemne wino... Czaje się na Pioneer, Dreamer i Lover, ale są nie do dostania :/

Wiecie do kiedy trwa promocja w Rossmanie?
emptyline   Big Milk Straciatella
27 kwietnia 2019 20:18
Facella, do 30.04

Wysłałam mamę do Hebe, zobaczymy czy polubię pędzle. 🤣
Facella, Najlepiej sobie olej kokosowy nałożyć dość hojnie (tzn w zasadzie może być jakikolwiek olej), poczekać z 3 minuty i zmyć. 😉

Pioneer jest piękny, mam i kocham. I jeszcze Beliver jest super odcieniem.

Z tym, że te pomadki są dość gęste, jak ktoś nie wprawiony to może się trochę namęczyć z malowaniem.
No i jednak wysuszają usta.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 kwietnia 2019 21:44
Moich nie wysusza na szczęście 🙂 dzięki za radę z olejem. A co do malowania, to ja używam krawędzi aplikatora wzdłuż ust, wtedy jest łatwo 😀
z ust zmyłam bez problemu - wacik nasączony płynem micelarnym, chwile przytrzymałam i potarłam, trwałość super, byłam wczoraj na imprezie, jadłam, piłam i nic nie poprawiałam (nawet celowo nie wzięłam tej pomadki ze sobą, bo chciałam sprawdzić trwałość 🙂😉, ale jak robiłam swatcha na ręce, to trzeci dzień mam i nie wiem jak to zmyć 😂 myślę, że teraz mogę sobie zamówić inne kolorki przez internet, bo warto 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
30 kwietnia 2019 06:24
Ależ mnie Rossman zirytował. Zamówiłam 4 rzeczy z Wibo, takie które są tam dostępne non-stop i właśnie dostałam takiego oto maila "Drogi Kliencie, z przykrością informujemy, iż z powodu dużego zainteresowania Klientów zamówione przez Ciebie produkty nie są w chwili obecnej dostępne. Twoje zamówienie nr 21345704 zostało anulowane." Może przesadzam, ale no kurczę... Rozumiem, że się skończyły w sklepie, ale chyba będą zamawiać więcej od producenta? Albo są w stanie skompletować z innych salonów/magazynów. Bo jeśli nie, to produkty powinny zniknąć ze strony, a tam dalej można je zamawiać...
Przy czym niestety, ale oni się zabezpieczają czymś takim (pierwszy mail jaki od nich dostałam)

"Twoje zamówienie zostało zarejestrowane pod numerem xxxxx
O ostatecznej dostępności produktów z Twojego zamówienia poinformujemy Cię w kolejnej wiadomości e-mail."

Myślę, że nie są w stanie na bieżąco aktualizować strony, bo nie wiedzą co mają na magazynach.
emptyline   Big Milk Straciatella
30 kwietnia 2019 09:53
amnestria, ale teraz by już mogli, skoro wiedzą? To mnie najbardziej zirytowało, bo te produkty dalej można zamawiać. Rozumiem, że było duże zainteresowanie i nie podołali, ale brak aktualizacji w tej chwili uważam za bardzo słaby.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 kwietnia 2019 10:09
Ja przegapiłam te promocje a potrzebuje na gwałt paru rzeczy :/ uparłam się na te matte inki Maybelline i objechałam wszystkie rossmanny we Wrocławiu, nie ma nigdzie pioneera :/ kupie to co potrzebuje a za pioneera zabule jak się znowu pojawi :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 kwietnia 2019 11:40
Zamawiałyście może przez aplikacje rossmann i cofnięto wam zamówienie? Opłaciłam je z góry, ile się czeka na zwrot?

Edit: przepraszam za post pod postem, dodawałam z telefonu i nie zauważyłam  😡 :kwiatek:
Dosłownie cztery posty nad Twoim...
emptyline   Big Milk Straciatella
30 kwietnia 2019 11:42
Facella, zwrotu jeszcze nie dostałam, także nie podpowiem.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 kwietnia 2019 11:43
Widzę, ale ja pytam o zwrot kasy przy opłaconym już zamówieniu.
I kiedy dostałyście informacje o cofnięciu zamówienia? Bo nie wiem czy jak mi cofną to jeszcze zdążę stacjonarnie kupić :/ a zamówienie mam na ponad 100, za co normalnie zapłaciłabym prawie 300 zł, wiec średnio mi się widzi nie skorzystać wcale.
emptyline   Big Milk Straciatella
30 kwietnia 2019 11:47
Facella, 3 dni im to zajęło, żeby anulować, miałam 4 produkty. Na a na zwrot kasy czekam.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 kwietnia 2019 12:48
Lenistwo nie popłaca  😵 nie chciało mi się jechać do rossmanna to mam  😵
Facella, zamów sobie na cocolita.pl albo na mintishop.pl normalnie chyba 25zł kosztują, a jak jest jakas promocja to i za 17zł idzie dorwać.

O na minti nawet teraz są za 18zł
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 maja 2019 00:22
Zamówienie z Rossmanna przyszło kompletne  😅 jednak smsa dostałam jak byłam już jakieś 50 km od domu, wiec odbiorę dopiero w poniedziałek...

Edit: Rossmann COFNĄŁ moje z góry OPŁACONE zamówienie. Bo nie odebrałam w ciągu pięciu dni. Bo wyjeżdżając 400 km na majówkę nie sądziłam, ze zamówienie będzie do odbioru tego samego dnia. Bo akurat wypadły 3 dni niepracujące - a oni liczą to w kalendarzowych. Bo każdy, kogo mogłam poprosić o przysługę i odbiór, miał inne plany wyjazdowe. Bo nigdy by mi nie przyszło do głowy, ze może być problem z tym, żeby OPŁACONE zamówienie poczekało tydzień na odbiór. Ja pierdziele, ostatni raz kupiłam cokolwiek w Rossmannie.
Przeprosiłam się ostatnio z podkładem Revlonu Colorstay. Kiedyś go używałam parę miesięcy, ale był dla mnie ok, ale trochę meh. Ale ostatnio użyłam go z pudrem z Hudy i o mamo! 😲 W życiu nie miałam takiej baby face, chyba nawet po urodzeniu 😂
Fajny jest!

Acz ja na lato Burjois healthy mix.

Za to wzielam puder sypki mineralny Hean i jest ciulowy na maksa...
Ryzowy jest lepszy czy tez taki dziadowy?
Healthy Mixa masz ten normalny podklad czy bb cream? Mnie kusi na lato ten bb. Ponoc zaskakujaco dobrze kryje 👀

Ryzowe pudry ogolnie sa mocno matujace i mi sie nie podoba efekt po nich bez wzgledu na firme. Daja taki tepy mat, moja skora wyglada na 10 lat starsza i jakby w zyciu kremu nie widziala 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 czerwca 2019 09:27
ja lubię bambusowe i ryżowe, bo to jedyne po których jest jakiś efekt na dłużej niż 10 min 😉 ale ja mam tłustą cerę.
A Colorstaya lubię efekt, ale mnie zapycha strasznie :< smutno mi bardzo. Korzystam zamiennie z Nearly Naked Revlona i nie ma dramy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się