Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Hah, jej się ten kwiatek należy i podziękowania!  😁 tak się zezłościła o tę wiadomość:

[quote author=Cień na śniegu link=topic=80308.msg2863301#msg2863301 date=1556233104]
Aaaaa, czyli to ona dała to ogłoszenie? I po go teraz szuka jak się pozbyła? Tęskni?  😁

Dziękuję za wyjaśnienie  :kwiatek:


[/quote]

No tak, jak ciemny jak tabaka w rogu Cień na śniegu śmie podawać w wątpliwość wyjaśnienia nieskalanej kłamstwem Przeświętej? Wstyd!

A tak na marginesie: Izka, nie jestem facetem  🤣
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
26 kwietnia 2019 16:31
masz darmowy fejm  😎 😉
i pyk, wleciało oświadczenie, w razie czego to zwierzęta i tak u Indianki zostaną, bo przekazuje je Niemce  😜 🏇
Ciekawe tylko , czy Brunhilda o tym wie . Ja też oświadczam ,że wszystkie  kleszcze ,wszy wyczesane z  klaczy przekazuję pani Redlarskiej i proszę o odbiór
jeszcze ciekawostka z komentarzy, odkroiła ile się dało świeżego mięsa, resztę mogły zjeść lisy, szkoda tylko, że zabrali tego rozpieprzonego trupa, bo nażarty lis nie atakowałby kur 😁 🥂
Bożeńciu!  jak ja się cieszę,  że ona w końcu trafiła na Elę Kozłowską i Andrzeja Deruchowskiego.  No lepiej nie mogła trafić  😅                         
                                                                                                                                                                                                                       
edit:        "Indianka piątek, 26 kwietnia 2019 19:11😲0               
Mała prośba, aby było uczciwiej - wszak czytelnik ma prawo znać dwie strony medalu - proszę, by ktoś tam pod tym artykułem dał link do mojego bloga, niech sobie czytelnicy poczytają co ja mam do powiedzenia w tej sprawie
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
26 kwietnia 2019 20:03
Dobra robota Desire  :kwiatek:

Koniożerca z Mazur pokaże w poniedziałek swój ostry pazurrrr 🙂
Dnia 29 kwietnia 2019 roku, godzina 9.00, sala nr 1
rozprawa karna
II K 624/18
Sąd Rejonowy w Olecku
Izabella INDIANKA Redlarska
contra
Elżbieta HIENA Kozłowska
Serdecznie zapraszam uczciwych rolników i hodowców na to interesujące widowisko 🙂
Nauczę was, jak bronić siebie i swojego inwentarza
przed hienami z pseudo fundacji pro zwierzęcych.
Do zobaczenia w poniedziałek - Indianka 🙂

Prawie jak zapowiedź Fame MMA  😂
Tia, a dzień przed rozprawą "choram"
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 kwietnia 2019 21:46
Powiem wam, że wiedziałam, widziałam, czytałam, ale dopiero film skręcony przez Desire ze zdjęć, które znam, z faktów, które znam, z tą muzyką. Jakbym oglądała jakiś trailer do jakiegoś horroru, aż ciężko uwierzyć, że to się dzieje w naszym kraju. Że taką kreaturę nosi ta ziemia. Wiem, że są na świecie ludzie, którzy robią dużo grosze świństwa ludziom i zwierzakom, ale jak widzę zdjęcia tych psiaków, koni i pozostałego zwierzyńca zastanawiam się czy ku*%# sumienie jej się nie ruszyło i serce nie pękało jak nad wszystkimi się tak bestialsko znęcała. Redlarska jesteś kwintesencją patologii. Mamusia musi być z ciebie dumna, że wyrosłaś na tak zwyrodniały i prymitywny dzban. A te twoje wpisy na blogu, widzę również, że już nie panujesz nad swoim "bałaganem na strychu" i zaczyna walić szajba. Powodzenia.
desire   Druhu nieoceniony...
26 kwietnia 2019 22:22
Bo dopiero po skleceniu tych zdjec w calosc widac ilu zwierzetom ona zrobila krzywde, a to wierzcholek gory lodowej - wiemy o tym.. O ilu nie wiemy? Nie dalam rady wrzucic wszystkiego.. Trwaloby to wtedy z 1,5 godz, a mam jeszcze w sobie na tyle godnosci ze nie bede wrzucac do tego filmikow z interwencji z zeszlego roku, jak pokazuje "pol tony paszy" w swoim domu - jeden worek i wiaderko...
Film bylby lepszy gdyby nie to, ze montowany w pro programie wyrabal mi znal wodny na srodku.. 🙁 musialam zrobic w innym programie i z mniejszym "rozmachem". Niemniej wydaje mi sie na tyle czytelny, ze kazdy zrozumie przekaz.

I dziekuje tu alterego Kozlowskiej, Ani - Arwilli za ogromną pomoc przy tekście. :kwiatek:
Świetna robota desire. Podczas oglądania tego filmiku poleciały mi łzy...ile zła i krzywdy ta podła kreatura wyrządziła tym zwierzętom.
Dobra robota dziewczyny :kwiatek:Co do filmu, to brak słów, i ona uważa się za hodowczynię ...
Hodowla trupów.
Robota świetna ale w procencie nie oddaje tego co tam się odwalało całymi latami.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
27 kwietnia 2019 13:37
Podesłałam filmik swojej znajomej. I się załamałam po jej komentarzu  😵
  Święta kobieta już z nowego konta na fb  udziela sie na rrds.  Ma żal, że na filmie nie ma bluzgów i jej domu. 
dea   primum non nocere
27 kwietnia 2019 14:11
Mam nadzieję, że wreszcie jej ktoś d.psko skroi w formie wyroku, bo już nie mogę czytać tej nagiętej rzeczywistości 🤔
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
28 kwietnia 2019 16:42
Oglądnęłam film z synem. I on się teraz w kółko pyta:
-Mamo, ale dlaczego ona się znęcała nad tymi zwierzętami?
-Mamo, ale dlaczego ona się znęcała nad tymi zwierzętami?
...
-Mamo, ale dlaczego w ogóle ktoś się znęca nad zwierzętami?

No właśnie - Dlaczego?
Nie wiem sama co mu mam powiedzieć.
Że to zła baba jaga 😁
Martwię się o moje źrebne klacze, bo wygląda na to, że Indiana schudła na wyjeździe, a Denver zamienia się w szkielet.

Typowe, konie "zmieniają się w szkielety" dopiero u nowych opiekunów, od niej wyjechały pękate i dorodne co można zobaczyć na zdjęciach...  🙄 sadystko, nie wiem co sobie roisz tam we łbie odnośnie swoich szans na wygraną, ale choćby skały sr... nie możesz odeprzeć prawdy - znęcałaś się nad zwierzętami. Jest na to tak wiele dowodów, różnych, nawet pod postacią zdjęć które sama wrzucasz, że próbujesz w tym momencie wmawiać że czarne jest białe. No za cholerę to nie przejdzie. Nawet ci nie życzę łagodnego wymiaru karu ze względu na twoją głupotę - właśnie dlatego kara powinna być maksymalna i przykładna. Jutro się okaże ile lat spędzisz wśród miłego towarzystwa w celi 😉 taka ciekawostka, w więzieniu osoby skazane za znęcanie nad zwierzętami są traktowane niemal równie źle, jak przestępcy seksualni. Więc miłego gnojenia, tak jak ty gnoiłaś i upadlałaś latami te biedne zwierzęta.
Ja niestety wątpię, że się w sądzie zjawi, mimo odgrażania się. A nawet jeśli, to równie mocno wątpię w karę więzienia, u nas znęcanie się nad zwierzętami jakoś tak po macoszemu traktowane 🙁
budyń, na szczęście powoli to się zmienia. Przykład tego psa Fijo, znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem. Oprawca siedzi w pierdlu.
Jeżeli chodzi o Izke, też wątpię aby dostała karę więzienia.
Jednak gdy dostanie zakaz dożywotniego posiadania zwierząt, też będę się cieszyć z takiego obrotu sprawy
A jak dostanie ten zakaz, to w sumie jak to wyglada? Ktoś to bedzie egzekwować, jeżeli i tak nabędzie w jakiś sposób zwierzęta? Skąd ludzie bedą wiedzieli, że takowy posiada?
Cały czas mnie to zastanawia, naświetli ktoś jak to wyglada?  :kwiatek:
Jeśli będzie miała zakaz i kupi zwierzę to co? znów będą zbiórki na akcje odbioru zwierząt? bo kary przecież nie zapłaci?
Wtedy tylko wiezienie chyba.
tak tajnaa- wtedy tylko więzienie.ona ma duże szanse na pudło, bo tam jest i recydywa ( kilka razy kontrole wet, wiele podstawoywych nieprawidłowości przy ustawie o ochronie zwierząt i zakaźnej, zero poprawy) i  parę innych smaczków...
o której jutro ta rozprawa? będzie ktoś z re-volty na miejscu??

ja myślę, że ona zdezerteruje po raz kolejny  😵
Ja też myślę, że będzie atak miesiączki, zaatakują ją kury, autobus wpadnie do rowu, buty się zawieruszą
Z tego, co ja zrozumiałam, to jutro ma być przesłuchanie świadków, a do wyroku to chyba jeszcze dłuuuga droga.

Ja się nie spodziewam jutro wielkiego spektaklu, ale jeśli Ranczerka w ogóle pojawi się w sąðzie, to trzymam kciuki za panią Elę Kozłowską i jej ekipę, żeby dopisywała im ciepła pogoda i zimna krew.

Koza Bez Powroza

Z tym że są nowe przepisy i nowe minimalne wymiary kar za znęcanie. Z tego co czytam sądy w przypadku znęcania nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem, obligatoryjnie mają zasądzać kary zakazu posiadania zwierząt, podejmowania zawodów związanych z opieką nad zwierzętami i nawiązki na rzecz organizacji prozwierzęcych. Można uznawać że Izka dostanie to tak po prostu. A czy prokurator wystąpi o karę pozbawienia wolności trudno powiedzieć. Zakaz podejmowania zawodów związanych ze zwierzętami orzeka się gdy przestępstwa dokonano w związku z pracą związaną ze zwierzętami, a Izka sama nosiła poświadczenia że te zwierzęta to jej praca, i pisała oświadczenia że były hodowane przez nią celem sprzedaży. Więc obydwa zakazy na pewno dostanie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się