Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

I Było do przewidzenia, nie ma czym dojechać, nie przygotowana całkiem, czyli pies który szczeka, to nie gryzie, a jak się tupnie, to ucieka z podwiniętym ogonem. Tyle pisania jak to Kozłowską wdepcze w ziemię i proszę, znowu wymówka.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
29 kwietnia 2019 05:57
To było do przewidzenia.
Dobrze wie że jest winna i poległa na całej linii.
Jedyna forma obrony jaką może przyjąć to niestawianie się dopóki może.

Spokojnie Redlarska - nie musisz być. 😉
Moon   #kulistyzajebisty
29 kwietnia 2019 06:28
że tak napiszę... hahahahahahahahahahahhahaa, to było do przewidzenia  🤣
Cały ten jej pożal-się-boże bloguś jest niezbitym dowodem na wszystkie stawiane jej zarzuty, plus moim zdaniem na ubezwłasnowolnienie.
Tak więc niech pisze dalej, niech pisze... I kolejne gwoździki do trumny przybija  😁
Cyrk na kółkach  😜
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
29 kwietnia 2019 06:55
Szczerze współczuję jej adwokatowi.
Dostał człowiek sprawę z urzędu i musi się użerać z takim głąbem...
Hahaha rowerem nie pojedzie bo ją gliny rozjadą  😂 Nie ma to jak poprawić sobie humor z poniedziałku rano  🤣
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 kwietnia 2019 07:11
[quote author=martva link=topic=80308.msg2863439#msg2863439 date=1556282672]
W dzisiejszej prasie też jest artykuł na całą stronę  😉


Gdzie konkretnie?
[/quote]

martva, możesz wrzucić ten artykuł?


W jakiej gazecie jest ten artykuł?


Dziewczyny przepraszam, że dopiero teraz, ale przez weekend w zasadzie nie wchodziłam na forum.

U mnie artykuł był w "Głosie Szczecińskim", ale to jeden z tytułów należących do grupy Polska Press, więc stawiam, że był również w innych ich tytułach.

Plik wyszedł mi jakiś duży i nie mogę go tu załączyć także mogę go podesłać na PW.

Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
29 kwietnia 2019 07:18
A ja jestem ciekawa - wiem, nie powinnam 😉 - czy ktoś z jej rodzinnego miasta ma jakies informacje na temat jej przeszłości. Podobno nie bez powodu zwiała na te Mazury...

Policja powinna tym razem zrobić wyjątek i dobrodusznie  podwieść ją  do sądu. Ot tak, na złość.
ale czy takie niestawiennictwo jej nie pogrąża dodatkowo? przecież taka sprawa to zaangażowanie iluś osób, którym za to trzeba zapłacić.
martva, możesz mi podesłać?
A ja jestem ciekawa - wiem, nie powinnam 😉 - czy ktoś z jej rodzinnego miasta ma jakies informacje na temat jej przeszłości. Podobno nie bez powodu zwiała na te Mazury...

Nie. Wstyd mi jedynie, że jest ze Szczecina, bo to miasto ludzi tolerancyjnych. U nas generalnie nie ma narodowców, a z racji i historii i położenia ludzie są otwarci i - cóż - normalni w miarę 😉

Chociaż laska z Pro Equo też jest ze Szczecina...  🙄
A to jest z powództwa cywilnego  czy karnego?  Bo jak cywilne, to do 3 razy, następnym razem podwiozą, a jak karne, to w sumie chyba już powinni.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
29 kwietnia 2019 07:40
martva, możesz mi podesłać?


Wysłane 🙂
Ja także poproszę, jeśli można 😉

Jej tłumaczenie jak pięcioletniego dziecka... i ten szok że jak to, trzeba wstać wcześnie? No straszne rzeczy. Ja wstaję tak codziennie do pracy i nic mi nie jest, ludzkość wynalazła na to cudowny sposób którym jest położenie się wcześniej, nie po 2 w nocy. Jaką to jest dla niej przeszkodą nie do pokonania. Ale jak ktoś całe życie leni się w cuchnących betach z nosem w internecie to pewnie jest przerażająca perspektywa 😉
Autobus czy inny dojazd mogła ogarnąć wcześniej, zainteresować się, a nie na ostatnią chwilę. Miała dużo czasu. Wczoraj wieczorem nie wiedziała czy w ogóle jakiś jeździ. Nie ma to jak zainteresowanie własnymi sprawami...
I kto jej kazał siedzieć do 2:30? Co ona ma do roboty że nie może spać? Nawet zwierząt już nie ma żeby mogła udawać, że coś robi.
Ja też współczuję obrońcy, z takim tłukiem to pewnie dawno nie miał styczności o ile w ogóle, śmieszna jest ta baba i jej wymówki.
I ja też poproszę ten artykuł.
Ale ten koń  z artykułu, leżący na trawie, to nie jej.
A to jest z powództwa cywilnego  czy karnego?  Bo jak cywilne, to do 3 razy, następnym razem podwiozą, a jak karne, to w sumie chyba już powinni.


Karnego.  Chyba nie muszą podwozić. Pytałam prawnika (nie chciałam tu wcześniej pisać), z karnego można wydać wyrok zaocznie.
Aha, czyli że jak będzie czy nie będzie, to wyrok i tak będzie.
A propos Szczecina. Żal mi jest jej matki. Bo jakie to okropne dla matki mieć córkę zwyrodnialca.
dea   primum non nocere
29 kwietnia 2019 09:08
Cholera wie jak ją wychowała 🙄
Ta pani żyje w pewnej nieświadomości tego, co córusia wyprawia. Bodajże dwa lata temu, jak na zdechranczo przyjechała opieka społeczna, dzwonili do tej kobiety i poinformowali ją w jakim stanie jest Izka, że zaniedbana, skołtuniona, żyje w syfie. Ponoć matka się przejęła bo nic nie wiedziała, aż Izka musiała później jeszcze raz zadzwonić i nawkręcać jej własną wersję o żydopedalskich spiskach itp.
Nie sądzę żeby wiedziała, co się tam dzieje, bo Izka z ukochaną mamusią kontaktu nie utrzymuje poza żebraniem pieniędzy z jej emerytury, a wszyscy wiemy jak potrafi przedstawić rzeczywistość, tym bardziej komuś, kto tam nigdy nie był i jeszcze wierzy w brednie o spiskach i filtrach odchudzających konie.
Ja tam znam jeszcze jedną naturalistyczną hodowczynie ze Szczecina . 👀
Z ostatniej chwili Sąd przesłuchał dwóch świadków i ogłosił przerwę , podobno Redlarska nadciąga na rowerze , wszyscy z niecierpliwością machają gadzimi ogonkami  🥂
Ja tam znam jeszcze jedną naturalistyczną hodowczynie ze Szczecina . 👀

Ze Szczecina, czy z jakiejś wyspy na W?
niesobia, jeśli możesz to dawaj jakieś informacje z tego sądu, bo my tu już wychodzimy z siebie i stajemy obok
A ile ona ma kilometrów do sądu?
trusia, wg googla ponad 20
trusia, 18 kilometrów wg mapy w moim tablecie, przy takiej sobie kondycji (jaką słyszałam na filmach) to jakieś półtorej godziny na rowerze. Chyba ją zmobilizowały wpisy o tym, że rozprawa bez niej się i tak odbędzie.
Rowerem 17km z groszem i pokazuje, że w stronę Olecka ma z górki, więc 45 minut powinno wystarczyć 
Gaga hodowla jest na wyspie , ale hodowczyni to rodowita Szczecinianka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się