Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Dr Trela współpracuje z Centrum Zdrowia Konia.
Może spróbuj przez nich.
Z weterynarzami jest jak z lekarzami, jednak mam wrażenie, że Ci pierwsi o wiele bardziej przykładają się do ratowania pacjenta niż ci drudzy... smutne ale prawdziwe. W mojej rodzinie "przetestowano" już kilku weterynarzy z których nie byli zadowoleni, a że źle się nie pisze o ludziach to napiszę tylko kogo z czystym sumieniem mogę polecić. Antczak Bartosz na prawdę w porządku facet z doświadczeniem i ogromną wiedzą ortopedyczną (nawet mi podpowiedział kilka fajnych patentów na moje kolana). Zawsze możemy liczyć na jego fachową pomoc.
vissenna   Turecki niewolnik
01 marca 2019 14:29
Drodzy forumowicze!
Jak może część z Was zauważyła, porobiłam porządki w wątkach "ważne numery".
Jednak numery telefonów się zmieniają, fachowcy się przeprowadzają, więc bardzo proszę każdego o sprawdzenie danych. Jeśli każdy forumowicz sprawdzi tylko numer do "swojego" weta czy kowala, to pozwoli nam zaktualizować listę. Być może dzięki temu ktoś będzie miał szansę na szybszą pomoc dla swojego zwierza.
Z góry dziękuję!  :kwiatek:
Robiłam listę ważnych telefonów (weci, kowale, przewóz, utylizacja) dla Lublina. Mam w pdfie, może podrzucić?
vissenna   Turecki niewolnik
01 marca 2019 14:34
Robiłam listę ważnych telefonów (weci, kowale, przewóz, utylizacja) dla Lublina. Mam w pdfie, może podrzucić?


Możesz wysłać na PW  💘
Szukam dobrego ortopedy, najchętniej południowa strona Warszawy. Potrzebuje kogoś ogarniętego, kto potrafi spojrzeć całościowo. Koń nieregularny zadem, ale ma też dość zaawansowany kissing i choć plecy wydają się w tym momencie ok to problem to niekoniecznie musi leżeć w nogach.
Janek Trela
Potrzebujemy pomocy, koński okulista albo wet który zna się na rzeczy woj. Śląskie okolice Częstochowy-sprawa przepilna, niestety dotychczasowe leczenie nie przynosi rezultatu. To coś zaatakowało drugie oko. Podrzucicie jakieś nazwiska?
Z końskich okulistów na myśl przychodzi mi Marta Warzecha
NatHuragana, nie jestem pewna, ale Marta Warzecha jest chyba najlepszym specjalistą w zakresie oczu. I na Śląsk dojedzie bez problemu.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 kwietnia 2019 20:03
Czy ktoś w mazowieckim zajmuje się hirudoterapią?
Wojenka nie jestem z mazowieckiego ale kojarzę z grupy na fb, że Ania Chodkiewicz przystawiała pijawki.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
10 kwietnia 2019 05:25
I Centrum Zdrowia Konia chyba też.
Hej Czy udało się komuś z Was lub znajomych ściągnąć może dr Trelę lub Henklewskiego do Trójmiasta ??
Kogo w okolicach Warszawy (najlepiej zachodnia strona) do nabranego stawu skokowego? Kto w końcu coś wymyśli, a nie powie "a tam, zejdzie" ?
Było 4 wetów i każdy olał temat  🤬 Koń nie kuleje i noga nie grzeje, jest po prostu lekka opuchlizna. 
Chciałabym również polecić ortopedę- Bartosz Antczak. Specjalista jakich mało, ogromna wiedza, super podejście, rzetelny i słowny.
Głównie Poznań i okolice, ale też cała Wielkopolska jednak wiem, że dojeżdża również dalej, warto dzwonić i pytać, krąży czasem po Polsce 😉
Czy miał ktoś z Was do czynienia z wypadniętym dyskiem u konia? Polecacie kogoś szczególnie, do takiego przypadku?
Koń nie mój, ale trzymany w tym samym pensjonacie.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
27 kwietnia 2019 19:29
Hej Czy udało się komuś z Was lub znajomych ściągnąć może dr Trelę lub Henklewskiego do Trójmiasta ??


Dr Trela jeździ po Polsce i świecie, więc sądzę, że się da.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 kwietnia 2019 20:16
Hej Czy udało się komuś z Was lub znajomych ściągnąć może dr Trelę lub Henklewskiego do Trójmiasta ??

Obydwaj bywają w okolicach trójmiasta co jakiś czas.
Lanka i Lusia Dziekuje  :kwiatek:
Szukam opinii o Katarzynie Szcześniak. Interesuje mnie szczególnie jako ortopeda.
Polecam dr. Katarzynę Szcześniak
Dobry wet od rozrodu Łódź, ktoś, coś?
Kto teraz jezdzi w ekipie dr Szpotańskiego? Dr Sebastian Maj i ....? Bo dane na stronie chyba nie aktualne
Jeśli chodzi o Śląsk to od siebie polecam:
lek. wet. Hannę Buch-Kupczyk. Od lat prowadzi i leczy zęby mojego staruszka i złego słowa nie mogę powiedzieć. Pracuje dokładnie i spokojnie, kontakt super, konkretna bardzo, nie owija w bawełnę i martwi się o swoich pacjentów.
Dodatkowo ostatnio miałam pierwszy kontakt z lek. wet. Martą Rykałą przy potrzebie zrobienia rtg i tutaj także bardzo fachowo i konkretnie 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
27 maja 2019 08:15
Freszmaker i Jarosław Rubersz ?
Dzień dobry 🙂 jakiego weterynarza polecacie do zdiagnozowania problemu z drogami oddechowymi (wpierw wyciek z nosa, teraz kaszel podczas jazy), takiego, co się zajmie problemem od A do Z, zrobi bronchoskopie jeśli trzeba, badania krwi, itp. Okolice Trójmiasta. Z góry dziękuję za pomoc  :kwiatek:
Blanka Wysocka bywa na Pomorzu 🙂
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
31 maja 2019 14:29
Niestety kolano mojej kucynki nadal mi nie daje spokoju i chciałabym to jeszcze skonsultować z kimś innym.
Czy orientuje się ktoś z Was kiedy dr Henklewski będzie w Krakowie? Ewentualnie dr Kulesza? Pytam o tych lekarzy, bo zostali mi tu poleceni w sprawie mojej Monetki. A może warto jeszcze do kogoś innego uderzyć?
Ta rzepka mi nie daje żyć, nie chce następnego kalekiego konia...
[quote author=Karla🙂 link=topic=199.msg2869985#msg2869985 date=1559213074]
Blanka Wysocka bywa na Pomorzu 🙂
[/quote]

Dawno mnie tak nikt nie olał jak pani Blanka. Najgorsze wydane 900zł w moim życiu. Szybka endoskopia, pobór popłuczyn i wyniki na maila, zero leków, zaleceń, w ogóle nawet opisu co oznacza wyniki.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się