Studia Podyplomowe Hodowla Koni i Jeździectwo

Całe jeździectwo to sztuka dla sztuki  😁
Całe jeździectwo to sztuka dla sztuki  😁


Nie do końca , tyle że jako sztuka to już nie dla każdego. Jako sport i branża rozwija się niesamowicie  dynamicznie zwłaszcza ostatnimi czasy ale niestety żeby w niej zaistnieć nie wystarczy 5 lat nauki.  😉 Przede wszystkim całe życie praktyki i nauka , z najlepszymi i od najlepszych . To jedyna recepta na sukces na tym mega trudnym rynku.  😉

Dobry przykład 

3 młode ( 25 lat ) zawodniczki GP w skokach , wykształcenie niezwiązane z końmi a wszystkie bardzo dobrze  działają w branży jeździeckiej  i każda inaczej . 😉
Jedna inżynier a dwie pozostałe panie  Mgr .
Smok10, studia podyplomowe nie trwają raczej 5 lat... 😂 i robi się je po dyplomie, czyli po innych studiach
[quote author=vanille link=topic=12802.msg2743594#msg2743594 date=1514725637]
W tym wypadku jednak to 5 lat nauki, która w przyszłości niestety nie zagwarantuje pracy większości absolwentów.


Chyba praktycznie nikomu. A co do podyplomowych to i tak sztuka dla sztuki.  😉

Żeby być jeźdźcem trzeba olbrzymiej praktyki od dziecka a nie 5 - ciu lat teorii a hodowla to już całkiem inna bajka .
  😀
[/quote]

Czytaj uważniej gaga  😁
Smok10, , vanille, również pisze że skoczyła inne studia na na jeździectwo zapisała się podyplomowo
Poziomu tego kształcenia nie znam, ale nie widzę nic złego w poszerzaniu horyzontów o 2 semestry nauk hippicznych.
[quote author=_Gaga link=topic=12802.msg2743672#msg2743672 date=1514738441]
Smok10, , vanille, również pisze że skoczyła inne studia na na jeździectwo zapisała się podyplomowo
Poziomu tego kształcenia nie znam, ale nie widzę nic złego w poszerzaniu horyzontów o 2 semestry nauk hippicznych.

[/quote]

Ja bardziej piszę ku przestrodze młodych qniareczek i wiązania przyszłości za pomocą 5 letnich studiów. A podyplomowe , to jak już ktoś ma dużo wolnego  czasu i nie ma co ze sobą zrobić  🙄
Nie no 5 lat studiowania hodowli i jeździectwa większego sensu nie ma, ale socjologia ma podobny sens, a tłumy to studiują 😉
[quote author=_Gaga link=topic=12802.msg2743679#msg2743679 date=1514739525]
Nie no 5 lat studiowania hodowli i jeździectwa większego sensu nie ma, ale socjologia ma podobny sens, a tłumy to studiują 😉
[/quote]

Już chyba prędzej coś znajdziesz po socjologii . Ale Ok . Jak ktoś chce studiować dla samego faktu studiowania , jego wybór. Czasem warto coś młodym uzmysłowić , może choć jeden na 100 się zastanowi . Tak to już mają starzy tetrycy, że wiedzą po latach że zabawa nie trwa wiecznie i z czasem trzeba dorosnąć  😉 Zwłaszcza że dzisiaj wyborów trzeba dokonywać wyjątkowo wcześnie  🙄
Smok10, ja studiowałam inżynierię materiałową i miałam budować jachty... ale coś poszło nie tak, generalnie nie wstrzeliłam się w płeć inżyniera 😂 i skończyłam w sprzedaży  😀iabeł:
[quote author=_Gaga link=topic=12802.msg2743679#msg2743679 date=1514739525]
Nie no 5 lat studiowania hodowli i jeździectwa większego sensu nie ma, ale socjologia ma podobny sens, a tłumy to studiują 😉


Już chyba prędzej coś znajdziesz po socjologii . Ale Ok . Jak ktoś chce studiować dla samego faktu studiowania , jego wybór. Czasem warto coś młodym uzmysłowić , może choć jeden na 100 się zastanowi . Tak to już mają starzy tetrycy, że wiedzą po latach że zabawa nie trwa wiecznie i z czasem trzeba dorosnąć  😉 Zwłaszcza że dzisiaj wyborów trzeba dokonywać wyjątkowo wcześnie  🙄
[/quote]
Tu idealnie pasuje cytat Adasia Miałczyńskiego z Dnia świra - "Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?" 😂
Sorki tak mi się wymskło 😀 musiałam
Wcale nie , ten absurd wymyślili starzy kretyni . W gimnazjum musiałaś ( już ich nie ma ) decydować o swojej przyszłości i do jakiego liceum pójdziesz , jakich przedmiotów będziesz się uczyć żeby na maturze zdawać takie przedmioty które pozwolą ci dostać się na konkretne studia które pozwolą ci ustawić się w przyszłości 🙄

Megane - Dla mnie ten cytat wygląda tak że starzy kretyni wymagają od młodych ( jeszcze kretynów ) żeby w wieku 14 lat decydowali o swoim życiu i i tym co chcą w nim robić na starość żeby nie zostać takimi jak oni starymi kretynami . 😵

Gaga- To chyba nie kwestia wyboru tylko czasów w jakich żyłaś .  🙁 Dzisiaj nie kończysz studiów tylko po to by znaleźć pracę w Polsce . Dla młodych cały świat stoi otworem . Potrzebują tylko dowód i świat mają otwarty .  😀
Podbijam.
Ktoś w ostatnich latach kończył ten kierunek podyplomowo we Wrocławiu? Miałabym kilka pytań.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się