Jaki kantar najlepszy? Jakich używacie? Jakie polecacie?

Elegancki jest Equiline 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 marca 2019 14:34
Kokawa dla mnie większość skórzanych jest elegancka, ładnie prezentuje się też Kentucky ten cały futrzany, lubię też Mustang te ze złotymi okuciami.
Czy ktoś z Was używa może kantara BR Grooming podszytego polarem również na paskach bocznych? Nie znalazłam go w żadnym sklepie "od ręki" a potrzebuje długość części polarowej potylicy oraz obwód nachrapnika ponieważ nie jest regulowany.

Czy ktoś używa takiego kantara lub podobnego z łańcuszkiem zaciskowym?

amnestria   no excuses ;)
15 maja 2019 11:47
Ja używałam, 2 takie miałam 🙂 Używałam jak mój dziad miał rehabilitację (kolec go wpieniał, ogłowie to było za mało) - u nas sprawdziło się doskonale. Używałam dokładnie tego modelu Eskadrona


(napisałam 3x: używałam; czy ktoś ma jeszcze wątpliwości :wysmiewa🙂
🤣
A nie masz odsprzedać? Nie chcę kupować drogiego kantara, jak w domu mam ich na dożycie. Myślałam o doszyciu łańcuszka zaciskowego, takiego jak dla psa lub coś w tym stylu i interesuje mnie długość całego łańcuszka jak i rozmiar i kształt ogniw.
:kwiatek:
amnestria   no excuses ;)
15 maja 2019 12:06
Oj nie, nie mam - tzn na emeryta to ja sobie zostawię taką zabawkę 😉 😉
espana, - znajoma z powodzeniem używa psiego łańcuszka przeplecionego przez zwykły kantar 😉
Tak właśnie chcę pokombinować 🙂  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
23 maja 2019 12:19
Odkopuję.

Królestwo za granatowy (ciemny, nie chaber) zwykły kantar ze złotymi okuciami. Bez futerek, kolorowych napisów, wzorków, cekinów, brokatu. Maksymalnie prosty, klasyczny.
Chętnie poniżej 100zł, Kentucky, Spooks, Eskadron czy Schocke widziałam 😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
23 maja 2019 12:36
W mustangu zapytaj.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 maja 2019 06:17
Moon ale mi smaka zrobiłaś na taki kantar dla Łaciatego! I ciemno zielony ze złotymi okuciami też dla Blondasa. Jak znajdziesz, to daj znać gdzie 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
24 maja 2019 06:34
Na_biegunach, dzięki!  :kwiatek:

zembria, znalazłam!  😍 https://www.sklep-mustang.pl/pl/76-kantar-mustang-podszywany.html
Ja podpowiem, że jest super i mega wytrzymały, ale złote okucia dość szybko się wycierają 😉 I mustangi są spore, jak macie konia na granicy lepiej wziąć mniejszy. Mamy koń ma lep xfull/xxfull, a spokojnie w fulla mustanga wchodzi.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 maja 2019 08:23
Moon I zielony jest też 😅 Biere 😁
Moon   #kulistyzajebisty
24 maja 2019 08:32
keirashara, o widzisz, to przydatne info, bo Kuli właśnie deko na granicy rozmiarów ;-)
A sam kantar chcę e... "tak o" jako prywatna halucynacja co codziennego użytkowania poza padokowego 🤣, może sobie dodatkowo haft walnę
Czy ktoś może polecić nieobcierający kantar na padok ?  🙄
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 maja 2019 16:50
Te kantarki co nie mają okuć podobno nie obcierają, bo są leciutkie, ale nie sprawdzałam tego.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
26 maja 2019 17:38
Mam pytanie, może głupie - ale...

Będąc na targach w Skaryszewie kupiłam pancerny kantar - jak na konia zimnokrwistego, ale były we wszystkich rozmiarach - od 0 do 4. Kantary były parciane, były prawie na każdym stoisku i występowały w różnych kolorach - jasnym zielonym, różowym, czarnym, czerwonym.
Są szyte z mega mocnej taśmy, podwójnej.

Czy ktoś wie co to za kantary i gdzie je można kupić? Były po około 30 zł, a są świetne. Postaram się później wrzucić fotkę, bo nie mogę ich w żaden sposób namierzyć internetowo.
LatentPony pewnie żadna to firma, mająca sprzedaż internetową. Ja mam takiego faceta na targu. Sprzedaje kantary od rozmiaru mikro do rozmiaru maxi. Kantary są w dwóch kolorach czarny lub czerwony. Za całe 15 zł. Ot zwykły kantar, parciany, leciutki, bez zbędnych bajerów. No dla mnie rewelacja, szczególnie na padok. I to za tą cenę. A kantary szyję jego szanowna małżonka, i robi to bardzo starannie i profesjonalnie.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
30 maja 2019 06:27
Mam zdjęcia tego cuda 🙂 gdyby ktoś wiedział, gdzie mogę jeszcze kupić takiego pancerniaka, to chętnie sprawdzę wszystkie miejsca.





Naprawdę kantara z tak mocnej taśmy to jeszcze w rękach nie miałam.
keirashara, o widzisz, to przydatne info, bo Kuli właśnie deko na granicy rozmiarów ;-)
A sam kantar chcę e... "tak o" jako prywatna halucynacja co codziennego użytkowania poza padokowego 🤣, może sobie dodatkowo haft walnę


Kocham te kantary Mustanga! Przerobiłam już zielony, granat i szary, nie dość, że są piękne to naprawdę megaaa wytrzymałe. I do tego ta cena...  😀 😍
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2019 07:11
Do mnie dotarły już. Bardzo fajne są, solidne, ładne i tanie. Same plusy 😉
Ja podpowiem, że jest super i mega wytrzymały, ale złote okucia dość szybko się wycierają 😉 I mustangi są spore, jak macie konia na granicy lepiej wziąć mniejszy. Mamy koń ma lep xfull/xxfull, a spokojnie w fulla mustanga wchodzi.


A no i jeszcze dodam, że tak jak zielony i granatowy FULL na mojego giganta pasowały, to już szary jest za mały, więc nie wiem jak to tam działa...
Mam zdjęcia tego cuda 🙂 gdyby ktoś wiedział, gdzie mogę jeszcze kupić takiego pancerniaka, to chętnie sprawdzę wszystkie miejsca.


To chyba to, o czym piszesz
[url=https://www.olx.pl/oferta/kantar-CID767-IDy6pwp.html#cf2d010db0]https://www.olx.pl/oferta/kantar-CID767-IDy6pwp.html#cf2d010db0[/url]
LatentPony   Pretty Little Pony :)
31 maja 2019 15:51
elita17, o, to dokładnie ten! Dziękuję! javascript:void(0);
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
05 sierpnia 2019 18:27
Ahh.. nigdzie nie mogę znaleźć kantarów cavezza. Mam jeden już 2 lata i nie wyobrażam sobie kupić innego 🙁 sprał się i koniuch go wytaplał ale nic a nic się nie niszczy. Nie wiecie czy gdzieś jeszcze można je dorwać???
Szukam czegoś taniego i z podszyciem na padok w rozm ful, najlepiej w promocji, komuś się rzucił jakiś kantarek w męskim kolorze w oczy? 🙂
Wigorrr, - a mustang? Fajne cenowo i bez promocji, bardzo pancerne 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się