Warszawskie voltopiry :)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 marca 2019 20:29
I potwierdzam, dziś w Lidlu było mnóstwo pak choi  😁
🏇Czy możecie polecić jakiś sprawdzony, smaczny i nie za milion monet😉 catering ? Potrzebuję firmy lub osoby prywatnej, która przygotuje mi mały lunch/ przekąski po obronie mojego doktoratu- jakieś kanapeczki, przekąseczki itp. Warszawa 🙂 Ktoś ? coś ? 🏇
Czy mamy tu kogoś, kto skakał ze spadochronem i może polecić konkretne miejsce?  😉
amnestria   no excuses ;)
08 maja 2019 13:50
Ja 🙂 Skakaliśmy w SkyDive, w Chrcynnie. Oczywiście tandem, więc bym nie powtórzyła więcej 😁 😁 Ale mój znajomy robił tam też kurs skoczka spadochronowego (AFF) i był zadowolony. I żyje, i zdał 😉 😉 Masz jakieś pytania? :kwiatek:
Ooo, dlaczego byś nie powtórzyła?  😀 W sumie nie wiem, czy mam inne pytania poza tym.
Robię research, bo skok spadochronowy to moje marzenie od laaaat, miałam skoczyć na osiemnastkę a tu minęły 4 lata i nadal się nie zabrałam za to. I chciałabym się zabrać w tym sezonie  🙂 A w internecie wyskakuje sporo miejsc w okolicach Warszawy, więc szukam czegoś sprawdzonego.
amnestria   no excuses ;)
08 maja 2019 14:12
Bo nie lubię atrakcji, gdy ja jestem tylko workiem, a ode mnie nic nie zależy 🙂 Jestem adrenaline junkie i dla mnie to było nudne. Tzn ciekawe przeżycie, bardzo mi się podobało. Ale wkrętkę to bym miała, gdybym mogła skakać sama*. Ale na kurs AFF mnie nie stać, ani już na to zwyczajnie nie mam czasu 🙂


Poza tym ekipa mega spoko, Pan, z którym skakałam profesjonalny i mega zabawny. Miło spędzony czas 😅


* ale oczywiście nie jest to możliwe w takich komercyjnych skokach i oczywiście to rozumiem. Cieszę się, że skoczyłam, ale więcej bym nie chciała 😀
No tak, ja to też najchętniej zrobiłabym kurs, bo mega mnie to kręci od zawsze, ale to dosyć kosztowne hobby  😁
A tak, to chcę raz sobie doświadczyć takiego skoku. Wnioskuję zatem, że fajna atrakcja i warto  😀 Sprawdzę sobie SkyDive, dziękuję!
amnestria   no excuses ;)
08 maja 2019 14:27
Mój kolega za wszystko zapłacił 10K, więc no droga zajawka. Same pojedyncze skoki później też nie są jakieś super tanie 😉 Mój szef w to się bawi od lat, on mi też mówił, że jednak dość ryzykowne to jest, co roku ubywa jakiegoś kolegi/koleżanki. Nie powiem, ja poczułam, że mogłabym się w to wkręcić, ale dziury w budżecie odwiodły mnie od pomysłu 🤣
Martita   Martita & Orestes Company
08 maja 2019 16:39
infantil Mam koleżankę, która jest wkręcona mocno w skoki spadochronowe i poleca SkyDive.
Super, w takim razie rozejrzę się u nich i zdam na Wasze rekomendacje  🙂 :kwiatek:
Hej  😀 gdzie zjem w Warszawie najlepsze ramen ? Mam ostatnio straaaszną ochotę na takie woow ale za każdym razem wychodzę zawiedziona.
emptyline   Big Milk Straciatella
09 maja 2019 12:39
Sonkowa, Vegan Ramen Shop?
Hej, poszukuje się sensownego dentysty do tematu ułamanego zęba. "Dosztukowanie", licówka, czy co tam by było wskazane. Znacie jakiś namiar?
Polecacie jakąś miejscówkę/kawiarnię w centrum (cała długość Marszałkowskiej i równolegle ulice aż do Świętokrzyskiej) w której można na spokojnie usiąść i się pouczyć (wifi obowiązkowe), jest w miarę spokojna i przestrzenna i co najważniejsze - ma duży wybór herbat?  🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 czerwca 2019 11:44
hej, w sobotę 29 czerwca będę wracać przez Wawę (z imprezy nad zalewem Zegrzyńskim). Myślę intensywnie czy nie zostać jeszcze jedną noc w stolicy. Czy ktoś chciałby się spotkać ze mną na kawę albo piwo? 😉
Od siebie polecam -reklama!!! DodoMod... tak się nie robi!
 Spam! Won!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 lipca 2019 19:20
Ratunku! Co super fajnego można robić popołudniu w Warszawie z osobą niepełnoletnią? Chodzi mi o coś innego niż kino, zakupy czy jedzenie 😉 niewidzialna wystawa zaliczona, Kopernik zaliczony, zoo też.. Może są jakieś okresowe/sezonowe super rzeczy?  🙂
Park trampolin, park linowy?
Szukam dobrej agencji nieruchomości,  która podjęłaby się sprzedaży domu i mieszkania pod Radomiem. Może ktoś ma coś sprawdzonego.  Z góry dziękuję!
Bischa   TAFC Polska :)
04 sierpnia 2019 14:48
Macie pomysł gdzie mogę kupić takie cukierki? Kupilam je w Gdyni, uwielbiam. W Gdyni do dostania ponoć tylko w jednym miejscu...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 sierpnia 2019 14:52
W internecie np. tu
Bischa   TAFC Polska :)
04 sierpnia 2019 15:37
Bardziej chodzilo mi o stacjonarne sklepy 😉
mils   ig: milen.ju
31 sierpnia 2019 10:19
Dziewczyny, nie bardzo wiem gdzie spytać, to pozwolę sobie tutaj. Szukam noclegu dla 2 osób i psa, macie jakieś godne polecenia hostele czy coś podobnego?
W Krakowie i Wrocławiu byłam bardzo zadowolona z hosteli sieci Moon, mają też obiekt w Warszawie i akceptują zwierzęta  😉
mils, a airbnb?
mils   ig: milen.ju
31 sierpnia 2019 12:08
Cri nie orientuję się w airbnb, a chcemy coś możliwie najtaniej (studentki jednak 😁 ). Polecasz poszperać?
Zdecydowanie polecam poszperać 😉
Potrzebuję pilnie Multisport Plus  :kwiatek:
Może ktoś nie ma jeszcze osoby towarzyszącej i chciałby mieć.
czy w Warszawie organizowane są jakieś degustacje/targi serów? nie regionalne, gdzie jest 2-3 rodzaje do wyboru przy okazji stoiska, ale takie gdzie można sobie popróbować szeroką gamę śmierdziuchów z całego świata??  😍
Gdzie wydrukuję z maila/pendrive'a grafikę A4 w kolorze i zalaminuję porządnie? I ile taka przyjemność może wynieść?
Praga / Śródmieście.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się