Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Sivrite, ten działa SS919.

Fenk ju!
mindgame dzięki! Zakupione  😅
Czy w ntb można uzyskać jakiś rabat? Chodzi mi o Kentucky.
Moon   #kulistyzajebisty
09 maja 2019 16:43
anai, mignęło mi gdzieś u nich -10% na pierwsze zakupy, ale nie mam pojęcia czy to obejmuje Kentucky.
20% na derki zimowe w dziale wyprzedaż w Yard equites  🏇
https://yard2.pl/promocje
Jaki jest teraz kod do Bergo?  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
10 maja 2019 12:01
Kojarzy ktoś jakąś dobrą promocję na sztyblety?
Może wie ktoś gdzie tanio kupić szampon do grzywy/ogona?
Albo na spraye do grzywy / ogona?
[quote author=galopada_ link=topic=15196.msg2866406#msg2866406 date=1557486073]
Kojarzy ktoś jakąś dobrą promocję na sztyblety?
[/quote]
Na BERGO są promocje na sztyblety  😅 nawet 50 % taniej , wystarczy wejść w zakładkę ze sztybletami  😀
czy jakiś sklep www z paszami ma niskie ceny wysyłki lub darmową dostawę od konkretnej kwoty?  👀
Precelek animalia.pl ma niektóre pasze z dostawą za darmo 🙂
Precelek, ostatnio zaopatrujemy swoje koniska w Saracena z OptiFeed - mają darmową dostawę. Zamówienie jest szybko realizowane. Jestem bardzo zadowolona.

Poprzednio kupowaliśmy co miesiąc niemałe ilości pasz za niemałe pieniądze w Nubie, ale z mojej strony to nie była łatwa współpraca, ponieważ:
*raz że wysyłali towar niezgodnie z zamówieniem,

* dwa - bywało, że opieszałe realizowali zamówienia,

* trzy - zdarzyło im się wysyłać przez pomyłkę coś czego nie zamawiałam i oczywiście nie gratis, a my nie chcąc zamieszania z odsyłaniem płaciliśmy (mamy w Pl 2 konie, a sami mieszkamy gdzie indziej i musielibyśmy kogoś poprosić o zorganizowanie oddania niechcianej paczki pasz),

* cztery - księgowa przez pomyłkę wysłała nam na maila stresujące upomnienie o zapłacie rachunku -  tyle że nie naszego 😤. Blisko dwa tygodnie zajęło jej sprawdzenie i odpisanie, że to jednak nie nasze rozliczenie i przeprosiła. Niesmak pozostał.

* pięć - ponieważ kupowaliśmy całkiem sporo, to zapytaliśmy o możliwość rabatu. Owszem, rabat dostępny, pod warunkiem że kupilibyśmy na raz 20 worków. W efekcie bez pytania został nam włączony stały rabat 10%, natomiast darmowa wysyłka została wyłączona i od tej pory musieliśmy płacić koszty wysyłki za każdy worek, chyba że zamówilibyśmy ich 20. Wtedy byłoby za darmo - czy muszę dodawać że przy standardowej liczbie ok. 10 worków wszystko wyszło drożej, nie taniej?
Ktoś się orientuje gdzie najlepiej patrzeć na promocje na samshielda?
Polujcie na promocje 25% na fan Page Pro Linen, praktycznie codziennie jest promocja na różne pasze 🙂
Jeszcze raz ja 😀 widziałyście w jakimś sklepie w promocji Absorbine Show Sheen? Albo w ogóle Show Sheen w tej troszkę większej wersji (1.19L). Kupowałam ją parę razy na allegro, ale teraz niestety jej nie widuje 🙁 A wychodziło na prawdę tanio...
Czy w Bergo obecnie działa jakiś kod albo ktoś kojarzy czy na dzień dziecka bywały nowe promocje?  👀
Lato15 do bergo działa 🙂 właśnie robiłam zamówienie 😀 - 15% daje
w mastersie od dziś przez cały weekend wysyłka za darmo jak by ktoś chciał zmówić
Hej!
Kod to pasi- konika?  🙇
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 maja 2019 15:28
Jest jakiś kod do gnl?  :kwiatek:
zembria Teraz na weekend maja promocje -20% na rzeczy dostępne od ręki (ceny już obnizone) i chyba 15% czy 10% na rzeczy "na zamowienie" 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 maja 2019 17:00
Vendettka Dzięki 😀
darolga   L'amore è cieco
20 maja 2019 09:28
czy jakiś sklep www z paszami ma niskie ceny wysyłki lub darmową dostawę od konkretnej kwoty?  👀


www.ntb24.pl ma szeroki wybór dwupaków z darmową dostawą, może coś Ci podpasuje  🙂

Jest też właśnie promocja na sianokiszonkę Jopack:
KLIK
dziękuję wszystkim za pomoc z paszami 🙂 coś znalazłam  :kwiatek: 😍 😅
Ktoś ma może kod do Premier Equine?
Mrowka

Sivrite, ten działa SS919.
Kayra   Kucusiowy wariat :P
21 maja 2019 21:22
Jest może jakiś kod do GNL? Zagapiłam się w weekend  😕
Poratuje ktoś kodem do konik.com.pl ? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się