Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

Tłoczenie - fajna sprawa. Mam i od początku super się sprawdza. Mi osobiście nic ani w kopyta nie wchodziło ani tym bardziej nie nosiło się do stajn.


Bardzo jestem ciekawa, jakie kopyta ma Cobrinha.  😉    Mam nadzieję na fotki w jakimś wątku kopytnym.    😉
jak się nimi pociera ciało, a jak się hmm "klepie" (nie wiem jak to opisać :P), to ładnie osuszają uśmiech

Pierwszy post na ostatniej stronie wątku "Wszystko co chcielibyście wiedzieć". Bardzo mnie zafrapowało jakiż to produkt osusza uśmiech.
jestemzlasu, ten pierwszy post to cytat postu z poprzedniej strony. Cytat, w którym nie zadziałała emotka użyta pierwotnie 😉
maiiaF to nie było trudne do rozgryzienia, ale zanim otworzyłam poprzednią stronę mój mózg starał się usilnie znaleźć wyjaśnienie i dryfował w jakieś dziwne strony...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 listopada 2018 08:39
Właśnie się dowiedziałam, że jakaś pani, która prowadzi bloga o żywieniu koni i innych podobnych tematach wyciągnęła mój post z 2016r. Post oczywiście jest z jakiegoś prześmiewczego wątku, w którym kipi od ironii i sarkazmów, ale został tak serio potraktowany, że zasłużył na uwzględnienie w jakimś poście, komentarzu czy coś.  😂 I zaczęło się wylewanie żali, że jak śmiem tak pisać  😂 wątek na fejsie oczywiście już zniknął  🤣

Ja uważam, że powinno się wybierać czapraki kontrastujące z koniem, jego maścią i charakterem. Mam karego konia i jakbym jeździła na nim w czarnym Escadronie to równie dobrze mogłabym kupić czarnego Yorka. Nikt by nie zauważył metki.


wątek


edit:
Zostałyście nazwane cyt "wyszczekane, sfrustrowane, wredne babsztyle"  😂 ktoś chyba dawno z krzyża nie spuścił  😂
Jara, ale przeciez masz racje w ww poscie! Czapraki musza byc kontrastujace.
  można więc spróbować umyć wodą z octem jeśli kwasek i Doda nie pomogą 

Jak już Doda nie pomoże, to ja nie wiem. Ale się uśmiałam  😂 😂
😀 dobre
W zależności od rodzaju klopsa jak rozbijesz to młotkiem to może Ci się wylać farba na spodnie o już tego nie spierzesz.

Dłuższą chwilę kminiłam o co chodzi z tym klopsem 😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 grudnia 2018 16:52
Autokorekta mnie nienawidzi 😂
Rozbieżność między oczekiwaniami a rzeczywistością - ataku śmiechu dostałam:


[quote author=Watrusia link=topic=102485.msg2836680#msg2836680 date=1547143266]
Ja to mogę odprzedać za 160 zł, bo mi zostało, raz użyte. Butelka 250 mil, użyte 30 mil.  Wystawiałam, ale nikt sie nie skusił.
Data ważności  maj 2020 r.


Może dlatego się nie skusił, że butelka 250 ml kosztuje 94 zł w sklepie 😀
[/quote]
Miszcz. 😀
Rzeczywiście śmieszne  🤔wirek: Zostało poprawione. Sorry preparat kupiony przed śmiercią mojej, raz użyty, nie wiem skąd mi się taka cena wklikała, To wszystko nadal mnie boli.
desire   Druhu nieoceniony...
11 stycznia 2019 18:25
Watrusia, wdech, wydech, luz.  :kwiatek:
desire, :kwiatek:. Eh stara baba, a się rozryczałam. Mam nadzieję że ty się bardziej trzymasz.
Moje psy również mają siano w butach, bo jest cieplej.

Autokorekta zadziałała  🤣
desire, :kwiatek:. Eh stara baba, a się rozryczałam. Mam nadzieję że ty się bardziej trzymasz.

Przecież pomyłki się zdarzają, żaden wstyd. Nikt Cię nie oskarża o to, że zrobiłaś to specjalnie. Większość tego wątku to jest komedia pomyłek, nikt Ci nie ubliża... Trzymaj się, nie miałyśmy na myśli nic złego.
Watrusia, ja cię bardzo przepraszam. Nie miałam pojęcia, z jakiego powodu dałaś tylko te 30 ml, w ogóle nic nie wiedziałam o historii konia. Ten wpis i śmiech to nie było nic personalnego, każdemu się zdarza coś zrobić czy powiedzieć śmiesznego. Nie bierz tego do siebie. Jeszcze raz przepraszam.  :kwiatek: 
Ok dziewczyny :kwiatek: ja chyba za bardzo to biorę emocjonalnie, wystarczy iskra i wybucham, a potem wyję.
Ok dziewczyny :kwiatek: ja chyba za bardzo to biorę emocjonalnie, wystarczy iskra i wybucham, a potem wyję.

Nie zdawałyśmy sobie sprawy, choć pewnie obie się nie dziwimy. Jakby chodziło o mojego konia, to pewnie nawet sugestia "o, patrz, jakie ładne "x", pasowałby do siwego" by mnie przyprawiało o płacz. Chodziło nam tylko o żart sytuacyjny. 🙂
No fakt, pojechałam z ta ceną, ale musi upłynąć czas, zanim przestanę się rzucać na ludzi 😉
E. haha, rzeczywiście czasem muszę poprawiać słownik.
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=1321.msg2840613#msg2840613 date=1548417975]
To w Anglii nie płaci sie podatków? 40 tys na 12 to 3,33 brutto na miesiąc. Wiec jak majtek mówisz, ze ponad 3 netto to troche dziwne to 😉
[/quote]

Piękne przeobrażenie majek  😉
majek   zwykle sobie żartuję
11 lutego 2019 16:15
a to nie pierwszy raz  🤣
Padłam i nie wstaję.  😂
[quote author=madmaddie link=topic=89332.msg2845161#msg2845161 date=1549988165]
Utknelam na dworcu i przeżywam kryzy, tu są wspaniałe pączki


na pewno sa do dupy i ktoś w nie BABOLE wcierał....
[/quote]
Co polecacie do nawilżenia kopyt? Niestety z deszczem u nas słabo ostatnio i są suche na wiór. Szukam czegoś szybkoego i prostego w urzyciu.
Woda. Słownik.
Z wątku o zimniokach:
[quote author=Rudzielc_23 link=topic=4119.msg2866585#msg2866585 date=1557561324]
Burza w nocniku
[/quote]
  😂  😁  😜

Tak, przecinki mają moc.
A w okolicach Grodziska Mazowieckiego? Najlepiej z dojazdem autobusem, busem i pastwiskami


Moja wyobraźnia podsuwa mi obrazy dojazdu pastwiskami  😜
[quote author=Na_biegunach link=topic=1647.msg2890637#msg2890637 date=1570102416]
majek, jesteś w UK? Kaca możesz brać w adopcje z worldhorsewelfare. [/quote]
Wydawało mi się, że kaca nabywa się w inny sposób, nie przez adopcję. Ale widocznie w UK mają swoje sposoby nawet na kaca. Mimo wszystko polski sposób bardziej do mnie przemawia, bo lepiej najpierw mieć przyjemność :winko:  :pijacy:    :piwo: a dopiero potem kaca.  😁  Przynajmniej wiadomo, dlaczego się cierpi.  👿
majek   zwykle sobie żartuję
03 października 2019 14:58
W zyciu bym nie wziela kaca w adopcje!!! Wystarczy mi rekreacyjny kac raz w tygodniu  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się