Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

desire   Druhu nieoceniony...
10 maja 2019 08:32
DESIRE  nie pierwszy raz 😁 ale daj spokój i tak tego nie zmienisz ,że na rev są lepsi i lepszesi .



Amen.


Żuczku, na Rancho de Syf masz zdjecie Eli z ogierem.
Zdrowykoń, ja też moge jedynie objawowo działać, a kon się sypie w trybie jednostajnie przyspieszonym 🙁

blucha, ja nie chodzę.  Nie jestem ochrzczona... no i? 🤔wirek:
Gillian   four letter word
10 maja 2019 08:57
Oj, blucha konkretnie odjechała  👀
BLUCHA i reszta sekty słowa i bicie piany , a ja chce tylko jeden konkretny potwierdzony  przez weterynarza dowód o skuteczności terapii przeprowadzonej przez tego pana. Jak go nie macie to sobie darujcie wasze opisy cudownych uzdrowień , bo dla mnie jest  to jak brzęczenie muchy nad tym, nad czym muchy zazwyczaj brzęczą

Wydaje mi się, że blucha zadała to pytanie chyba tylko po to, żeby dowiedzieć się czy rzeczywiście niesobia jest tak do bólu logiczny, potrzebujący naukowych potwierdzeń, nie wierzący póki nie zobaczy czarno na białym itd. Może źle to ujęła, ale chyba wyłapałam intencje ( czy się mylę? )
KonieAMI, czyli wierzący naukowiec bez względu na religię nie jest wierzący, nie jest naukowcem?
Mimo wszystko, nie rozumiem, o co chodzi z tym kosciolem.
Czy zaraz tu bedzie dyskusja o Matce Boskiej Teczowej?
[quote author=_Gaga link=topic=80308.msg2866342#msg2866342 date=1557476510]
KonieAMI, czyli wierzący naukowiec bez względu na religię nie jest wierzący, nie jest naukowcem?
[/quote]


_Gaga - w jaki sposób wywnioskowałaś to z mojej wypowiedzi (która była interpretacją intencji kryjących się za pytaniem bluchy)? Szczerze, chcę wiedzieć jak logicznie można dojść do takich wniosków  🤔wirek: (<-- widzę, że lubisz tę emotkę  😉 ) Jeśli już, to powinnaś skierować to pytanie do bluchy, jeśli w ogóle potwierdziłaby moją interpretację  :kwiatek:


KonieAMI, jeżeli zgodnie z tą interpretacją ktoś do bólu logiczny nie powinien chadzać do kościoła, to naukowiec nie może być religijny - to dość proste przełożenie. I nie było to do Ciebie personalnie, a do samego założenia. Czy o to chodziło - nie wiemy w sumie 😉
tak , o to chodziło , konieAmi dobrze odczytała moje intencje, i obojętne do jakiego koscioła, jakiej religii, zeby nie wywoływac wojen religijnych - nie było pytania , niestety postu edytować nie mogę.
dopisek
a pytanie nasuneło mi sie tylko dlatego ze był taki fajny film ,,bozonarodzeniowy,, nie wiem czy oglądaliście , gdy sąd chciał skazać gosćia bo podawał sie za Św. Mikołaja , w koncówce filmu dziecko podeszło do sędziego i pokazało mu dolara i tekst na nim 🙂
Z tego, co pisze kretynka na blogu, niesobia raczej do synagogi chadza (bez urazy 😉 )
Swoją drogą, wracając do tematu porąbanej baby z Mazur, ona jest na prawdę chora na głowę, skoro wypisuje, że ten biedny, krzywy koń jest super ogierem rozpłodowym, który został ukradziony w celu krycia klaczy. Pewnie kryje teraz w Janowie i Michałowie - hodowla tam i tak na psy zeszła przecież.
Ale szczerze pisząc trzeba być zdrowo pierdzielniętym, aby wysnuwać tak debilne teorie  👀 baba jest lepsza w pisaniu chorych i zaskakujących scenariuszy, niż ostatnia seria Gry o Tron 😂
[quote author=_Gaga link=topic=80308.msg2866323#msg2866323 date=1557473871]
Zdrowykoń, ja też moge jedynie objawowo działać, a kon się sypie w trybie jednostajnie przyspieszonym 🙁
[/quote]
Ja bym szukał przyczyny, nie wierzę że bez przyczyny organizm sam siebie niszczy. Może jest cały czas stan zapalny, zakażone. Zaczął bym od bakteri, wirusy, grzyby. Tylko jest mały problem bo w leczeniu tzw jedynym słusznym nie bardzo radzą sobie z bakteriami, z wirusami to prawie wcale, grzyby to już wogule. A jak bym Ci powiedział że jest metoda "chałupnicza" żeby zrobić więcej komórek macierzystych to też nie uwierzysz. Dużo opowiadania.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 maja 2019 10:03
Ja pierdzielę, jakby Grażyna pisała scenariusz do "Gry o tron" wiecie co tam by się działo?
Jon Snow nigdy by nie oddał Ducha Tormundowi! Został by on ukradziony przez zorganizowaną grupę przestępczą pod przywództwem Dzikich!
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
10 maja 2019 10:07
Gorzej, tam już były dwie co najmniej - Fundacja Inni i Fundacja Wroniego Oka czyhali na smoki Danki i co? I dwa ściągnięte, teraz czatują na ostatniego(?)  😁
BLUCHA Pogubiona dziewczynko , Niesobia ci to wyjaśni 🥂 Więc na istnienie boga niema dowodów  naukowych , ale na Jego  nieistnienie też niema . Jest to kwestia wiary  Za to na uzdrawiającą moc  walnięcia konia młotkiem w zad niema naukowych dowodów , jednak jest mnóstwo dowodów na szkodliwość takich  praktyk  🤬
Kumasz bazę  ❓

GAGA  wypraszam sobie ja jestem ,żydokomuna  i nigdzie nie chadzam , od kiedy zamknęli dom partii 😕 A indiański narodowy łogier na pewno podniesie kondycje, hodowli , ale niestety już żydowskiej  😁 Nie wiesz  ,ze Kozłowska go sprzedała do Israela za pół tony dolarów  😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 maja 2019 10:15
Gorzej, tam już były dwie co najmniej - Fundacja Inni i Fundacja Wroniego Oka czyhali na smoki Danki i co? I dwa ściągnięte, teraz czatują na ostatniego(?)  😁


Ona by te smoki zjadła ;P
Ja Gry o Tron nie oglądam, więc nie potrafię docenić ewentualnego kreatywnego wkładu kreatywnej w ten serial, natomiast (i tu proszę rollnicka i drużynę o zamknięcie oczu, bo pewnie ich uczucia urażę) nie mogę zdobyć środków płatniczych na uregulowanie pewnych należności.

Szukam jajkomatów, szukam, a wszędzie same bankomaty, wydające jakieś dziwne pieniądze, tzw. polski złoty.  👿  One są wciąż w obiegu?  Myślałam, że wycofali i jajkami się teraz płaci.    😵
BLUCHA Pogubiona dziewczynko , Niesobia ci to wyjaśni 🥂 Więc na istnienie boga niema dowodów  naukowych , ale na Jego  nieistnienie też niema . Jest to kwestia wiary  Za to na uzdrawiającą moc  walnięcia konia młotkiem w zad niema naukowych dowodów , jednak jest mnóstwo dowodów na szkodliwość takich  praktyk  🤬
Kumasz bazę  ❓



Konkretny, potwierdzony naukowo przykład do tego poproszę.

Nie od znajomej znajomego
Tak to sobie możemy porozmawiać jak głuchy ze ślepym
majek   zwykle sobie żartuję
10 maja 2019 11:12
ej przypomnijcie mi o co sie klocicie, bo zaczytalam sie o tych jajkach i jak to pani Agata nie jest godna ich jesc i sie zgubilam.
Mloteczka chyba sie tez uzywa na ludziach, nie? Jak w tym dowcipie o mechaniku, co wiedzial, gdzie uderzyc...  😜  to dlaczego na koniach ma nie dzialac?
[quote author=Zdrowykoń link=topic=80308.msg2866366#msg2866366 date=1557478867]

Ja bym szukał przyczyny, nie wierzę że bez przyczyny organizm sam siebie niszczy. Może jest cały czas stan zapalny, zakażone. Zaczął bym od bakteri, wirusy, grzyby. Tylko jest mały problem bo w leczeniu tzw jedynym słusznym nie bardzo radzą sobie z bakteriami, z wirusami to prawie wcale, grzyby to już wogule. A jak bym Ci powiedział że jest metoda "chałupnicza" żeby zrobić więcej komórek macierzystych to też nie uwierzysz. Dużo opowiadania.
[/quote]
Przyczyna genetyczna (mutacja, jak w przypadku nowotworów). Ta jednostka chorobowa jest znana i przebadana i nie ma na to lekarstwa. Można działać objawowo
Gdzie szukać tych bakterii, czy grzybów? Nie ma ran, wysięków, opuchlizn czy stanów zapalnych. Pyszczają międzykostne w zadach, siada pęcina, prostuje się staw skokowy i cały układ ruchu idzie w cholerę 🙁
niesobia  :kwiatek: za to -dziewczynko 🙂 częsciej tak proszę poprawiać mi nastrój 🙂 niestety jestem troszke starsza od ciebie i ,,koński,, staż też zapewne mam  dłuższy. i tak jak napisałeś nie ma naukowo udowodnionego że ,,działa,, jak i tego ze nie ,,działa,,
dziwi mnie tylko to ze osoba ktora opisywała mi na pv przypadek skrzywdzenai konia przez Alberta, udziela sie tutaj a jednak w tej sprawie nie napisała ani słowa  😲
wracajac do początku, niesobia ja nie chce abyś ty uwierzył w cudowne działanie mojego guru  😁 ja bym chciała tylko zebyś przestał obrażać człowieka ktorego nie znasz , ani nie znasz jego sposobu pomocy koniom a opinie wyrobiłeś sobie tylko oglądając youtuba.
BLUCHA Dopóki ten pan będzie prowadził komercyjną działalność na terenie Polski nie da rady  🏇niech se tłucze konie w Austrii . Tylko tam by go szybko wsadzili ,


ROLNICK Widzisz tak się o mnie martwiłeś , co to zrobię jak zabraknie Indianki , a wróg sam się napatoczył  🤣
niesobia znalazłam gdzie mozesz zadać swoje pytania w zakresie czy po zabiegu Alberta przeprowadzono badania kliniczne potwierdzajace skutecznosć  😅 tytułu weta chyba nie podważysz ? jak dostaniesz odpowiedż na swoje pytania to podziel sie z nią tutaj na forum 🙂 http://jwet.pl/oferta/ , gdybyś nie mógł znaleść, to podpowiadam zjedż na sam dół strony 🙂
blucha, osoba z tytulem lekarz weterynarii oferujaca "alternatywne metody leczenia" =/= potwierdzenie skutecznosci tychze. Definicje badan klinicznych moze podpowiedziec wujek google, stosowanie jakiegos srodka/metody przez osobe ze stosownym papierem to nie badanie kliniczne. I najczesciej oznacza, ze osoba z papierem dryfuje w, ekhem, zgola nienaukowym kierunku.

Pare osob z wyksztalceniem lekarskim (choc z reguly bez prawa wykonywania zawodu, i slusznie) tez promuje rozne szarlatanskie kretynizmy, antidota na raka, bioenergie i co tam jeszcze. Bynajmniej nie czyni to ich poczynan skutecznymi ani etycznymi 🤣

"Badania" Zdrowegokonia to w ogole smiech na sali, slyszal ktos o expectation bias? 😉 A skutki uboczne spontanicznego walenia duzych dawek DMSO w konska zyle jak najbardziej byly i sa badane, na poczatek polecam Adverse effects of rapid intravenous DMSO administration in horses (wisi za darmo w internetach 😉 ). Az dziw ze typ nie robi u Glocka, umie wyleczyc kazda konska przypadlosc DMSO i witaminami... oh wait, jednak nie umie 😂
kokosmus a kto w takim razie jak nie wet ma je przeprowadzić piekarz ??? a wet stosujacy metody niekonwencjonalne to chyba nadal wet i to z racji wykształcenai majacy wiedze czy dana metoda moze szkodzić zwierzeciu ?

Może ja nie czaję kontekstu pana Alberta ale osteopatia nie jest przecież przez lekarzy traktowana jak "medycyna alternatywna" czy też inny szamanizm. Np w szpitalu położniczym w Warszawie (6 tys porodow rocznie) przyjmuje osteopata i lekarze normalnie go polecają, wszyscy ci lekarze są nieetyczni?
blucha, tak sobie poczytywałam do tej pory, ale no... Ja pitolę. Weź się dokształć co to w ogóle są badania kliniczne, bo wet jeżdżący po stajniach i podający leki nie prowadzi automatycznie badań klinicznych. 😵

Nie wiem, nawet pierwszy link z brzegu to łopatologicznie opisuje jak prowadzi się badania kliniczne.
BLUCHA Nie rozmieszaj mnie bo zajadów dostanę .Taką klinikę to se może każdy otworzyć , No i słowa tam nie ma o metodach  dziadygi z młotkiem chyba ,że za opis kliniczny uważasz  zdjęcie pajaca wiszącego na szyi konia  😵
bobek, ja nie pisze per se o osteopatii (bo nie mam zdania, a szkoda mi zycia teraz na research 😉 ) tylko o metodach "niekonwencjonalnych" tak ogolnie i zarzuty nie sa konkretnie do tego weta i tego pana (bo nie mam pojecia, kim jest) tylko odpowiadam na argument, jakoby autorytet lek weta automatycznie legitymizowal stosowane przez niego metody jako potwierdzone badaniami/sluszne/skuteczne. No bo tak zwyczajnie nie jest 😉 a badania kliniczne a czyjas praktyka to dwie rozne bajki.

A blucha widze, ze podstawy wiedzy medycznej i metodologii badan ogarnia rownie mocno jak ortografie 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się