moda, ciuchy etc...

emptyline   Big Milk Straciatella
10 maja 2019 21:04
Evson, po raz kolejny, ASOS. :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
12 maja 2019 07:38
Dziewczyny, jakie firmy mają takie slim dresy? Takie jak ma Gym Glamour, tylko może niekoniecznie za prawie 200zł?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2019 10:28
Nie do końca wiem co masz na myśli pisząc takie jak ma gym glamour, ale ogólnie obcisłe dresy są teraz w decathlonie https://www.decathlon.pl/spodnie-510-slim--id_8520528.html

Tylko nie mają aż tak wysokiego stanu jak te na zdjęciu. Mam 3 pary dresów z deca i polecam 😉 wizualnie podobne do tych ze zdjęcia mogą być w New yorkerze, ale jakość ciuchów stamtąd pozostawia wiele do życzenia.
mils   ig: milen.ju
12 maja 2019 10:31
smarcik wstawiłam właśnie zdjęcie dresów Gym Glamour dla zobrazowania o czym piszę. 😀
Dziewczyny wiem ze pomożecie 🙂
Szukam torby, miękkiej, ma być plażowa ale nie chce typowej plazowki bo chciałabym zeby była na zamek
Miękka, duza, materiałowa, meeeega pakowna, ale taka ze jak jest pustawa to tez się ładnie układa.
Do 200 zł
Ale jak są hity droższe to pokazujcie śmiało 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 maja 2019 17:05
mils no ale nie wiem czy chcesz po prostu dresy slim, czy slim z wysokim stanem, czy beżowe, czy ze znaczkiem gym glamour 😉 bo wszystko w jednym to tylko w gym glamour jest 🙂 zaproponowałam z decathlonu, bo dla mnie fason jest zbliżony, ale tam beżowych nie ma. Ani znaczka.


sienka dla mnie cargo by owee jest takim hitem, niesamowicie pakowana, ale ceny odstraszają 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2019 05:56
Sienka mam z Monnari miękką torbę która pomieściła naraz dwie litrowe butelki wody, laptop, zeszyt A4, kalendarz A4, trzy opakowania podpasek (te podwójne), masę leków, sweter, duży portfel, kosmetyczkę, oczywiście dokumenty, klucze, telefon, dwa gazy pieprzowe i nie urwały się jej rączki, polecam  😁 jedyne co to jest z ekoskóry. Chciałam znaleźć ją na stronie, ale już jej nie ma (kupiona w listopadzie), natomiast mają teraz -40% na wszystkie torby i to był błąd wchodzić na ich stronę, bo znalazłam dwie które  CHCĘ  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2019 08:02
sienka, mana mana! 😍
TAaaaaaakkkk 😍
sienka, mam torbę tego typu z Nenukko już chyba 3 rok, używana intensywnie i wciąż się dobrze trzyma
https://www.nenukko.com/kategoria/torby/bao-torba-full-black
Nenukko chyba sa bez zapiecia. Ale fakt, sa ogromne i pomieszcza wszystko 😀
Szukam plecaka na laptopa do roboty- ladnego i nie za miliony. Fajnie by bylo jakby mial wewnatrz przegrodke na lapka i zeby pomiescil jeszcze pudlo z obiadem i drobne szpargaly i zeby przy tym nie wygladal jak plecak na spadochron :P Ktos cos zna albo widzial cos ciekawego?
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 maja 2019 14:11
ashtray, ja się bujałam z poszukiwaniami od stycznia. I wszystko albo kosztowało miliony albo było psudosportowym brzydalem. I jak przestałam szukać to wpadłam w Decathlonie na taki:

nie jest ogromny a jedzenie i tak noszę w oddzielnym 'opakowaniu' z Ikei ale mieści mi Maca 13', dwa grube notesy, piórnik, dwa etui na okulary i sporo innych pierdół. I nadal ma miejsce. Także pudełko z jedzeniem też by weszło 😉

Ten jeszcze mi się podoba (20l a nie 10) ale zdecydowałam że na razie 10; mi wystarczy no i 40zł to jest to :P


oba są sportowe ale jak dla mnie wystarczająco 'casualowe'. No i już się zakochałam w kieszonce dostępnej z poziomu 'mam plecak na jednym ramieniu' 😀

I generalnie po oglądaniu ładnych, 'miejskich' plecaczków za +300zł które nie miały ani pół wewnętrznej kieszonki... noł thenk ju 😁


PS na fotach są wypchane folią po brzegi, ten który mam w wersji 'normalnej' wygląda jak zwykły plecak a nie taki pączek
Ooo dzieki! Decathlonu nie bralam pod uwage w poszukiwaniach!

Spodobal mi sie plecaczek Converse'a, ale juz wszedzie niedostepny. Smuteczek.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 maja 2019 14:47
smartini, spadasz z nieba! szkoda mi było wydawać miliardów na plecak miejski, w ogóle nie pomyślałam o deca!
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 maja 2019 15:02
ashtray, nie ma za co 😀
madmaddie, mi on sam spadł z nieba. Już załamałam ręce i uznałam, że nie kupuję żadnego plecaka. Weszliśmy do Deca po buty a zaraz na wejściu wisiał ON 😀 😁
Ładne kolorki (jest kilka wersji), wygodny, wzmocnione plecy więc dobrze i wygodnie leży, kieszonka w środku z haczykiem do kluczy, sporo oczek i zawieszek na całym plecaku więc mogę dopiąć a to badge do pracy a to miskę składaną na trening z psem. No i helloł, 39,90 : 😅 do kieszonek z boku mieści się i składany parasol i butelka z wodą a i klucze tam wrzucałam na chwilę bo gumka ciasna i 'zamyka' kieszonkę jak nic jej nie rozciąga
Ej, super ten mały plecak z deca! Chyba się przejadę zobaczyć jak toto na żywo wygląda  🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
21 maja 2019 15:06
w pracy koleżanki były zaskoczone, że to Decathlon także chyba wygląda całkiem 'casualowo' 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 maja 2019 19:32
teraz chcę wszystkie wersje! Ale najpierw biorę tę za 4 dyszki, będzie i do pracy i na jedniodniowe wycieczki.

to ja teraz pytanie: potrzebuję zwykłe t shirty z dekoltem w serek, ale takie, żeby się nie zrobiły dziury za chwilę. Mogą być w wielopakach, chcę kupić kilka 🙂 ktoś coś?
Wczoraj kupiłam dwie sztuki w outlecie Only (Vero Moda) po 19,99 za sztukę. Były gładkie i w drobne wzorki (serduszka, paski, kropki).
Ja jeszcze polecam Deuter Stepout 12. Pierwszy raz od kupna Kankena (czyli od 3 lat) zmieniłam plecak i jak na razie jestem zadowolona. Jest wygodny, mały (ale mieści A4 czy laptopa, jest specjalna kieszeń), ma większe boczne kieszenie niż Kanken, na plecach ma materiał, który zapewnia przewiewność i w małej kieszonce jest zawieksza na klucze. Kupiłam granatowy i chodzę z nim noralnie do pracy.





Edit: Czy możecie polecić dresy z cienkiego materiału z gumką na dole nogawek? Mam jedne takie z Lidla, ale są tak grube, że nadają się tylko na zimę 🙄 A jeszcze jakby miały jakiś wzór to już w ogóle byłoby ekstra 😀
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 maja 2019 10:57
fin, w Pepco ostatnio widziałam ale nie miałam czasu przymierzyć. Jedne mam z tego sklepu i bardzo je lubię.
Martita   Martita & Orestes Company
28 maja 2019 10:41
madmaddie Znalazłaś coś może? Sama rozglądam się za jakimś wielopakiem koszulek, które wytrzymają dłużej niż 3 miesiące.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 maja 2019 10:48
zamówiłam na próbę dżersejowy top z H&M (głównie rozchodziło mi się o rozmiar)
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0554772002.html

odebrałam wczoraj i materiał jest bardzo fajny, miły, przyjemny. Ale ile wytrzyma - tego nie wiem.
Szukam jeansowej kurtki nie za miliony monet - gdzie znaleźć? 🙂 Zakochałam się w różowej z Lee, ale 350zł za jeans... no nie 😉 Widział ktoś może taką w wersji milszej dla portfela?
emptyline   Big Milk Straciatella
03 czerwca 2019 10:30
keirashara, wszelkie Bershki, Stradivariusy, Pull&Bear?
efeemeryda   no fate but what we make.
03 czerwca 2019 12:25
Poratujcie mnie proszę  💘
Szukam takiej sukienki najchętniej tanio, bo to tylko na lato, głównie na urlop, próbowałam szukać w polskich sklepach i na aliexpress i nie mogę znaleźć nic polecanego.
smartini   fb & insta: dokłaczone
03 czerwca 2019 12:50
Może na Assos albo Zaful? tylko z tego drugiego chyba długo idzie do PL
Zobacz w sklepie moda for you. Są też na fejsbuku. Widziałam u nich coś podobnego.
Było o plecakach (dzięki smartini, jestem częstym gościem decathlonu, ale tych cudów nie widziałam!), to ja zapytam o czapki z daszkiem. 😀 Niby prosty temat, bo jest ich wszędzie pełno, ale jak zaczynam szukać czegoś dla siebie, to... no właśnie, za dużo tego. 😁 Nie chcę czegoś tandetnego, podobają mi się takie z grubszym daszkiem, ale nie chcę wydać na czapkę więcej niż 30-40 zł. 😁 Może być jednokolorowa (najlepiej w odcieniach niebieskiego, khaki, czerni, szarości), może być z jakimś fajnym wzorem/napisem. Gdzie szukać, żeby na przeglądanie miliona podstron nie stracić pół życia? Allegro mnie pokonało. 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się