Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Ramirezowa   Ania i Urania !
07 maja 2019 09:30
Ramirezowa w sumie to w końcu nie wiadomo czy to kocuł czy kucuł, bo temat różni się od treści 😂
dea   primum non nocere
07 maja 2019 23:27
Duża ta kucuła, albo drzwiczki mają dla krasnali w tym budynku.
zapomniał podać wagi.
Faktycznie masakra
Z grupy na fb:

Szukam siodła (bla bla bla), zastrzegam sobie prawo do pierwokupu (czyli ja pierwsza podejmuje decyzje co do tego czy je biorę czy nie i nikt nie może mnie wyprzedzić 😉 )

Co?  👀
Gillian   four letter word
08 maja 2019 12:21
Hahaha 😀 kiedy jesteś głupi ale starasz się używać mądrych słów... Klasyk gatunku 😀
desire   Druhu nieoceniony...
08 maja 2019 12:24
jestemzlasu, zacne. 😀

Wiem, ze znow odgrzewam kotleta ale - czy ktos sie orientuje w cenach koni z KJ Zbyszko czy to wciąż, od lat, tajemnica?
desire byłam tam kiedyś ze znajomą oglądać konia, inni znajomi kupili tam dwa. Wtedy takie przeciętne rekreacyjne, niestartujące stworzenie kosztowało ok. 10tys. Ale było to 3 lata temu.
Z grupy na fb:

Szukam siodła (bla bla bla), zastrzegam sobie prawo do pierwokupu (czyli ja pierwsza podejmuje decyzje co do tego czy je biorę czy nie i nikt nie może mnie wyprzedzić 😉 )

Co?  👀

Brzmi głupio w cholerę, ale mam wrażenie, że wiem, o co chodzi. Ostatnio często spotykam się z takim chamowem, że ktoś wstawia posta z informacją o chęci kupna, dostaje odpowiedź z ofertą w komentarzu i nagle z głupia frant jakaś osoba trzecia kupuje ten sprzęt, centralnie w komentarzach pod czyimś postem. Dla mnie to jest niepojęte i w pełni rozumiem wkurzenie właściciela posta. 😀 Spotkałam się z tym tylko na jeździeckich grupach. Szczyt bezczelstwa. 😀
desire jakos pol roku temu pytałam o cene wałaszka chodzącego niby do P to podał cene 40tys
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 maja 2019 13:49
Sokólskie to jedne z najmocniej zbudowanych koni, ale ten jest faktycznie za bardzo otłuszczony.
budyń
Krótko i zwięźle nie.
Zapasiony i 'przebiałkowany' (ogon + bąble na szyi), ale tak to jest jak wyznacznikiem dobrego ogiera dla niektórych w tej rasie jest waga.
http://ogloszenia.re-volta.pl/kon-do-sportu/o/181950/
straszny ten filmik. Przynajmniej dla mnie.
przecież napisane że jeżdżona głównie ujeżdżeniowo  😁 😵 a tak serio to koszmar...
Gillian   four letter word
13 maja 2019 17:40
Koń piękny, ma w sobie coś uroczego. Film... Płakać mi się chce 🙁
http://ogloszenia.re-volta.pl/kon-do-sportu/o/181950/
straszny ten filmik. Przynajmniej dla mnie.


W ogłoszeniu jest napisane „porusza się w ustawieniu w trzech chodach, a ja bym to nazwała „w ukręceniu”  😕 😤.
Koń z tych chwytających za oko - taka delikatna, subtelna uroda i wnioskuję, po oglądnięciu filmiku, że pewnie i ma takie samo usposobienie skoro sobie pozwoliła na takie coś 🙁. Smutny obrazek.
anetakajper   Dolata i spółka
13 maja 2019 18:42
Ale koń jest do odratowania.  Nie uwala się na ręce tylko się dramatycznie chowa.....Jest jeżdżony tak do tyłu, że mam wrażenie że się cofa! I ktoś umiejętnie lonżował na wypinaczach  🙄
Odniosłam wrażenie, może mylne, że koń chowa się szukając "komfortu". Wiem jak to brzmi, ale na filmie widać pełną mechanikę ruchów. Jedzie - chowa się - tak jest dobrze, tak ma być. Jak nadpisany program.
Oczywiście nie pochwalam, jestem daleka od klaskania w dłonie na ten widok.
Poczciwe zwierzę. Mam nadzieję, że trafi w odpowiednie ręce.
https://www.olx.pl/oferta/kuc-ogierek-CID103-IDzUA5k.html#c2ccba3a71

😁 😁 😁 chyba kucyk jest mistrzem ucieczki 😉
Martita   Martita & Orestes Company
14 maja 2019 22:42
Film już dostępny tylko na priv.

Kucyk rewela  😁
usunięty
15 maja 2019 19:59
O jeżu!
Co ta klacz ma z kopytem? Czy to mnie się tylko wydaje, że ono nie wygląda naturalnie?  🤔
Niedźwiedzią łapę, czyli tragicznie miękką pęcinę.
usunięty
15 maja 2019 20:18
budyń czyli jednak to nie wina moich oczu 🙁
usunięty
16 maja 2019 22:00
Kurczę, dla samego zaspokojenia ciekawości, jak źrebak będzie wyglądał bym ją kupiła  😀 tylko mi się drobne skończyły  😜
jak kary tinker? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się