Wrocławianie :))

👍JARA, dzięki! I to jeszcze 3 min ode mnie z domu  💘 bomba.
Hej czy polecacie jakieś korzystne cenowo hostele, albo może ma ktoś kawałek podłogi do użyczenia na jedną noc? Nie znam Wrocławia, ale lokalizacja jaka mnie interesuje to żeby w miarę dobry dojazd był do Pałacu Pawłowice, będę wdzięczna za pomoc!
borkowa.   silesian team
10 maja 2019 19:54
czy znajdę we Wrocławiu rymarza cudotwórcę? mam stare siodło, które chciałabym trochę "wyremontować", naprawić, odświeżyć, najlepiej, jakbym dostała jakiś namiar do strony/fb, żebym mogła podesłać zdjęcia i dowiedzieć się, czy moja wizja jest do spełnienia :kwiatek:
Magdzior, a na kiedy?
Hej czy polecacie jakieś korzystne cenowo hostele, albo może ma ktoś kawałek podłogi do użyczenia na jedną noc? Nie znam Wrocławia, ale lokalizacja jaka mnie interesuje to żeby w miarę dobry dojazd był do Pałacu Pawłowice, będę wdzięczna za pomoc!

Spróbuj coś znaleźć na airbnb.
potrzebujesz się dostać z/do Pawłowic autem czy transportem publicznym?
polecacie kogoś od usuwania ósemek? Tak, żeby było dobrze, szybko i bezboleśnie, a jakby było taniej niż 600-1200zł za zęba, to już w ogóle super! :kwiatek:
ja polecam doktora Marka 😍
http://www.enamelum.pl/index.php?page=zespol

i stanowczo bylo taniej, kojarzy mi się 400 ale moze ciut wiecej..? wyrywałam 3 lata temu.
efeemeryda   no fate but what we make.
16 maja 2019 20:07
Tez muszę się za to wziąć...
sienka
Jak tam z cenami ?
efeemeryda zdaje się że zrobiłam edit w trakcie Twojej odpowiedzi 😉 pamiętam że cena mnie tak bardzo nie zabolała.
o ile może nie zaboleć to że ktoś ci robi dziure w dziasle 😉
Ja polecam http://www.cwirko.com/ na pl. Grunwaldzkim
O wiele przyjemniej i mniej boleśnie niż przy pierwszej usuwanej w innym gabinecie.
Cena około 400-450zl ze zdj RTG 2 lata temu
Florcik, ja mam mega super Pana! I tanio w dodatku. Na powstańców Śląskich gabinet, na przeciwko sky towera, starszy pan doktor. Mi wygrywał osemke jak byłam w ciąży i nie mogłam zrobić rtg. Mega szybko, bezboleśnie i wogle malina😉
Nie jestem pewna czy on jeszcze pracuje, ale zdecydowanie najlepszy
https://www.znanylekarz.pl/adam-zawada/stomatolog/wroclaw

edit.
Chyba przyjmuje nadal  😀
http://dcis.pl/nasz-personel
To ja polecam Pakulskiego i to za darmo .
efeemeryda   no fate but what we make.
17 maja 2019 11:47
Perlica
powiesz coś więcej ?
Prawie wszystko robię prywatnie, a składki płacę, pracuję i trochę mnie to już wkurza, że teraz tysiaka mam wywalić na zęby  😵
Perlica, wiem o Pakulskim, niestety czeka się prawie 2 miesiące na wizytę.
efeemeryda, no Pakulscy mają umowę z NFZ, więc jest za darmo.

Chodzę tam na usuwanie kamienia nazębnego, bo raz w roku przysługuje każdemu.
Óseki możesz wyrwać na NFZ także tam, a to świetny chirurg i do tego przystojny ;-)
efeemeryda   no fate but what we make.
17 maja 2019 16:22
Perlica czyli mogę się bez obaw, że na NFZ ale do dopłaty 500 umawiać ?😉)
efeemeryda, tego nie wie, musisz dzwonić i pytać, bo może za znieczulenie trzeba zapłacić czy coś  podobnego ?
efeemeryda   no fate but what we make.
17 maja 2019 17:04
Ok  :kwiatek:
Niestety spotkałam się z praktyka gdzie umawiałam się na NFZ, a nagle rachunek na 300zł i w sumie nie wiadomo za co, bo nikt mnie wcześniej nie poinformował, że coś jest nierefundowane  😵
Ja tam robię higienizację i chyba kamień za darmo,  a za piaskowanie chyba trzeba dopłacić czy jakiś tak.
efeemeryda   no fate but what we make.
18 maja 2019 13:02
Na stronie niestety nie mają żadnej informacji o współpracy z NFZ, ale zadzwonię tam w poniedziałek i może czegoś się dowiem  😉
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2019 20:38
Będę jutro we Wroclawiu. Daleko jest z pkp glownego na Obozowicka? Nie wiem czy dobrze ulice napisalam, jestem wielka fanka SWK i chciałam podjechac tam gdzie jest komenda serialowa.
Bischa jeśli chodzi o śwk wydaje mi się, że odcinki kręcono na Podwalu na pewno, wydaje mi się, że ulica Obozowicka nie istnieje, przynajmniej we Wrocku 😉
Co to swk? Trochę się znam na serialowych lokacjach w mieście, ale nie wiem o co chodzi
Dokładnie, i jest to bardzo blisko dworca.

Świat według kiepskich
Moje źródła mówią ze kiedyś kręcono na Podwale 67. Ale już od dłuższego czasu serial nagrywają w siedzibie ATM na Bielanach.
Polećcie miejsce, gdzie kupić dobry biustonosz, jak sie ma duże piersi i standardowe sklepy z bielizną nie oferują mi tego co bym chciała...
efeemeryda   no fate but what we make.
30 czerwca 2019 22:29
Pan biustonoszowy na Szczytnickiej, nie wiem jak się sklep nazywa bo chyba nie ma nazwy, szyld Triumpha, ale sprzedaje dobre marki typu ava czy dalia  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2019 23:06
No nie, to nie jest Świat wg Kiepskich 🤣
Sprawiedliwi-Wydzial Kryminalny 😂 Chociaz Kiepskich też lubię obejrzec i się posmiac 😉

Edit. Może to była Osobowicka?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 lipca 2019 08:15
Osobowicka jest niemal na drugim koncu miasta 😉
Spod dworca tramwaj 75.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się