Problemy techniczne z r-v

Tak samo jak wszystkie konie są do rajdów... jak dla mnie wybranie przez sprzedającego danych dyscyplin oznacza, że koń ma szczególne predyspozycje do danej rzeczy na poziomie w miarę sportowym. W innym wypadku to nie ma sensu - na każdym koniu da się zrobić elementy ujeżdżenia, przeskoczyć krzyżaka czy pójść w teren... ale to się własnie powinno kryć pod magicznym hasłem rekreacja i jak dla mnie duża część koni powinna się na tym haśle ograniczać.
Ale szczerze wątpie, że administracja jest w stanie coś z tym zrobić. No bo jak mieliby sprawdzać każde ogłoszenie, jest ich przecież taki ogrom. To ludzie powinni trafniej dokonywać wyboru, ale każdy wybiera wszystko lub prawie wszystko, żeby nie ograniczać widoczności swojej oferty :/
vissenna   Turecki niewolnik
04 kwietnia 2019 14:11
Niestety, administracja (ja i modzi) nie mają wpływu na ogłoszenia. Można zdać się tylko na rozsądek sprzedających. Ja sobie nie wyobrażam przeglądania i akceptowania tych wszystkich ogłoszeń, bo to już pewnie praca na pół etatu. Z drugiej strony takie moderowania i odrzucanie ogłoszeń tylko by zniechęcało ogłoszeniodawców.
Pragnę zauważyć, że re-volta i tak ma najlepszy mechanizm wyszukiwania ze wszystkich "końskich" wyszukiwarek, dużo łatwiej jest oddzielić ziarno od plew...
To prawda. Tylko w zasadzie te kategorie mogłyby równie dobrze nie istnieć, bo raczej słabo pomagają w przesiewaniu ogłoszeń. Większość koni ma wybrane wszystkie opcje lub prawie wszystkie. Jedyne rozwiązanie, które przychodzi mi do głowy to ograniczenie możliwości wyboru - tzn można z listy wybrać np 2 opcje najbardziej do konia pasujące. Wtedy każdy musiałby sie chwile zastanowić co wybrać, a nie kompulsywnie zaznaczałby wszystko jak leci
Jakieś zmiany zaszły i nie mogę zmienić zdjęcia głównego (miniaturki) w ogłoszeniach. Jak to obecnie trzeba zrobić?
vissenna   Turecki niewolnik
04 kwietnia 2019 17:08
Przypuszczam, że dane użytkowników w ogłoszeniach są odświeżane (w stosunku do kont forumowych) raz na jakiś czas, pewnie przy automatycznym backupie bazy. Poczekaj z tydzień i jeśli się nie zmieni, to daj znać na PW i podziałam, ok? 🙂
Dokładnie, też później o tym pomyślałam, żeby można było zaznaczać tylko 1 lub max 2 przeznaczenia konia, znacznie by to ułatwiło
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
10 kwietnia 2019 10:18
Czy u Was też nie da się dodać więcej niż 1 zdjęcie do ogłoszenia ?  🤔 Niby są załadowane, zapisuję zmiany i nadal tylko jedno, główne jest.
Bischa   TAFC Polska :)
05 maja 2019 13:29
Hej, jak pozbyc się takiego problemu, jak na ponizszym obrazku? I na komputerowej wersji i na mobilnej dzieje się to samo. W momencie, gdy wjezdzam tekstem w to, nie da się pisac. Z góry dziękuję :kwiatek:

E: za duży plik, zmienilam na link. 
hej

czemu w ogłoszeniach nie ma danych o użytkowniku re-volty?  Do wczoraj (?) były...

I jak tu sprawdzić : uczciwy, nieuczciwy?
Dziewierz, może ta informacja pomoże - klik?
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
13 maja 2019 11:42
A ja mam problem z logowaniem na ogłoszenia... dobre dane a wyskakuje "złe hasło "...
Pati2012 Mam to samo. Nie da sie zalogować
Też miałam ten sam problem, pomogło odzyskanie hasła.

Teraz ogłoszenia są już całkowicie oderwane od forum i będzie strach coś kupować bo pole dla oszustów olbrzymie a sprzedającego nie można sprawdzić na forum ani w żaden inny sposób zweryfikować  🙄
Wątek o nieuczciwych revoltowiczach można zamknąć.

Szczerze to szkoda że nie można przywrócić wątku sprzedażowego tu na forum tak jak było na początku kiedy to funkcjonowało jako sprzedaż między revoltowiczami :/
Mam to samo, nie pomogło odzyskanie hasła- zniknęło mi wszystko, w tym korespondencja🙁 zgłosiłam mailem prośbę o pomoc, ale nadal mam problem 🙁
Teraz ogłoszenia są już całkowicie oderwane od forum i będzie strach coś kupować bo pole dla oszustów olbrzymie a sprzedającego nie można sprawdzić na forum ani w żaden inny sposób zweryfikować  🙄
Wątek o nieuczciwych revoltowiczach można zamknąć.

jedyna opcja monitoringu nieuczciwych użytkowników to dodawanie ich i wyszukiwanie w wątku o nieuczciwych po numerze ogłoszeniodawcy.
Zobaczyc go można w pasku dostępu po kliknięciu "pokaż inne ogłoszenia tego użytkownika".
Numer użytkownika  jest pięciocyfrowy: http://ogloszenia.re-volta.pl/ogloszenia/u/99999/

Niestety, nie działa w drugą stronę, czyli po wpisaniu nr użytkownika, nie pokazuje jego ogłoszeń, no i co gorsze, nic nie stoi na przeszkodzie żeby sobie nowe konto utworzyć jeśli się kogoś oszuka :/

ushia   It's a kind o'magic
15 maja 2019 13:27
nie musi byc pieciocyfrowy
mozna sobie wklepac tu:
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=99999

i jezeli profil na ogloszeniach jest powiazany z kontem na rv to sie wyswietli
No właśnie, o co chodzi? Chciałam coś kupić, zobaczyć kto to jest na revolcie i nie ma tej opcji? Jak to teraz weryfikować? Czemu wprowadzono taką zmianę?
EDIT: Ok, doczytałam post wyżej... szkoda. Teraz chyba trzeba będzie w nieuczciwych pisać ludzi z imienia i nazwiska, po prostu.
root   szef wszystkich szefów
16 maja 2019 14:47
Przywróciłem tymczasowo wyświetlanie nicków z re-volty u tych, którzy mieli konta przed podziałem. A w najbliższym czasie wprowadzimy możliwość "łączenia" kont - po weryfikacji, żeby nikt się nie podszywał pod nikogo 😉
Super
z jakiego powodu nie mogę dodać zdjeć do swojego ogłoszenia ?  👀
mogę dołączyć do starego ogłoszenai a do nowo wystawionego nie chcą sie dołączyć
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 maja 2019 11:07
Napisałam prośbę o dostęp do ogłoszeń (podałam swój nick i email) i dalej nie mogę się zalogować  🙁 Pomocy!
U mnie też pomoglo odzyskanie hasła do ogłoszeń
ale ogólnie je wykrzaczyło i nie logowało.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 maja 2019 21:50
Tak, wcisnęłam, żeby odzyskać hasło i pomogło  🙂
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
20 maja 2019 19:42
Help... Loguję się na ogłoszenia przez facebook'a i to nie moje konto... Konto należy do Pani Magdaleny Milko... 
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
21 maja 2019 18:39
Czy da się jakoś zobaczyć profil osoby, która prowadzi ze mną rozmowę w ogłoszeniach?
ushia   It's a kind o'magic
22 maja 2019 14:19
przeczytaj pare postow wyzej?
Również nie mogę zalogować się na ogłoszenia re volty. Dwukrotnie pisałam do administratorów, niestety bez odzewu. Odzyskiwanie hasła nie wchodzi w grę, bo konto miałam zakładane na nieaktualny już adres e mail ( teraz jest zmieniony, ale również go nie rozpoznaje)Zmiana hasła na profilu re volty nie pomaga. icon_rolleyes co robić ? Przychodzą mi powiadomienia, że dostaje nowe wiadomości dotyczące ogłoszeń i nie jestem w stanie na nie odpowiedzieć. Pomocy !
vissenna   Turecki niewolnik
27 maja 2019 18:42
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,102754.0.html 

Egonowa w linku powyżej opisane jest co i jak.
Tylko to jest post z 12.05, a ja od tego czasu nie mam dostępu do ogłoszeń i zero pomysłu co jeszcze można zrobić, oczywiście zero kontaktu z administratorem 🤔wirek:
Ja mam podobnie jak Egonowa. Nie mogę zalogować się do ogłoszeń, nic nie pomaga. Dwukrotnie pisałam do administratora - bez odpowiedzi. Jeśli administrator czyta ten wątek, to proszę o pomoc, bo od dwóch tygodni nie mam dostępu do ogłoszeń...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się