AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

Nie ma, ale patrzę na poprzednie lata
Najlepiej poczekać na komunikat, bo co roku są inne zasady. Ostatnio z tego co kojarzę z 3 klasą trzeba było jechsc profi.
Co roku ten sam problem 🙂 Oczywiście że nie jedziesz Profi z 3 licencją, co więcej nawet nie możesz jakbyś chciała. Chodzi o klasę sportową a to zupełnie co innego.
Pojawił się pierwszy komunikat.
Z nim informacja, że podłożem skokowym zajmie się firma Cartrans, który jak dobrze pamiętam robił podłoże u Szarych? Czyli zapowiada się lepszy warun dla skoczków. 🤣
Pojawił się pierwszy komunikat.
Z nim informacja, że podłożem skokowym zajmie się firma Cartrans, który jak dobrze pamiętam robił podłoże u Szarych? Czyli zapowiada się lepszy warun dla skoczków. 🤣


MelanieGadałam z Kamilem o tym, powiedział, żebyśmy wszystkie problemy z zeszłego roku zebrali, zajmie się organizacją skoczków tak żeby było bez zażaleń 🙂
Hej 😉 Nie wiem, czy to odpowiedni wątek, ale szukam transportu dla miłej klaczy na AMPy z okolic Wrocławia, może ktoś szuka konia do kompletu? 😉 Najlepiej jakby dało się wystawić za to fv. 😉
Ja natomiast szukam transportu w odwrotnym kierunku, za Kraków (k. Bochni) - tylko POWRÓT tj. 3.06. Konik to wałach, nieduży, lekko ponad 400 kg 🙂
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
29 maja 2018 20:49
Nie wiecie kto będzie focił na zawodach?  🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 maja 2018 05:21
Saccarin, to samo się zastanawiam od kilku dni. Na pewno nie będzie Facelli niestety 🙁 A co jedziesz?
W sobote ma byc Dorota Bieniek Fotografia Jezdziecka.
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
30 maja 2018 09:36
Ujezdzenie profi  😅
Chcialam sie z kimś dogadać by mieć fotki z tego mega wydarzenia 😀
Saccarin, - popatrz na miejscu. W zeszłym roku była Katarzyna Broda (faara), napisz do niej, może znowu będzie 😉 Ja nie wiedziałam, że jest, ale mam od niej cudowną i uroczą fote jak mi mój P. kokardę wpina 😍 Znalazłam przypadkiem w galerii.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 maja 2018 11:10
Podali oficjalnie fotografów na fb 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 maja 2018 09:03
Hermes, dzięki, to miłe 😉 za daleko mam do Radzionkowa na taki wypad, w tamtym roku byłam z zawodniczką 😉 w tym będzie wspomniana już Dorota Bieniek, Julka Świętochowska, Łukasz Kowalski i najprawdopodobniej właśnie faraa. Będę wam linkować galerie, jak trafię na jeszcze jakieś inne 😉

edit: znalazłam galerię u Aleksandry Tyrańskiej, jak znajdę jeszcze jakieś to podlinkuję 🙂
Podrzuci ktoś wyniki?
Jak tegoroczne ampy wypadły? Lepiej z organizacją i podłożem?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 czerwca 2018 07:19
xxagaxx, według mnie niebo, a ziemia! Bałam się tych AMPów po zeszłym roku, ale na prawdę wzięli sobie do serca te wszystkie wtopy i nie miałam się do czego przyczepić. Co prawda jechałam w tym roku ujeżdżenie, ale oglądałam też skoki profi i ani razu nie widziałam, żeby coś złego się działo z podłożem. Jak dla mnie w tym roku było mega!
Było świetnie! Nie byłam w zeszłym roku w Radzionkowie, ale mam porównanie z Partynicami (2012) i Gajewnikami i organizacyjnie oraz noclegowo znacznie lepiej 🙂
Kto wygrał AMP-Y ? 😉
Wszystko co w zeszłym roku "kulało" w tym roku poprawiono. Organizacja super, nie było się do czego przyczepić, nie było problemu z boksami czy przeglądem.
Godzinowo też super, zero chaosu, przyjemna atmosfera, naprawdę szacun w tym roku za organizację!
Jeśli chodzi o podłoże na skokach też mega poprawa, mocno się do tego przyłożyli i podłoże według mnie było super, nawet na finałowe ściganie się. 🙂
Nie wiem jak na hotelu, bo nie korzystałam, ale z tego co mi wiadomo znajomi byli bardzo zadowoleni. Również z transportu hotel-ośrodek.

Wyniki są na Equita.pl

Jedyne czego mi brakowało w Radzionkowie to drzew.  😂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 października 2018 15:20
Czy jest tutaj ktoś, kto był lub jest w sekcji jeździeckiej i mógłby mi opowiedzieć jak to w praktyce wygladą?  🙂
No wiesz, to zależy od uczelni głównie...
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 października 2018 20:57
Wiadomo 😉 ale i tak interesuje mnie ogólna sytuacja, w różnych uczelniach
Hej 🙂
Czy ktoś wraca 2 czerwca w stronę Krakowa i ma miejsce dla jednego wałacha?  😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 maja 2019 00:27
Tegoroczne AMPy tez w Radzionkowie?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 maja 2019 04:08
Facella, tak 😎 będziesz?
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 maja 2019 09:30
Jak będą gdzie indziej to tak  😁 ze Szczecina mam teraz jeszcze dalej  😂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
20 maja 2019 10:36
Facella, cholera, a już liczyłam na ploty i %% 😁
Facella, akurat ze Szczecina to masz dobrą drogę 😉 cały czas autostrada.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 maja 2019 11:26
Hermes ja zawsze bardzo chętnie 🙂 ale bez %, ze względów zdrowotnych nie mogę 😉

Olson, jeżdżę regularnie Szczecin-Wrocław 😉 i tak, jest  prosta fajna droga ale to jest 1200 km w obie strony + płatna A4 od Wrocławia. No i nocleg na miejscu. Zwyczajnie mnie nie stać na taki wyjazd.
Rok temu na AMPach boksy były podpisane czy tak jak 2 lata temu każdy łapał co było wolne?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się