pensjonaty w okolicach trójmiasta

fanelia, a wiesz może ile jest wolnych miejsc?
fanelia   Never give up
05 maja 2019 17:32
Dużo  😁 bo są tylko 4 konie obecnie, a 6 wolnych boksów (trzy są większe, reszta przeciętna wielkość ok. 3x4 m), w tym dwa boksy angielskie. Panu nie zależy na tłumach, nie ogłasza się, ani specjalnie nie namawia, gdy ktoś się interesuje, ale warunki są naprawdę spoko 🙂 Kilka fotek poglądowych:
Ktoś się orientuje, czy w pomorskim są stajnie, które przyjmują źrebaki na odchów? Na jesień muszę wysłać mojego pasożyta, a nawet nie wiem, gdzie 🙁
Nie mam pojęcia czy ktoś taki istnieje i ktokolwiek się czymś takim zajmuje, ale poszukuję osoby z koniowozem, przyczepą, która nie tyle co mi przewiezie konia, a przyjedzie i nauczy konia wchodzenia do niej. W stajni nie mamy żadnej przyczepy, ani koniowozu, a koń to ostatnio został praktycznie wniesiony na sedacji. Nie jest to łatwy przypadek, więc poszukuje kogoś kto odprawi egzorcyzmy ( 😁 ) i nauczy konia wchodzenia do transportu.
Windziakowa popytaj po hodowcach, albo zapytaj się swojego weta gdzie rodzą się źrebaczki. Często w malucha można dołączyć do własnych odsadków i cudnie towarzystwo dogaduje się razem.
Poza tym na pewno w rzecznej można zostawiać na odchów - ale to wychów stadninowy, co komu pasuje.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 maja 2019 08:24
Pytanie może bardziej do wątku "kupno konia", ale tu raczej zagląda więcej osób z okolicy :kwiatek:
Zna ktoś tą klacz: klik znajoma koleżanki się nad kupnem zastanawia, a że niedawno się nacięła potężnie na innym koniu, to szuka informacji gdzie się da.
Windziakowa jest taka stajnia w okolicach Wejcherowa http://ogloszenia.re-volta.pl/pensjonat-wejherowo/o/56478/?lokalizacja=11&sortowanie=0 Oni mają dużo swoich żebraków, może przyjęli by dodatkowego.

edycja--> ich drugie ogłoszenie oferuje właśnie odchów źrebiąt.
zembria ja zam tego konia, znam dziewczynę która od roku się zajmuje koniem. Bardzo słabo znam właściciela, ale wiem kto to.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 maja 2019 19:54
Louisa PW :kwiatek:
Dzień dobry  🙂 trochę poza tematem, ale jako że chodzi o okolice Trójmiasta- czy możecie polecić dobrego weterynarza? Zwłaszcza takiego, który zajmie się zdiagnozowaniem problemu z drogami oddechowymi (wpierw glut z nosa, teraz kaszel podczas jazdy) od A do Z, zrobi bronchoskopię jeśli trzeba, badania krwi, itp? Z góry dziękuję za pomoc  :kwiatek:
lhp u nas oddechowi działa P. Kinga Wojszel , bardzo polecam , przy okazji ma rewelacyjne podejście do pracy , klienta i pacjenta 🙂

Edit : zły znacznik 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 maja 2019 10:40
Dominika a Kinga już ma endoskop? Rozmawiałam z nią jakieś 2-3 tygodnie temu to mówiła, że planuje kupić.
lhp M. Adamowska też robi bronchoskopie i zajmuje się RAO.
zembria A tego  nie wiem , ostatnia endoskopia jaka nam robiła miała miejsce za czasów współpracy z Michałem Kacprzyńskim a ostatnio większość diagnostyki obywała się bez . Na pewno nie zaszkodzi zadzwonić i zapytać.
I fakt , kompletnie zapomniałam o Gosi Adamowskiej, w tez serdecznie polecam.
zembria p. Kinga ma już endoskop 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 maja 2019 13:05
O! Dobrze wiedzieć 😀
Hej, szukam stajni w okolicy Gdańska dla wałacha. Obowiazkowe padokowanie i przyzwoita cena. 😀
Nieodmiennie polecam Żukowo 😀 pisałam parę stron wcześniej o tej stajni. Objechałam 3/4 stajni w Trójmieście i okolicach dalszych i w cenie do 800 zł nie znalazłam nic lepszego od tego, tak że zostałyśmy póki co, a w chwili obecnej jest 600 zł za miesiąc i konie mają się dobrze  🏇
Bernardeta, co znaczy przyzwoita cena ? I co znaczy okolice Gdańska? No i jakie wymagania tak generalnie co do warunków przeróżnych.
Witam serdeczne. Poszukuję stajni, chętnie przydomowej, w okolicy Gdyni (Max 25km), dla emerytowanej klaczy i młodszego kontuzjowanego konia.
Potrzebuję fajnej łąki, na której konie spedzałyby dużo czasu, w zimie dużo siana (najlepiej do oporu) i bezpiecznych wybiegów.
Opcjonalnie miejsce do jazdy, najchętniej jednak chciałabym okolicy, gdzie możnaby wyjechać chociażby w krótki teren 🙂
Nie jestem konfliktowa, raczej ugodowa, chętnie pomagam przy innych koniach jak trzeba, albo gdy widzę, że coś się dzieje.
Cena max 700 od konia.
Z góry dziękuję pięknie za odpowiedzi.
Poszukuję "na stałe" zoofizjo, możecie kogoś polecić? 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 lipca 2019 06:56
Monika Tołkacz i Marika Kwaśniewska, do nas regularnie przyjeżdżają, bardzo polecam. O ile wiem do Twojej stajni też wpadają.
Monika Tołkacz i Marika Kwaśniewska, do nas regularnie przyjeżdżają, bardzo polecam. O ile wiem do Twojej stajni też wpadają.

Dziękuję :kwiatek: Gdybym ja wiedziała kto do nas do stajni przyjeżdża 🏇 Jak na razie wczoraj spytałam się czy to jakiś nowy koń przyszedł do stajni, a okazało się, że stoi od paru lat i to na przeciwko mojego konia 😵  😁
Zadzwoniłam, ale o tydzień się spóźniłam, teraz będą dopiero za 3 tygodnie, na szczęście nic się nie dzieje, więc poczekamy 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 lipca 2019 11:10
Behemotowa, Aneta Worontkiewicz z końskiego zdrowia.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 lipca 2019 12:05
Behemotowa ja również mogę polecić Anetę z Końskiego zdrowia
Współpracujemy od kilku lat i jesteśmy bardzo zadowoleni, nie tylko my, również nasi weterynarze i podkuwacz bardzo chwalą jej pracę.
Ja cenię Anetę za szczerość, wiedzę, umiejętności i szósty zmysł jeśli chodzi o konie. Nie owija w bawełnę, jeśli coś schrzanię u kucyka to mówi jak jest, a nie to co człowiek chce usłyszeć.


Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 lipca 2019 10:54
Troszku nie do końca w temacie, ale mam nadzieję, że mi Admini wybaczą 😉  :kwiatek:
Czy w pomorskim jest pasowacz siodeł z HB Contact ? Będę wdzięczna za info, osobiście nie słyszałam, żeby był, ale ja z pół i wsi jestem 😉 a bym bardzo potrzebowała posiąść takową wiedzę  :kwiatek:

I jeszcze w/s fizjo, polecam i Anetę i Monikę. Swojego czasu przyjeżdżała do nas Aneta, a ostatnio Monika. Obie bardzo polecam, także do wyboru do koloru 😉.
Aleks mi konia pod siodło HB Contact mierzył p. Wojtek Rowiński.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
16 lipca 2019 12:09
Siaba020 a czy można się jakoś skontaktować z p.Wojtkiem i zapytać czy by była szansa by przyjechał i zmierzył konia pod to siodło ? Czy on w ogóle byłby skłonny przyjechać ?
edit: a czy przypadkiem p. Rowiński to nie "nasz" forumowy wrotki ? 🙂 to już sobie poradzę, dziękuję  :kwiatek:
Aleks, ja sama mierzyłam swojego konia dla HB Contact i siodło wróciło dopasowane idealnie, wiec jak coś to mogę pomóc 🙂
Chyba znowu obudziłam się ręką w nocniku. Poszukuję stajni z dogodnym dojazdem komunikacją miejską z Gdańska na sezon halowy. Dobra opieka, chociaż jakiś padok, dobre siano, hala na której nie ma wielkich tłumów tylko da się swobodnie pojeździć, cena do ok. 1200zł. Im bliżej Pruszcza Gdańskiego tym lepiej. Jest jeszcze szansa coś znaleźć?
Edit: niestety Borcz odpada ze względu na dojazdy.
Behemotowa może w Warczu u Hanki będzie jakiś boks wolny, znajome tam stoją i nie narzekają. Od Pruszcza Gd rzut beretem 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się