Kącik WKKW

Paweł Spisak 26,8 pkt i współprowadzi razem z Michaelem Jungiem
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 maja 2019 12:48
26,8!!! Piękny wynik!!!
A kto wyskoczył z czworoboku?
Verdikt Alexandra Zelenki z drużyny białoruskiej.
Hycnął i od razu hycnął z powrotem... i jeszcze sobie jechał zanim oddzwonili go...
Szkoda faceta bo wydawalo się, że to będzie fajny przejazd.

Nasi super. Dobre przejazdy. Te, które nie były może jakieś top, były bardzo poprawne.
A żeby zdobyli kwalifikację to które miejsce muszą zająć?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 maja 2019 22:21
Muszą utrzymać pierwsze.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 maja 2019 12:26
Gdzie jest live z CCIO4*?
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 maja 2019 13:53
Polska, jako jedyna drużyna pozostała w konkursie - wystarczy że jutro konie przejdą przegląd i jedziemy do Tokio!
bjooork, muszą przejść przegląd i ukończyć skoki. nieważne, z jakim wynikiem, ale wszyscy muszą dojechać do końca parkuru  🏇
Nie miałam jak obejrzeć, co tam się stało że Mariusz Kleniuk się wycofał?
DeJotka, nie widziałam przejazdu, ale jak schodzili z crossu to widać było, że Winona kuleje. możliwe, że się zorientował w trakcie i nie chciał jej forsować, a wynik do klasyfikacji drużynowej już i tak był zrobiony
kaska dzięki 😉
Oby jutro wszystko poszło ok.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
25 maja 2019 20:18
Na stronie TVP sport jest link do relacji z dzisiejszego krosu (i nawet go znalazłam >> https://sport.tvp.pl/42677038/jezdziectwo-puchar-swiata-wkkw-baborowko-cross-zapis-zawodow)- M.Kleniuk zrezygnował z dalszego przejazdu w momencie wjechania na plac konkursowy. Chwilę wcześniej w relacji z drona widać było, że Winona się chyba zawahała na przeszkodzie tuż przed wodą i być może o nią zahaczyła (ale tego w TV nie pokazali).

bjooork, muszą przejść przegląd i ukończyć skoki. nieważne, z jakim wynikiem, ale wszyscy muszą dojechać do końca parkuru  🏇


Racja - trochę za bardzo popłynęłam skrótem myślowym.
Już myślałam że Maja Kozian-Fleck nie dojedzie do końca crossu z tym siodłem prawie na zadzie, ale jednak się udało.
Super wynik naszej drużyny.
Miałam przyjemność jeździć na Aristo jak miał 4 lata i już wtedy zapowiadał się na bardzo dobrego konia, super że doszedł do aż takiego poziomu  😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 maja 2019 21:15
Boże jak ja się cieszę z dzisiejszego crossu, szkoda mi bardzo Winony 🙁 warto tez wspomnieć o Janku, który jedzie poza drużyna i jest trzeci w konkursie zaraz za Jungiem i Spisakiem, świetnie sobie radzą Polacy.
Co się stało z kolei z Grand Supreme? Widzę w wynikach wycofanie.
ktoś jest na miejscu i wie jak poszedł przegląd?
Przed chwilą na zawodykonne.com pojawiły się listy startowe na skoki i wynika z nich, że ekipa przeszła w całości.

Edit. Potwierdzone,drużyna przeszła przegląd wet.
JEST!!!!
Wszyscy przejechali, do tego Paweł wygrał indywidualnie  😅
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 maja 2019 15:31
Fenomenalni!!! 4 z 5 miejsc w czołówce obsadzone przez Polaków i drużynę, co za cudowny wynik!!!
Co się zadziało, że Mateusz Kiempa nie był w stawce na Tokio? 🤔
Windziakowa, jakim koniem miałby Mati jechać?
_Gaga, a jak to wygląda z kwalifikacją, muszą jechać te pary, ci jeźdźcy, czy trener przed Tokio będzie mógł zmieniać?
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 maja 2019 09:35
[quote author=_Gaga link=topic=815.msg2869720#msg2869720 date=1559025046]
Windziakowa, jakim koniem miałby Mati jechać?
[/quote]
A co z Grand Supreme? Startowali np. w ME. I w sumie czemu ją wycofano przed crossem?

Drużyna to max cztery osoby. Pod uwagę było brane 6 par. Dwie musiały odpaść.
ogurek, nie znam się na kwalifikacjach olimpijskich. Wydaje mi się że te pary, ale pewnosci nie mam.
Facella,  Grand Supreme nie jest koniem ani na ME ani na Olimpiadę 🙁
45 miejsce na 50 koni w ME, bez błędów w krosie (tylko spóźnienie) z epickim parkurem za 36 pkt nie jest chyba wynikiem pretendującym tego konia do startu w olimpiadzie. Szkoda, bo Mati mógłby powalczyć, ale nie ma na czym 🙁
_Gaga a Libertina? Czy ona już jest u kogoś innego?
W ten weekend z tego co czytałam zakwalifikowała się tez drużyna chińska a oni budowali zespół praktycznie z niczego, ciekawe jak im pójdzie na igrzyskach w porównaniu z naszymi...
leleiria, ona nigdy nie szła starych 3 czy nowych 4 gwiazdek, więc stawianie na nią w 4 długich byłoby raczej ruletką. Z resztą nie ma RK to długich.
Do czasu zgłoszeń team można wybrać dowolnie spośród tych par, które mają wymagane rezultaty kwalifikacyjne.
W pierwszych zgłoszeniach dotychczas było chyba 6 par (szeroka rezerwa).
Dotychczas na IO jako ekipa mogło jechać 5 par (i ciut więcej koni) - jedna para rezerwowa.
Teraz chyba będzie inaczej, bo w ogóle planuje się teamy 3 osobowe, bez możliwości odrzucenia najgorszego wyniku.
Ja tam już sprawdzam ceny biletów😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się