sklepy internetowe

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 maja 2019 12:13
Ja kiedyś zamawiałam 3 butelki preparatu w szklanych butelkach. Paczka przyszła, karton cały, ale etykieta jakaś taka brudna była, tłusta, kurier mi sam powoedział, żebym lepiej sprawdziła zawartość, bo ten papier taki dziwny. Okazało się, że w środku jedna butelka cała, druga pobita, ale skrzętnie owinięta streczem, trzecia butelka to była połowa szkła owinieta dokładnie streczem. Ktoś z pracowników Pocztexu musiał tą paczkę przepakować po pobiciu się butelek, bo karton był suchy więc był nowy. Jak skontaktowałam się ze sklepem, to nawet kolor kartonu był inny. Także wszystko jest możliwe.
zembria 🤔 jak to się skończyło? Poczta wzięła odpowiedzialność za zniszczenie towaru?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 maja 2019 16:24
A tego nie wiem, bo ja tylko musiałam jechać do placówki protokół spisać z pracownikiem. Wszystkim zajął się sklep, mi przysłali drugą paczkę, a sami o odszkodowanie pewnie wystąpili, bo wartość to prawie 300zł było.
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia z JNShop? zamówiłam u nich miesiąc temu towar, od razu zapłacony. 3 dni później dostałam informację, że paczka "powinna być dziś wysłana" i nic. Pisałam maila tydzień temu z prośbą o numer przesyłki i nic. Zadzwoniłam wczoraj, odebrała jakaś kobieta i powiedziała, że sprawdzi temat, ale i tak nic.
UWAGA!! UWAGA!!
SKLEP JEŹDZIECKI MAESTRO TO NOWY SKLEP "PUNKT JEŹDZIECKI". RADZĘ WEJŚĆ W REGULAMIN:

"SKLEP INTERNETOWY - sklep internetowy Usługodawcy dostępny pod adresem internetowym: www.punktjezdziecki.pl na platformie sklepowej Shoper.

SPRZEDAWCA; USŁUGODAWCA –  MAESTRO SKLEP JEŹDZIECKI wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Osiedlowa 1 lok. 1, 96-321 Żabia Wola"

Ładne jaja...
Czy wiecie może czy jakiś sklep oferuje wykonanie haftu na  zakupionych czaprakach?

Najlepiej aby mieli eskadrona tak na dokładkę
Gnl miało hafty na kantarach i czaprakach (ale chyba tylko na konkretnych modelach HKM). Może podpytaj jak wygląda ta opcja u nich.
A.kajca   Immortality, victory and fame
02 czerwca 2019 11:36
Ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat http://karinosklep.pl/ ? Szukajka nic mi nie wypluła z przyczyny bliżej nieokreślonej.
A.kajca,  Taki maleńki sklepik jeździecki przy domu. Ale obsługa bardzo miła i asortyment też niczego sobie.
Właścicielką sklepu Maestro jest ta sama osoba co Punktu Jeździeckiego , trzyma u nas konia i niestety od dwóch miesiecy nam nie płaci ... Nie ma z nią żadnego kontaktu, a dziś jak przyjechalismy do jej sklepu to zamknęła się na klucz i nie otwiera nam ....
Witam,

Właśnie utworzyłam grupę na FB "Oszukani przez sklep Punkt Jeździecki". Zapraszam wszystkie osoby w jakikolwiek sposób oszukane przez Właścicielkę tego sklepu.
Polecam sklep CIACH 🏇
 Spam już 2 -gi raz
Czy ktoś się orientuje, w którym sklepie oprócz Mustanga, GNL i konika jest możliwość płatności przez PayU Płacę Później?
Dobry koń? Ale tam chyba raty z Aliora lub MBanku.
Cos sie dzieje w animalii? Jakies takie braki i w musli i w sieczkach... chwilowe, uzbroić się w cierpliwość czy szukać zaopatrzenia gdzieś indziej?
Freszmaker chwilowe - tak bywa. Teraz sporo dystrybutorów ma braki i sklepy długo czekają na towar.
Animalia żyje i ma się dobrze - uzbrój się w cierpliwość 😉
Plus dla animalia.pl, zamówienie w postaci dwóch worków karmy, dla psa i konia, zostało przysłane w dużym kartonie, tak więc wszystko całe i zdrowe. Dodatkowy plus za dostępność karmy oasy dla psa i rabat widoczny po zalogowaniu.
Polecam https://hayloft.pl/ - bardzo fajny kontakt z Panią właścicielką, elastyczność, a przy tym fajny towar  😎
🚫
Nie wiem czy to dobry wątek, ale może znacie jakieś stronki podobne do r-v zagraniczne? Głównie chodzi mi o ogłoszenia jeździeckie i byle nie ebay 🙂
Jakieś doświadczenia ze sklepem HORSELAND, sklep i usługi jeździeckie

http://zogala.com/sklep/index.php

działa, jakieś problemy, ktoś zamawiał ostatnio?
bo FB martwy od roku i boje się, że sklep tez...

👀 👀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 lipca 2019 14:53
Plus dla sklepu Rolnet, 4Equine i NTB24
izkadul, sklep działa, ale chyba tylko na zamówienia. W sensie nie dostaniesz nic w "24h" 🙂
Puma dzięki za informację
Właśnie zauważyłam że wszystko na zamówienie ale ceny zacne więc mogę poczekać tylko zastanawiam się czy mogę zrobić przelew czy lepiej brać za pobraniem  😎
Czy sklep Lotna.com działa? Na maile nie odpisują, telefon wyłączony a chciałam zamówić parę rzeczy. Ktoś coś?
Dzień dobry,

czy ktoś z Państwa korzysta ze sklepu EquiPasze i mógłby się wypowiedzieć ?
Odświeżę, robiłam trochę zakupów.

+ dla gnl.pl, bardzo szybko dostałam odpowiedź na facebooku (ok. godziny) ze zdjęciami produktu, od razu został do mnie wysłany. Ogólnie, wszystko na plus.
+ dla pegazshop.pl, pierwszy raz robiłam tam zakupy, bez problemu.

Taki dodatkowy + dla sklepu trok.pl; ostatecznie nie zdecydowałam się na zamówienie, za to kontaktowałam się w sprawie zdjęć. Na Facebooku odpowiedź uzyskałam po dłuższym czasie, ale tego samego dnia. Zależało mi na czasie, więc kontaktowałam się ze sklepem również telefonicznie i od ręki zostały mi przesłane zdjęcia. Wcześniej nie miałam styczności z tym sklepem, pierwsze wrażenie pozytywne.  🙂
Dzisiaj przyszła do mnie butla 5l probiotyku z  pewnego sklepu - data ważności 25.08. I teraz jestem w kropce bo to butla dla jednego konia (ewentualnie 2, chociaż nie taki był plan) i nie ma opcji zużycia jej przez 9 dni. 
Czy powinnam mieć pretensje do sklepu o to, że nie podali daty ważności? To jednak produkt o krótkiej dacie przydatności i myślę, że wypada informować o tym... Z drugiej strony produkt po terminie nie jest a ja równie dobrze mogłam go zamówić dla kilku koni a nie jednego... :/
Dzisiaj przyszła do mnie butla 5l probiotyku z  pewnego sklepu - data ważności 25.08. I teraz jestem w kropce bo to butla dla jednego konia (ewentualnie 2, chociaż nie taki był plan) i nie ma opcji zużycia jej przez 9 dni. 
Czy powinnam mieć pretensje do sklepu o to, że nie podali daty ważności? To jednak produkt o krótkiej dacie przydatności i myślę, że wypada informować o tym... Z drugiej strony produkt po terminie nie jest a ja równie dobrze mogłam go zamówić dla kilku koni a nie jednego... :/


sklep powinen Cię poinformować, albo przecenić probiotyk z informacją "krótka data przydatności". Ja bym poprosiła o wymianę.
To tak jakby Ci ktoś sprzedał worek paszy z datą 25.08, w ciągu tego czasu nie zużyjesz 15 czy tam 20 kg.
Zelmutek oczywiście, że oddać i wymienić na taki z dłuższą datą a do sklepu zadzwonić z pretensjami, bo to bardzo nieładnie z ich strony.
Wielki plus dla sklepu Arcus-konie, za mega promocje i mega szybką wysyłkę  :kwiatek:
dariamajka akurat worek paszy zgodnie z zalecanym dawkowaniem schodzi w tydzień...
Sklepy powinny się tym kierować - czy klient wyrobi się ze skarmieniem danego produktu jednemu koniowi zgodnie z zaleceniami do końca terminu przydatności.
Przy suplach ten okres nierzadko wynosi 3 miesiące, ten probiotyk pewnie jeszcze dłużej.
Zelmutek absolutnie dzwoń do sklepu i zażadaj wymiany... reklamacja będzie jak najbardziej uzasadniona.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się