Gra o Tron - dyskusja i spekulacje

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 maja 2019 06:53

Za to teraz na plus dla mnie:
- scena, w której Danka "ma skrzydła",
.
.
.
- no i stroje Sansy w tym sezonie 😀 A ten na koronację - wow 😍

Taaak 😍 Scena ze skrzydłami mega! A Szata ta z liśćmi czardrzewa... no wow 😀
Ile mamy kotów o imieniu Arya w lecznicy, to głowa mała. Kiedyś były Fiony, teraz są Arie.
kittajka   yellow power
22 maja 2019 16:51
Achaja, Sansa zawsze miała najładniejsze suknie. Równie ładne miały jedynie Cersei i Danka w początkowych sezonach.

A tak ogólnie, to chyba zapomnieli o kolejnej przepowiedni, mówiącej o tym, że Cersei ma zastąpić młodsza i ładniejsza 😁
kittajka, jak dla mnie tą z przepowiedni była Margaery Tyrell - przez chwilę byłą królową 🤣
kittajka   yellow power
22 maja 2019 19:41
Achaja, wiem, wiem, ale Bran i to jego bycie "prawie" mężczyzną przypomniały mi o tej przepowiedni 😂
Mi i mężowi się podobało. Drobne nieścisłości nam nie przeszkadzały. To jest film dla rozrywki a nie dokument. Zachowanie Denerys wytłumaczył Thyrion. Podobało nam się jak przebiegał scenariusz i jak potoczyły się losy postaci. Nie wyszło cukierkowo, tylko dość " życiowo"
Dla mnie było zbyt cukierkowo i trochę disneyowo 😉 Scena koronacji Sansy to normalnie brakowało tylko ptaszków niosących koronę i jelonka Bambi 😁 Do 3 odcinka dla mnie było ok, a potem chyba bym wolała nie oglądać.
smartini   fb & insta: dokłaczone
24 maja 2019 15:55
njusy z frontu książkowego, czyli jak marketingowo wykorzystać GoT, lvl Nowa Zelandia:
Nowozelandzkie linie lotnicze wysłały do George’a R.R. Martina publiczne zaproszenie. W krótkim materiale filmowym udostępnionym autorowi na Twitterze, przedstawiciele firmy zaproponowali mu, żeby przyleciał na ich koszt do Nowej Zelandii, gdzie będzie mógł w spokoju ukończyć długo wyczekiwany szósty tom sagi „Pieśń lodu i ognia”.

„Zauważyliśmy, że między czerwonymi dywanami i wywiadami w talk-show masz małe problemy z ukończeniem kolejnej książki ‚Wichry zimy’. Powieści, na którą świat, nie oszukujmy się, ostrzy sobie teraz zęby bardziej niż kiedykolwiek. Możemy powiedzieć, że to duża presja. Więc jak masz być kreatywny, skoro zapewne jesteś zdenerwowany niczym Stark po otrzymaniu zaproszenia na wesele? Na szczęście mamy idealne rozwiązanie… Epicką wycieczkę do Nowej Zelandii, na nasz koszt. Mamy tutaj wszystko, co pomoże ci ukończyć książkę” – zachęcają linie lotnicze Air New Zealand, a następnie w podobnym tonie wyliczają zalety ich pięknego kraju. Firma przypomina, że w Nowej Zelandii pisarz znajdzie klimat sprzyjający kreatywności, dobre wino i tolkienowskie krajobrazy, które pozwolą mu odpocząć i skupić się na pracy nad powieścią.

kittajka   yellow power
24 maja 2019 16:22
Smartini, oj żeby się nie przeliczyli, Martin jest znany z tego, że lubi się dobrze bawić 😂

A tak ogólnie, to widziałyście pierwszy plakat GOT, ten z Nedem na tronie? Taki spoiler i cały czas był pod nosem 😵 😁
Scena koronacji Sansy to normalnie brakowało tylko ptaszków niosących koronę i jelonka Bambi 😁

Dla mnie jedna z najlepszych, oczekiwanych scen finałowego odcinka.
Sansa, jej dojrzałość, uroda i przepiękna suknia.

Dla tych, którzy jeszcze tego nie słyszeli, musiałam  😉 😡
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 maja 2019 19:58
George R.R. Martin Didn't Want To End Game of Thrones (Season 8)

Więcej emocji wzbudza we mnie Czarnobyl, gdzie umówmy się, akcja i zakończenie jest znane, niż ten ostatni sezon 🙁
George R.R. Martin Didn't Want To End Game of Thrones (Season 8)

Więcej emocji wzbudza we mnie Czarnobyl, gdzie umówmy się, akcja i zakończenie jest znane, niż ten ostatni sezon 🙁

ale Gra o Tron to fantasty,
a Czarnobyl reality, obejrzałam 1,5 odcinka i nic,nic,nic, chyba, że wkurw na ignorancję, wszechobecną oczywiście, w dzisiejszych czasach też.
mils   ig: milen.ju
01 sierpnia 2019 21:39
Widzieliście scenariusz ostatniego odcinka GoT? Jeju, ale się uśmiałam.
dawaj :P
mils   ig: milen.ju
01 sierpnia 2019 22:17
Ja widziałem serię memów z cyklu "Sansa i Jon udają, że wiedzą co widać na mapie, bo oblali geografię" XD
mils, link nie działa :< Czyżby zdjęli go ze strony? :P
Po kilku latach podbijam wątek XD

Jak wrażenia po pierwszym odcinku Rodu Smoka? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się