matura

U nas dawali w szkole..
Oczywiscie w OKE jaworzno nie wyników ma bo i po co :/
Rtk, jeśli nie dostałaś w szkole, to Wrocław nie ma OBIEGU.
Aquarius, gratulacje, piękne wyniki!  🙂
Averis   Czarny charakter
30 czerwca 2009 07:34
Aquarius 👍 👍 👍 👍 👍 Widzisz, moje kciuki mają magiczną moc- liczę na rewanż  😁!
Aquarius, ale Ci zazdroszcze  👍
🙂

U mnie rozdanie wyników o 11. Ja od 6:30 nie śpię. Już nie mam czego ze sobą zrobić. AAAAAAAAAAAAAa
Averis   Czarny charakter
30 czerwca 2009 07:40
rtk Ja nie spię od 8 (rozdanie o 10), ale to dlatego, że poszłam spać po 1, bo nie mogła zasnąć 🙄 To okropne, ale wynikami stresuję się bardziej niż maturą...Jakbym teraz mogła coś zmienić  😵
A tak na marginesie- widzę, ze obie jesteśmy z niedobrej OKE Wrocław, która nie pozwala poznać wyników  😁
Dziękuję, dziewczyny 😉.
Averis, jeśli ja mam takie wyniki, a wzięłam się za siebie miesiąc przed maturą, to jak Ty się tyylee uczyłaś, to musiałaś dobrze zdać.

Wyniki po 3, a ja jeszcze grubo po 4 nie mogłam zasnąć...

I jednak nie wyszła racja mojej mamy - nie zdasz dobrze, bo do konia jeździłaś przez cały rok, zamiast się uczyć 😉.
jeeeeeeeeej nie wytrzymam. Mogliby zrobić nam rozdanie o 8, już byłabym spokojniejsza.
Wiem jak napisałam, wiem że wyniki mnie rozczarują, a mimo to mam w sobie jakąś iskierkę nadziei. Nie wiem po co.
Averis   Czarny charakter
30 czerwca 2009 07:51
Dobra Kochani- to ja idę na pożarcie. Wieczorem zdam relację, bo po rozdaniu idę z klasą, do pracy, bo obiecałam przyjść i może nawet do konia. Trzymajcie się  :kwiatek:
Ja mam teraz trening do szkoły dotrę pewnie juz pod sam koniec... Ehhh czemu tego nie mozna w necie sprawdzić!!!!!!!!!!!!  👿 👿
Jak to dobrze nie wyrzucać haseł - po roku czasu dalej mogę się zalogować i jeszcze raz spojrzeć na swoje wyniki z przed roku  🤣
Proti   małymi kroczkami...
30 czerwca 2009 08:30
ja teraz idę po odbiór. znając mojego wychowawce, to godzinę będzie gadał, omawiał wyniki itp... 🙄
no i ja juz po wszytstkim

fizyka - 76  👿
biologia - 80
chemia - 87
anglik - 96
polski - 83

uff no to mysle ze sie dostane tam gdzie chce;d
Pięknie!
U mnie gorzej, polski do poprawki za rok 🙄
polski 50%
anglik 84%
biologia 62% (też nie dużo, ale weterynarię mam w Krakowie też w szkole policealnej  :wysmiewa🙂
Olga, ale piękny wynik! Podziwiam! :kwiatek:
Gratuluję wszystkim którzy są z siebie zadowoleni, albo tym, którzy po prostu pozdawali, bo to też powód do radości 😉
Moja klasa ma rozdanie świadectw maturalnych dopiero o 12:40... 😵
A ja mam dopiero od 13  👿
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2009 10:14
Ja pierdzielę, jakie wyniki o_O

U mnie bardzo skromnie, strasznie cieszę się, że zdałam, ale wynik z WoSu wydaje mi się, aż nieomżliwy. Po prostu niw wierzę, że tak źle mi poszedł.

pol roz. - 88
j.a. pod. - 96
hist pod. - 72
wos roz. - 56

Ciekawe czy gdziekolwiek mnie z tym przyjmą ;/
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 czerwca 2009 10:52
jest pieknie
polski 69
angielski 86
chemia 46
biologia 48
a ustne
polski 70
angielski 90
Wiecie coś na temat tych 1000zł co miesiąc dla studentów wybranych kierunków? Gdzie można sprawdzić listę tych dopłacanych kierunków i uczelni? bo kurcze, google wypluwa mi tylko to: http://studia.dlastudenta.pl/artykul/Zobacz_gdzie_i_za_jakie_studia_zaplaca_1000zl,25146.html ale ta strona mi nie chce chodzić;/
Proti   małymi kroczkami...
30 czerwca 2009 11:17
Strzyga, na bank dostaniesz się tam, gdzie chcesz, głowa do góry 🙂
(i kto to mówi:P)
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 czerwca 2009 11:37
zdanaaaa  😅
matma rozsz- 48%
polski podst 64%
ang podst 94%  🥂
biologia 63%
chemia 50%
angielski 90%
polski 79%

echh mega niedosyt jest. Jestem zła na siebie.
rtk to tak jak ja. Historia rozsz. 62, wos 64. Tylko angielski 89(pisemny) i 100 %(ustny), no i polski odpowiednio 92 i 95. Z tymze moje kierunki wymagaja glownie historii i wosu, wiec nie wiem jak to bedzie. W przyszlym roku chce zdac jeszcze historie sztuki, bo jakos usmiecha mi sie praca marszanda 🙂
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
30 czerwca 2009 12:30
mnie miło zaskoczyła matura, byłam pewna ze nei zdałam geografii bo wyszlam z niej po 50 min poniewaz po 20 min puscila mis ie krew z nosa a potem katar i kaszelmeczyl.

polski podst- 63%
ang podst- 80%
geografia podst- 48%
biologia rozszerzona- 45%
🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
30 czerwca 2009 12:43
Ja jestem baaardzo zaskoczona moimi wynikami. I mile i niemile.

polski podstawowy- 61%, chyba wszyscy ode mnie lepiej napisali, teraz wiem, ze trzeba bylo brać Tadzia zamiast Chłopów :/ jestem baaardzo rozczarowana, bo myslalam, ze polski mi poszedl najlepiej ze wszystkiego.

niemiecki podstawowy- 76%, tu baaardzo miłe zaskoczenie, bo na niemiecki poszłam jak na sprawdzian (tzn. nic do niej nie powtarzałam i tak jakby ze świadomością, że mogę to poprawić), liczyłam, że dostane coś około 40%,a  tu tak miłe zaskoczenie 🙂

wos podstawowy- moje największe zaskoczenie, wg. klucza nie wychodzilo mi wiecej niz 45%, a dostałam... 72!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! leze i kwicze ze szczescia 😉
nie chce nic pochrzanic wiec wole zapytac 😉

numerem dokumentu jest : Nr M........... ,nie?
czy to OKE- ...... ?
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 czerwca 2009 12:56
ja na zadną mature się nie uczyłam tak jak powinnam. i wiem ze gdybym zrobiła troche wiecej to zdałabym o wiele lepiej, ale i tak jestem zadowolona.
Ja również zadowolona!
Biologia rozszerzona tak jak się spodziewałam: 77% (moja szczęśliwa liczba 😀 )
Polski podstawa: 80% (pozytywne zaskoczenie 🙂 )
Angol podstawa: 96% (dzień tej matury to chyba było apogeum moich możliwości językowych  🙂 🙂 🙂 )
super dziewczny gratuluje Wam wszytskim !! najwazniejsze ze juz mamy to za soba ....

a szczerze powiem ze moje wyniki ktore sa jakby nie patrzec nie najgorsze to jest po prostu czysty fart i ja do tej pory jestem w szoku... a powod jest prosty  po  prostu nic prawie sie nie uczylam , chodzilam na juwenalia przed samymi maturami i bylam pewna ze za to ukarają mnie na prawde beznadziejnymi wynikami... wchodze na strone i  🤔

sihaja prosze bardzo lista kierunkow zamawianych w calej Polsce http://www.perspektywy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1656&Itemid=106 

a najczesciej chodzi o to ze musisz byc jedną z 15 najlepszych osob na roku i wtedy placa ci 1000 miesiecznie.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 czerwca 2009 13:49
A ja się chwlić nie zamierzam i pozostawię to bez komentarza 😤

Szlag by to trafił.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się