Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

macbeth dzięki, wychodzi na to, że chyba trzeba założyć jakiś agroturystyczno/konny wątek 🙂
Szukam wątku na temat stron/związków gdzie można dowiedzieć się jakichkolwiek informacji o koniu. Szukam również osób, które mogą w tym pomóc i zdobyć informacje oczywiście legalnie. Dzwoniłam do PKWK (koń folblut, Pani z Pzhk odesłała mnie do nich) ale Pani odbierająca telefon bardzo nieprzyjemna i nie chciała udzielić żadnych informacji. Jestem już bezradna...
efeemeryda   no fate but what we make.
21 marca 2019 11:12
mamy wątek o escape roomach ?
Jestem ostatnio zajarana, a skoro może być o serialach, to dlaczego o ER nie ?  😜
czy istnieje wątek, gdzie znajdę ogłoszenia stajni/szkółek jeździeckich na sprzedaż?  👀
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
02 kwietnia 2019 11:08
Benkart http://ogloszenia.re-volta.pl/pozostale/pensjonaty-stajnie/
Wątku jako wątku nie będzie, ponieważ to wbrew regulaminowi. Od dodawania ogłoszeń jest dział, do którego Cię odsyłam 🙂
Czy mamy może jakiś wątek dotyczący pomocy technicznej ? Nie mogę zalogować się na ogłoszenia re volty. Dwukrotnie pisałam do administratorów, niestety bez odzewu. Zmiana adresu w mail oraz hasła na profilu re volty nie pomaga. 🙄
Egonowa, mamy - klik
macbeth dziękuję  :kwiatek:
usunięty
31 maja 2019 10:09
Czy jest gdzieś tu wątek zahaczający o medyczną marihuanę? 🤔 Wyszukiwarka mi nie wypluła
Witam wszystkich 🙂
szukam wątku/grupy na Facebooku, gdzie mogłabym zapytać osoby jeżdżące w woj. podkarpackim o wypożyczenie przyczepy dla konia.
Z góry dziękuję za pomoc!
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
08 czerwca 2019 07:39
AtlantykowaPanna dziękuję bardzo za pomoc!  :kwiatek:
Szukam wątku do zbiórek, ale nie dla poszkodowanych przez los, a wszelakich na kotki, pieski, koniki 😉
Tu jest jakiś. Chyba kotki i pieski też się zaliczają (przecież zrzutę można zrobić na wszystko)
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,102185.0.html
Tu jest jakiś. Chyba kotki i pieski też się zaliczają (przecież zrzutę można zrobić na wszystko)
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,102185.0.html

Tak, już tam wrzuciłam.
Czy mamy wątek o nurkowaniu?
Szukam watku o powrocie do jeździectwa. Mamy gdzies taki? O tym jak wrocic kiedy kondycja i technika juz kuleje  🏇
Mellsii22, tutaj też są poruszane tematy powrotu, nie tylko zakończenia :P
No wlasnie nie bylam pewna :P dziękuję  :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
27 sierpnia 2019 12:42
Szukam tematu o Gdańsku, kojarzę, że jakiś był, a nie potrafię znaleźć  :kwiatek:
Czy mamy może wątek, w którym można napisać coś odnośnie nieprawidłowych informacji w ogłoszeniu o sprzedaży konia?
Np. Znam konia, wiem jak się zachowuje lub na co choruje a ktoś wystawia go jako w pełni zdrowego, bezproblemowego.
shy, hmm stawiałabym na te dwa Nieuczciwi rewoltowicze oraz Kupno konia bo w te wątki wchodzą ludzie zainteresowani kupnem/opiniami o sprzedających 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 października 2019 07:32
Mamy jakiś wątek ogłoszeniowy dot. mieszkań?
Czy Wrocław ma swój wątek na towarzyskich? 👀 Telefon mi nie wyszukuje.
mundialowa, Wrocławianie 🙂
macbeth, dzięki! Właśnie tak kojarzyłam, że jest, ale coś nie mogłam na telefonie wyszukać. 😀
Szukam wątku do pomocy na rzecz zwierząt.
Czy jest wątek w którym są przekazywane fanty na bazarki?
szy gdzieś w końskich istnieje wątek o zablokowaniu/niechęci do ruchu naprzód? A jeśli nie to gdzie warto zapytać?
W jakim wątku mam szansę otrzymać odpowiedź na pytanie:  czy mając endoprotezę kolana, można jeździć konno? Rekreacyjnie, nie chodzi o sport?
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2020 06:07
U ortopedy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się