Stajnie w Warszawie i okolicach

emptyline   Big Milk Straciatella
08 czerwca 2019 11:34
Fokusowa, ja bym na pewno odrzuciła Aromer. Nie są to najlepsze warunki.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
08 czerwca 2019 11:55
Jak Okęcie to rozważ Duchnice.
Fokusowa pomyśl o stajni Pawła Kalicińskiego- to gdzieś na Okęciu właśnie
[quote author=Karla🙂 link=topic=46.msg2871443#msg2871443 date=1559994839]
Fokusowa pomyśl o stajni Pawła Kalicińskiego- to gdzieś na Okęciu właśnie
[/quote]

Tam nie ma pensjonatu  😉
Smoku-na fb wisiało ogłoszenie Agaty o pensjonacie   🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
08 czerwca 2019 16:01
Karla🙂, ogłoszenie jest, ale tylko w połączeniu z treningami, samego pensjonatu nie ma 🙁
Tak, rozmawiałam z Agatą, ale opcja z treningami bardzo mocno wykracza poza mój budżet. No i tam nie ma w ogóle pastwisk, więc odpada.
Wyjazd z samego Okęcia na S8 jest dość sensowny. Rozważałabym stajnie z dojazdem do S8. Ja jeżdżę z Mordoru w okolice Bobrowego. W gorsze dni to 1,5-2 godziny. Więc stajnie z wyjazdem na trasę gdańską bym sobie już darowała. Ale masz chyba trochę stajni wcześniej po drodze.

O prawej stronie Wisły raczej zapomnij z dojazdem w takim wypadku.

Smok10, nie wiem gdzie mieszkasz i o jakich porach jeździsz, ale w tym mieście w godzinach szczytu, albo przy lekkim deszczu nawet „opłotki” są zapchane. Więc, że można gdzieś objechać opłotkami, to raczej pobożne życzenia...
Korki też można do pewnego stopnia opanować - wcześniej jeździłam z Bielan na S8, teraz w okolice Bobrowego właśnie i dość szybko można się zorientować, jakich godzin unikać, a kiedy jazda ma sens. Mi 30 km przez Łomianki zajmuje poniżej 30 min, ale to wymaga wyjazdu przed 9 w weekend, ew. w sobotę popołudniu lub po 18.30 w tygodniu. Więc tak naprawdę pod korki ułożyłam sobie grafik wizyt w stajni. 😉
Ja do Quanty z centrum nawet w korkach jadę max 45 min ,zazwyczaj 35 min. W godzinach szczytu też. Jakoś ta trasa szybko się pokonuje.
Wyjazd z samego Okęcia na S8 jest dość sensowny. Rozważałabym stajnie z dojazdem do S8. Ja jeżdżę z Mordoru w okolice Bobrowego. W gorsze dni to 1,5-2 godziny. Więc stajnie z wyjazdem na trasę gdańską bym sobie już darowała. Ale masz chyba trochę stajni wcześniej po drodze.

.


Z Okęcia do Bobrowego to jest max 30- 40 min jazdy . Nawet w największym szczycie  😁
W Bobrowym nie ma pastwisk.

Edit:
Fokusowa, skoro rozpatrujesz Bobrowy i Olender, to w tamtych okolicach na podobnym poziomie jest jeszcze Bajardo.
Z Okęcia do Bobrowego to jest max 30- 40 min jazdy . Nawet w największym szczycie  😁


Zdradź ten magiczny skrót, bo tyle to ja jadę jak jest pusta droga...
[quote author=Smok10 link=topic=46.msg2871599#msg2871599 date=1560092503]
Z Okęcia do Bobrowego to jest max 30- 40 min jazdy . Nawet w największym szczycie  😁

bo tyle to ja jadę jak jest pusta droga
Zdradź ten magiczny skrót,...

[/quote]

Którędy  😲
Fokusowa, Piszesz, że Ad Astra wykracza poza budżet, ale Bobrowy chyba cenowo wyżej stoi? Bliżej Ci do ujeżdżenia czy skoków? Bo w Bobrowym z tego co wiem to głownie skoczkowie.
Wie ktoś coś na temat jakiś przydomówek z angielkami i padokami w okolicy Radzymina, Wołomina, Nadmy i tych okolic?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 czerwca 2019 03:47
AlicjaCzar, my stoimy w przydomowej w Zawadach. Warunki dla konia fenomenalne 🙂
Kurde jak zwykle nie moja strona Wisły, szukam czegoś po wschodniej stronie niestety. Ale dzięki
Czy komuś wiadomo co się dzieje w Stajni u Zająca? Byłam tam X lat temu, ciekawa jestem czy coś się zmieniło? Plusy? Minusy? Koszty?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 czerwca 2019 08:11
AlicjaCzar, ale Zawady są chyba z 3 km koło Radzymina 😉
[quote author=nagana link=topic=46.msg2871670#msg2871670 date=1560110964]
[quote author=Smok10 link=topic=46.msg2871599#msg2871599 date=1560092503]
Z Okęcia do Bobrowego to jest max 30- 40 min jazdy . Nawet w największym szczycie  😁

bo tyle to ja jadę jak jest pusta droga
Zdradź ten magiczny skrót,...

[/quote]

Którędy  😲
[/quote]

Bez znaczenia. Czy pojedziesz S8 przez Łomianki czy pojedziesz S2 i później przez Leszno to jak nie patrzeć wychodzi +/- 45 km  z Okęcia. Chętnie się dowiem jak pokonać taki dystans w 30 min w największym szczycie. Jest to do zrobienia w czasie do 40 min przy małym/normalnym ruchu. Także ponawiam prośbę, zdradź swój sekret.
otaris, zależy czego oczekujesz. Koleżanka tam do niedawna stała i czasem ja odwiedzałam. Na pierwszy rzut oka to minusy to brudne boksy, bo jest tylko dościelane, a sprzątane jest chyba raz na 3 tyg. Kiepski plac do jazdy zewnętrzny, ale hala spoko. Byłam tam kiedyś popołudniu to cala hala zajęta skokami.
Właściciel się nie zmienił 😉 chyba ciężko się z nim porozumieć...
Fajne tereny dookoła, konie latem siedzą na łąkach, a zimą też na padoku, ale niestety bez siana.
Co do kosztów to nie mam pojęcia, bo jak pisałam wcześniej, bywam tam tylko jako gość.
Zdradź ten magiczny skrót,...[/size]


Którędy  😲
[/quote]

Wyjeżdżasz na obwodnicę  i jedziesz do  A2 węzeł Pruszków , potem przez Ołtarzew , Borzęcin do Leszna i w Lesznie w przwo , potem jeszcze kawałek i masz Bobrowy . Nigdy nie ma korków a od Ołtarzewa jedziesz pustą drogą  😀
Ojeja jednak jestem wredna s.... ash jak tam w Mokrym ??? 🤣
ash   Sukces jest koloru blond....
10 czerwca 2019 17:25
RatinaZ, nie jesteś wredna tylko masz okropnie nudne życie, ze żyjesz każda zasłyszana sensacja która ciebie nie dotyczy. Zwyczajnie ci współczuje
RatinaZ, nie jesteś wredna tylko masz okropnie nudne życie, ze żyjesz każda zasłyszana sensacja która ciebie nie dotyczy. Zwyczajnie ci współczuje


Lubię to 😀
A co się takiego dzieje w Mokrym? Byłam tam w zeszłym tygodniu oglądać stajnie i wszystko stało 😉
[quote author=ash link=topic=46.msg2871839#msg2871839 date=1560183902]
RatinaZ, nie jesteś wredna tylko masz okropnie nudne życie, ze żyjesz każda zasłyszana sensacja która ciebie nie dotyczy. Zwyczajnie ci współczuje


Lubię to 😀
[/

Nudno nie jest ... jest realnie z używaniem mózgu  😉 nie mogłam sobie jakoś darować ... ale życzę powodzenia w szukaniu  :kwiatek:
A co się takiego dzieje w Mokrym? Byłam tam w zeszłym tygodniu oglądać stajnie i wszystko stało 😉

Kolejny dzierżawca "rezygnuje". Szkoda, bo myślałam, że ktoś się tam dłużej utrzyma
ash   Sukces jest koloru blond....
10 czerwca 2019 19:07
Megane, tam nie ma dzierżawcy żadnego
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się