Zdjęcia Naszych Koni XII (2019)

Wiosna a tu zero wiosennych zdjęc?! odkopuje 😀
faith, też się dziwię, że wątek zaginął. Ładny zwierzak!  🙂
Póki jestem w Polsce staram się poruszać Ontario na lonży.  Czasem chodzi lepiej, czasem gorzej. Grunt, że zaczyna powoli nabierać masy. Zmiana sierści i koniec zimy zdecydowanie nie były najlepszym dla nas okresem.
Wrzucam, bo nie mogę się powstrzymać 😍 Mój koń jest jak wino, 16 lat stuknęło, a on nigdy nie był w lepszej kondycji 😀

Moja smoczyca
To jest nadzieja i dla mojej czternastki, że najlepsza forma jeszcze przed nią 🙂 dopiero od sierpnia sobie śmiga pod siodłem
Nie ma to jak nowa kwatera na pastwisku  🤣
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 czerwca 2019 11:18
Mysz polna 😀
Wieczorową porą  💘

Może trochę cienia pod kolegą?  🙂
My też jako, że nie mogę jeździć obijamy się wakacyjnie.
ola8719...., - zazdroszczę! Piękne zdjęcie, bardzo wesołe 😀 Mi się marzy pławienie że swoim 🙂
keirashara u nas właściciele pensjonatu mają 10 ha stawów przy stajni, częśc pastwisk z bezpośrednim do nich dostepęm. Miejsce idealne na  wakacje 🙂
Na obczyźnie będąc dostałam fotę mojego nieroba 😁

budyń, - bardzo twarzowe zdjęcie 😁
Odwiedziła nas ostatnio revoltowa Desire i takie oto efekty mamy  😍 chyba pierwszy raz toleruje siebie na zdjęciach  😀 🤣
Po latach śledzenia forum, nieśmiało, ja i kucynka witamy się z Wami
Agnieszka K., super fotki! Piękni jesteście 😀
kluka, fajna kucynka!
Mam pytanie trochę z innej beczki, czym robicie zdjęcia Waszym koniom? U mnie problem jest taki, że obiektyw wolno łapie, a na hali zdjęci są zbyt ciemne :/ Jest tu może jakiś wątek fotograficzny?
Mam pytanie trochę z innej beczki, czym robicie zdjęcia Waszym koniom? U mnie problem jest taki, że obiektyw wolno łapie, a na hali zdjęci są zbyt ciemne :/ Jest tu może jakiś wątek fotograficzny?


Tak. Na Towarzyskim 😉
kluka, Przesłodka 😍 ile ma wzrostu?
budyń, Oj tam, odganianie much to też robota 😉
Watrusia, Grunt to kooperacja 😉 😀
Siwaa, Paaani, pod kolor albo wcale 😁

Dwaj pastwiskowicze pozdrawiają. 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 sierpnia 2019 12:07
Pospamuję nieco 😀
Wytargaliśmy dziś aparat na treningi, bo w pięknym otoczeniu przyrody przyszło nam dziś jeździć 💘





zembria, wzdycham dalej do maści kasztanki, cudna!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 sierpnia 2019 10:09
To on 😂 Wszyscy go mylą z klaczą  😁 ale ja się nie dziwię, ma bardzo żeńską urodę, a do tego charakterek kobyli zdecydowanie 😉 niemniej pięknie dziękuję w jego imieniu  :kwiatek:
darolga   L'amore è cieco
05 sierpnia 2019 10:34
W KR już wrzucałam jeszcze więcej z tej sesji, ale tak rzadko tu się udzielam, że pospamuję i tutaj  😉

Mój Ślepaczek jak wino - z wiekiem coraz lepszy  🙂





fot.A.Przybył


Pozdrawiamy serdecznie cały kącik  :kwiatek: :kwiatek:
darolga, cudowny jest!  😍
PumCass   zachowaj zimną krew!
24 sierpnia 2019 19:01
darolga coś w tym jest, ze są jak wino  😍
dorzucam mojego Dziada  💘




PumCass, cudowny 😍
PumCass, jest najpiękniejszy 😍 mój ulubieniec na insta!
PumCass, - piękny jak zawsze! 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się