Howrse gra :)

AtlantykowaPanna, Kiepsko, na długo masz tego bana?  :/
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
16 maja 2019 19:06
Miesiąc,  ale napisałam już do nich...
Ja też miałam kiedyś zbanowane konto, na miesiąc i to nie słusznie. Pisałam do nich wielokrotnie, miałam wykupione konto VIP, po tym miesiącu to wszystko by było wymieszane, ośrodek by padł. Nie odbanowali mnie, ale jakimś cudem ośrodek dalej funkcjonował, a ja miałam przedłużonego VIPa, do 2 dni po odbanowaniu.


Mogę prosić gratulacje na Deni?  :kwiatek:
Sorry że post pod postem, ale mogę prosić o gratulacje :kwiatek:, dzisiaj mam 7 dzień celów, szkoda mi to zmarnować 🤔
Czy jak mam cele dzienne i wykonam tylko jeden to mi zaliczy? Muszę dać koniowi owijki czarne **, z moim stażem nawet nie miałam szansy ich zdobyć :/
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
24 maja 2019 06:37
Nie zaliczy, oba muszą być osiągnięte.
jekaterina00, podrzuciłam  ci 🙂
Dziękuję Ci bardzo 🙂 a ma ktoś z Was może pokrycie koniem pociągowym? mam w zadaniu dziennym pokryć klacz, kupiłam konia drum, ale nie ma ofert kryć 😉
jekaterina00, ja mam🙂
hej, muszę sprzedać konia za ponad 10.000 eq (codzienny cel). Czy może mi ktoś pomóc? Odkupię tego konia później za tyle samo kasy  :kwiatek:
Fatalita, - wystaw na Lay'la, możesz nawet zbędny szrot nie do odkupienia jak masz 😉
usunięty
31 maja 2019 15:09
Fatalito jakby co - też jestem przy kompie, mogę pomóc. 🙂
dziękuję Wam  :kwiatek: keirashara wystawiłam Ci konia, jak chcesz to możesz go sobie zachować a mogę go też odkupić. Jak wolisz  😉
Fatalita, - jak wolisz, ja i tak prawie nie gram, wkurzyły mnie zmiany 😉
to zatrzymaj go sobie 🙂
hej, pozwolę sobie napisać nowy post, bo minął już ponad tydzień
mam znów ten sam problem, tzn. muszę sprzedać konia za ponad 10.000 eq  😵 najgorsze jest to, że w przeciągu ostatnich 2 tygodni mam to zadanie już chyba 4. raz  🤔 i już skończyły mi się wartościowe konie, których mogę się pozbyć. Czy mógłby mi ktoś znów pomóc? Mogę później odkupić tego konia, dać jakiś prezent o podobnej wartości, czy coś innego. Na pewno się dogadamy  :kwiatek:
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
10 czerwca 2019 08:05
Fatalita wystaw na martowe
AtlantykowaPanna - dziękuję Ci bardzo  :kwiatek: mogę go później od Ciebie odkupić, po prostu mi go wystaw za tyle samo kasy 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
10 czerwca 2019 17:59
Fatalita- wystawiaj konie na Dementek i napisz wiadomość w grze, żebym konia kupiła i od razu będę wystawiać jakiegoś zwrotnego  😉
Dla mnie też możesz wystawiać. Jak będę w grze, to odkupię. Nick: tatsu 🙂
Tylko daj znać w grze, że wystawiłaś 🙂
dzięki dziewczyny, na pewno jeszcze kiedyś skorzystam  :kwiatek:
ma ktoś chmurki na zbyciu? :kwiatek:
ed. czy ma ktoś jeszcze wodę młodości?
ed2. i kolorowy ekwipunek - potrzebuję zaliczyć cel - odwdzięczę się!!!
borkowa. - a jak się nazywasz na Howrse? Mogę Ci wysłać 2 chmurki jeśli jeszcze aktualne 🙂
Mam chmurki i wodę młodości jakby co 🙂
limonkowa.
w jakiej cenie chmurki i woda? przyjmę wszystko 🙂
Napisałam wiadomość w grze 🙂
tatsu nic nie mam 🙁
Kurdesz, wyrzuca mi info, że ktoś taki, jak limonkowa nie istnieje w grze :/
tatsu kropka po nazwie 🙂
borkowa. - wystawiłam Ci na wymianach zarezerwowanych 2 chmurki. Co do ceny to weź je sobie za darmo, najwyżej się odezwę jak będę musiała znów sprzedać konia za ponad 10.000 czy coś  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się