sklepy stacjonarne

Czy ktoś się orientuje może czy sklep Punkt Jeździecki w Wilczej Górze funkcjonuje? Strona w budowie, dodzwonić się nie można, na maile jak nie odpisywali tak nie odpisują. Kasy za niezrealizowane zamówienie nie widać, nie słychać 🙁
Blondek, chcesz powiedzieć, że dalej nie wyjaśnili tej sytuacji z października, o której pisałaś w wątku o sklepach internetowych?
Nadal...
Dostałam malia 4 stycznia, że z przyczyn niezależnych nie mogli zrealizować zamówień i będą zwracać pieniądze wg kolejności od najstarszego. Napisałam jeszcze 10 maili kiedy mogę spodziewać się przelewu, dzwoniłam, wysłałam list za potwierdzeniem odbioru, który do mnie wrócił i cisza.
Nie szybciej dziewczyny zgłosić do UOKiK?
Bydgoszcz:
Sklep firmowy Okser.pl przy ul.Fordońskiej


Wnioskowałabym o aktualizację, żeby nie wprowadzać w błąd nowych bydgoskich jeźdźców - Oksera w Bydgoszczy już dawno nie ma - odszedł do historii wraz z Zebrą i Amazonką. Są natomiast przynajmniej dwa dobre sklepy jeździeckie plus Decathlon:

Rekop
ul. Daleka 8
85-152 Bydgoszcz
Tel: +48 52 3752316
E-mail: sklep@rekop.com.pl
https://rekop.com.pl/

Tornado
Jana Kozietulskiego 1 B,
85-657 Bydgoszcz
Tel: 737 48 09 48
info@tornadosklep.pl
https://www.tornadosklep.pl/

Decathlon
ul. Rejewskiego 5a
85-791 Bydgoszcz
tel: +48 52 562 73 00
https://www.decathlon.pl/pl/sklep/sklep-sportowy-bydgoszcz-fordon-MS_0070065400654.html


I tak przy okazji, bo głównie dlatego zajrzałam do tego wątku - czy ktoś wie co się stało ze sklepami Poznaniu na rogu Łąkowej i Strzeleckiej i przy Alei Niepodległości?
Pamiętam je z czasów kiedy tam mieszkałam, ale teraz chciałam coś poradzić znajomej i już zniknęły/zostały przeniesione.
na strzeleckiej to byl sklep rymarza Piotra Koniecznego teraz przeniesiony a na Niepodległości to nie kojarze nic.
Blondek, masakra :/ współczuje
Blondek ja również czekam ciągle na zwrot pieniędzy. Kontakt z właścicielką mam (ostatnio 4 marca) przez mesengera. Poinformowała mnie że kończy działalność i że pieniądze zwróci jak wyprzeda cały towar. Czyli nie wiadomo kiedy.
Dziś też pisałam. Na razie nie odpisała.
vanille  :kwiatek:

Chciałam przestrzec ponieważ dzięki czujności jednej z forumowiczek  :kwiatek: udało się ustalić, iż prawdopodobnie Pani która wisi nam kasę otwiera jutro (wg facebooka) nowy sklep w Żabiej Woli o nazwie Maestro.
Ktoś ma kontakt do sklepu Maestro z Żabiej Woli (inny niż Fb) - telefon, mail? Może być w wiadomości prywatnej.
Wiadomości które pisze są odczytywane ale zero odpowiedzi.
Blondek,  bardzo prawdopodobne, byłam tam dzisiaj, Pani która tam sprzedaje nie chciała mi powiedzieć kto jest właścicielem sklepu. Więc albo p.A. otworzyła nowy sklep, albo sprzedała swój towar komuś. W każdym razie jeśli chodzi o chemię/kosmetyki itd to sprawdzajcie daty ważności bo p.A. miała u siebie duuuużo przeterminowanego towaru
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 maja 2019 17:24
A ja tak zapytam: znacie jakieś sklepy przyjmujące rzeczy w komis? Za miesiąc wyprowadzam się z Olsztyna i nie mam co zrobić z siodłem i pozostałymi rzeczami (kaski, bryczesy), a kiepsko idzie z ich sprzedażą.
Dementek, funkcjonował jakiś czas komis dramka prowadzony przez jedna z użytkowniczek forum, ale nie wiem czy jeszcze istnieje.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
12 maja 2019 20:28
Klami- Chyba już nie ma... Najwyżej ze znajomą pogadam, czy u niej będę mogła siodło przetrzymać, aż znajdę kupca.
Czy ktoś wie co się dzieje ze sklepem ESPADON w Niepołomicach pod Krakowem? Istnieje? Nie istnieje?
Siaba020, Blondek,
UWAGA!! UWAGA!!
SKLEP JEŹDZIECKI MAESTRO TO NOWY SKLEP "PUNKT JEŹDZIECKI". RADZĘ WEJŚĆ W REGULAMIN:

"SKLEP INTERNETOWY - sklep internetowy Usługodawcy dostępny pod adresem internetowym: www.punktjezdziecki.pl na platformie sklepowej Shoper.

SPRZEDAWCA; USŁUGODAWCA –  MAESTRO SKLEP JEŹDZIECKI wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadająca: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Osiedlowa 1 lok. 1, 96-321 Żabia Wola"

Ładne jaja...
Siaba020, Blondek,
Właścicielką sklepu Maestro jest ta sama osoba co Punktu Jeździeckiego , trzyma u nas konia i niestety od dwóch miesiecy nam nie płaci ... Nie ma z nią żadnego kontaktu, a dziś jak przyjechalismy do jej sklepu to zamknęła się na klucz i nie otwiera nam ....
Witam,

Właśnie utworzyłam grupę na FB "Oszukani przez sklep Punkt Jeździecki". Zapraszam wszystkie osoby w jakikolwiek sposób oszukane przez Właścicielkę tego sklepu.
W&P a ja sie wypowiem na temat twojej stajni w której też za dobrze się nie dzieje i napewno bym odradzała komu kolwiek stawiać tam konia. To że jesteś leniem i nic robisz we własnej stajni to jedno ale to że Ci płacą za to drugie.
Jesli ktoś Ci nie płaci albo odchodzą hurtem ze stajni może warto się zastowić co nie tak jest a nie wypisywać żale że ktoś Ci nie płaci bo jak na właściciela stajni trochę to żałosne poruszać taki temat na forum. Inna sprawa tyczy się sklepu Maestro, nie jest prawdą że włascielką jest ta sama osoba co Punktu Jeździeckiego. Sprawdź najpierw wpisy w ceidg a potem sie wypowiedz.
Oho, konto założone tylko po to aby w wątku z tym niezwiązanym obsmarować czyjąś stajnie  😂
Dalsza część wypowiedzi też nie związna z wątkiem ?  🙄 Forum jest dostępne dlawszystkich do czytania  😎 i jeśli ktoś ma ochotę założyć konto aby sie wypowiedzieć jego sprawa
[quote author=KwiatowyKoń link=topic=956.msg2873449#msg2873449 date=1560943780]
Forum jest dostępne dlawszystkich do czytania  😎 i jeśli któś ma ochotę założyć konto aby sie wypowiedzieć jego sprawa
[/quote]

No jeśli któś, to faktycznie może gadać nie na temat i robić na co ma ochotę, bo któsie nie rozumieją, że ich wypowiedzi to nie tylko któsiów sprawa, ale też tych, o kim któsie się wypowiadają. Na tym polega któsiowatość.   
trusia a co według ciebie jest nie na temat?
Przeczytaj co napisałaś, przeczytaj tytuł wątku, może zrozumiesz. Ja nie będę cytować tych pomyj. 
Ooo .. widać prawda kogoś zabolała. Tyle w temacie  🥂
Nic nie zabolało. Nie wiem, czy to jest prawda czy nie, ale wiem, że to jest chamstwo. Wiedziałam, że któsiostwo tego nie zrozumie.
Ja jestem KwiatowyKoń z Warszawy i takim samym ktosiem jak trusia z pod Warszawy. Zarzucasz ktosiostwo a sama nim jestes i jeszcze brniesz bezsensowną nie związaną z wątkiem rozmowę.Bo jak przypomnę mowa tu o sklepie stacjonarnym punkt jeździecki o którym ja się wypowiedziałam a Ty? 🤦
Jak widzę mocno przeceniłam inteligencję któsia.    😂

Nieładne wycieczki osobiste. Proszę o bardziej rzeczową dyskusję i skupienie się na temacie.
Viss.



[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Argumentum ad personam zamiast ad rem.
[quote author=KwiatowyKoń link=topic=956.msg2873410#msg2873410 date=1560937200]
W&P a ja sie wypowiem na temat twojej stajni w której też za dobrze się nie dzieje i napewno bym odradzała komu kolwiek stawiać tam konia. To że jesteś leniem i nic robisz we własnej stajni to jedno ale to że Ci płacą za to drugie.
Jesli ktoś Ci nie płaci albo odchodzą hurtem ze stajni może warto się zastowić co nie tak jest a nie wypisywać żale że ktoś Ci nie płaci bo jak na właściciela stajni trochę to żałosne poruszać taki temat na forum. Inna sprawa tyczy się sklepu Maestro, nie jest prawdą że włascielką jest ta sama osoba co Punktu Jeździeckiego. Sprawdź najpierw wpisy w ceidg a potem sie wypowiedz.
[/quote]

KwiatowyKoń , no to jednak ta sama właścicielka , sama o tym otwarcie mówiła ,sama rozwoziła plakaty nowego sklepu po stajniach i sama osobiście dostarcza paszę, może sklep jest poprostu zarejestrowany na kogoś innego . A jeśli chodzi o  🚫 to hurtową wyprowadzką nazywasz tą z zeszłego roku , kiedy mąż poprosił Cię o to żebyś się wyprowadziła? + wtedy wyprowadził się jeszcze jeden koń na początku marca. Otóż mamy się świetnie , mamy komplet w stajni , pozdrawiam Cię Pani M :-)
PS. rozumiem, że nadal masz żal za to, że zostałaś poproszona o wyprowadzkę, ale niestety większość naszych pensjonariuszy się tego domagała. 


Przepraszam adminów za  🚫 , temat już zakończyłam, wyczerpałam.
W&P to jak sklep nie jest na kogoś zarejestrownay to nie jest jego właścicielem. Jak pracownik Pasi-Konika rozwozi plakaty to tez jest jego właścicielem? Gdzie tu logika?
Już tak wiele osób odeszło ze Stajni Patrol że nawet nie wiesz kto pisze. Swoją drogą że macie się świetnie... to żałosne że musicie pisać o tym tutaj. Dobre stajnie nie muszą sie przechwalać na forum że ,,mają się świetnie'' i do borbrych stajni nie zaglądają fundacje.
P.S. A i chyba już nie komplet patrząc po ogłoszeniu które wisi od 12 czerwca o wolnym boksie...Znowu ktoś odszedł? Dziwne jak na ,,świetną'' stajnię.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się