NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Pursat   Абсолют чистой крови
14 marca 2019 07:26
Pieniądze już masz, straty nie poniosłaś. Ja bym czekała na ruch z jej strony. Wysłałabym ponownie dopiero po uregulowaniu kosztów zwrotu i następnej wysyłki.

Ja bym zrobiła dokładnie tak samo. Niech się ludzie w końcu nauczą jakiejś odpowiedzialności. Od zawsze kupowałam bardzo dużo w internecie, od osób prywatnych, ale to co się dzieje ostatnio, przechodzi ludzkie pojęcie - w ciągu ostatnich dwóch tygodni miałam problemy z czterema nieogarniętymi osobami...  🤔wirek:
ed
ash   Sukces jest koloru blond....
19 marca 2019 21:05
Nie polecam Julii Kobus, użytkowniczka Scarlett!!!
Ponad 4 lata temu z chęci pomocy pożyczyłam jej kule ortopedyczne i nie moge ich odzyskać.
Kilka razy próbowałam się umowic, za każdym razem kontakt umierał.
Od kilku miesiecy Julka odczytuje moje wiadomości, ale nie raczy nawet odpisać.
Prosiłam o wysyłkę skoro nie ma czasu mi ich odwieść.
Mam dość! Serio. Teraz to już dla samej satysfakcji nie popuszczę i sprawę zgłaszam jutro gdzie trzeba.
[quote author=espana link=topic=5367.msg2851808#msg2851808 date=1552385201]
Pieniądze już masz, straty nie poniosłaś. Ja bym czekała na ruch z jej strony. Wysłałabym ponownie dopiero po uregulowaniu kosztów zwrotu i następnej wysyłki.

Ja bym zrobiła dokładnie tak samo. Niech się ludzie w końcu nauczą jakiejś odpowiedzialności. Od zawsze kupowałam bardzo dużo w internecie, od osób prywatnych, ale to co się dzieje ostatnio, przechodzi ludzkie pojęcie - w ciągu ostatnich dwóch tygodni miałam problemy z czterema nieogarniętymi osobami...  🤔wirek:
[/quote]

Dostałam zwrot za poniesione koszty plus koszt nowej przesyłki kurierskiej. Wszystko w jak najlepszym porządku. 
Nie polecam: Kajka22 i agis jako kupujące. Zmarnowany czas, podałam dane do przelewu, czekałam, czekałam i nic. Gwiazdy mogły napisać, że rezygnują, zrozumiałabym [pytałam się o to 10 razy i dalej cisza... ] . Szanujmy siebie i swój czas...  😵
Hej, mam problem z użytkownikiem sonerek / natalia majewska. Czy ktoś zamawiał coś od tej użytkowniczki? Zbywa mnie, że przesyłka została wysłana, a to się zaraz zrobi dwa tygodnie, ani widu ani słychu, a jak koleżanka zapytała o bryczesy, które dalej wiszą są podobno aktualne  🤔 🤔 🤔
Też mam sytuację że zwrotem nieodebranej przesyłki pobraniowej. Laska strasznie nalegała na pobranie, bo rzekomo bardzo jej zależało na czasie, jednocześnie dopytywała się, czy przesyłka zamknie się w określonej kwocie, gdzie pobranie jednak wychodzi drożej, a cała wymiana korespondencji trwała tyle, że 10x udałoby się tę paczkę nieszczęsną wysłać po przedpłacie. W międzyczasie pretensje, bo przesyłka awizowana, a ma cztery poczty w okolicy i nie będzie biegać i szukać. No chyba jest jakaś rejonizacja plus na awizo jest podany adres placówki? Chciała numer nadania, którego nie mogłam niestety podać, bo świstek został w aucie odstawionym do warsztatu, a w życiu nie przewidziałabym takich cyrków. W związku z tym panna się chyba wypięła na temat, przesyłki finalnie nie odebrała, kontakt się urwał, mam do zapłacenia przy odbiorze zwróconej paczki 27zł, w paczce kalosze, za które chciałam 40zł  🙄  Nigdy więcej. Zwykle kupuję, nie sprzedaję, mam wiele udanych transakcji za sobą i nie przyszłość mi do głowy, że można tak cudować przy prostym zakupie za stosunkowo niewielką kwotę.
a co to byl za problem wysłać po oplacenuu kosztow paczki i ewentualnego zwrotu? No jaki?
Laska twierdziła, że strasznie jej się spieszy i że pobraniowej będzie szybciej, niż przy płatności z góry na konto. A to już jeden grzyb, czy całość na konto, czy koszty wysyłki jeśli o ten bezcenny czas chodzi. Ja sprzedaję sporadycznie i nie spodziewałam się takich jaj przy prostej transakcji na małą kwotę  😵 Następnym razem się na taką opcję nie zgodzę na pewno.
co prawda forum i ogłoszenia się rozdzieliło, a w samych ogloszeniach znikneła możliwośc jakiejkolwiek identyfikacji sprzedajacego  🤔wirek:\
ale ku potomności nie polecam osoby podajacej dane Olga Łukaszczyk tel. ***801370
lista aktualnych ogłoszeń:
http://ogloszenia.re-volta.pl/ogloszenia/u/43768/

kupilam u niej bryczesy, ktorych stan na zdjeciach z ogloszenia baaardzo odbiegał od rzeczywistości.

edit: znalazłam nick tej osoby - indorek
azzawa, jakiej identyfikacji?
Pisałam już do root w tej sprawie. Po prostu niewidoczna była nazwa użytkownika. Jakby juz naprawione
azzawa, oooo widzisz, jak ja już kliknęłam to wszystko było jak zawsze 😉
Zaszła pomyłka 
Drodzy re-voltowicze proszę o pomoc
zostałam oszukana
kupiłam w sumie 3 przedmioty od tej osoby, nie jest to może szalenie wysoka kwota ale jednak stwierdziłam że nie odpuszczę, łącznie z wejściem na drogę prawną jeśli będzie to konieczne.
Na początku kontakt był dobry, wręcz błyskawiczny, po zaksięgowaniu wpłaty oczywiście magicznie się urwał. Minął dokładnie tydzień od kiedy kontakt się urwał.
Zastanawiam się czy ktoś z was miał już podobne problemy z tą osobą, czy może jest to po prostu dzieciak który znalazł sobie prosty sposób na zarobek i wystarczy dotarcie do jej rodziców?
Dane jakie mam to MONIKA WAWRO BYTÓW. ulica bursz.....
http://ogloszenia.re-volta.pl/czaprak-eskadron-z-najnowszej-kolekcji-20192020-platinum-pure/o/186158/
Precelek, ostatnio po OLX hulała dziewuszka - kradła zdjęcia Eskadronów i wystawiała je w kwotach niskich, albo bardzo niskich jak na wartość danej rzeczy. Kompletnie niestety nie pamiętam imienia i nazwiska.
Naprawdę ktoś myśli że TAKIE ceny za TAKIE czapraki mogą być uczciwe ?

Tego typu ogłoszenia śmierdzą na kilometr...

Współczuję Precelek

Edit a zdjęcia oczywiście ze kradzione ...
Izkadul mało to wnosi do dyskusji. uwierz mi że wielokrotnie  nie takie okazje wyrywalam za jeszcze mniejsze pieniądze.    😎
A zdjęcia dostałam dodatkowe z każdej strony na priv wiec zdecydowanie wyglądało wiarygodnie

Nirv dziękuję zajrzę sobie i poszukam na fb
Precelek w twoim przypadku rzeczywiście niewiele wnosi
To bardziej przestroga dla innych ..

Może ja mam kiepskie źródła ale nie wyhaczam na ogólnodostępnym portalu nowych rzeczy za 20 % ceny..
Może nie umiem szukać albo nie mam szczęścia  👀

Co nie zmienia faktu ze naprawdę Ci współczuję i mam nadzieję ze odzyskasz kasę i pokażesz malolacie gdzie jej miejsce  🏇

A w ogłoszeniu z którego ukradziono fotke było 6 innych z każdej strony właśnie więc pewnie oszustka tez je pozyczyla i Tobie wysłała..
Ale ludzie mają pomysły  🤔
Nirv ogłoszenia nadal wiszą - np. Eskadron ten cieniowany z rysunkiem konia, Eskadron plum VS
Mam pytanie czy ostatnio znowu był jakiś wyciek adresów mailowych, i przekręt nigeryjski, jak zwykle u nas hula? Bo po około roku spokoju znowu dostałam propozycję kupna siodła z zagranicy z podejrzanego adresu. Dodam, że bez negocjacji ceny, czy dodatkowych pytań o stan siodła. Ktoś jeszcze podobne maile dostał?
Nie polecam uzytkowniczki nuciaa , negocjuje cene, dogadalysmy sie ,  prosi o dane do przelewu i cisza. Loguje sie ake nie raczy odpisac ,ze rezygnuje. Szanujmy sie. Szkoda czasu
Hej Precelek ja niestety kupiłam 2 czapraki od chyba tej samej osoby niestety ogłoszenia już pokasowane... tylko dane do przelewu były na Krzysztof WAWRO taka sama sytuacja najpierw kontakt błyskawiczny później się urwał po przelaniu pieniędzy...
Nie polecam użytkownika im.dominikaa
Chciałam kupić od niej podkładkę pod siodło.
Sama się upierała, że wysyła paczkę za pobraniem. Myślę sobie, no to super. Dla mnie lepiej. Jednak, wysłała podkładkę do mnie niby 25.07.. No i 27.05 napisałam z pytaniem, czy została wysłana. Odpowiedz jaka? A no żadna...  Użytkowniczka, weszła w posiadanie mojego adresu i numeru telefonu. A paczki żadnej nie było i nie będzie. Ani żadnego odzewu, mimo tego że była na tym portalu 3godziny temu.
Spoko, daruj sobie. Zamówiłam juz podkładkę w sklepie.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 sierpnia 2019 08:35
MalinaZGryzina uprzedziłaś mnie, również mam niemiłe doświadczenie z tą Panią...
Również NIE POLECAM użytkowniczki im.dominikaa link do profilu na revolcie: http://re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=49660

Ma wystawione już od dłuższego czasu dwie koszulki polo Fair Play, byłam nimi już wcześniej zainteresowana, ale został zmieniony tytuł aukcji, że są zarezerwowane. Po kilku miesiącach ogłoszenie nadal było, po skontaktowaniu się okazało się, że znowu się zarezerwowane, ale ostatecznie Pani odpisała, że są dostępne. Wzbudziło to trochę moje podejrzenia, bo koszulki w stanie idealnym, za niską kwotę, a od maja wiszą, dwa razy zarezerwowane, więc poprosiłam o wysyłkę za pobraniem, nawet zaproponowałam, że przeleję kwotę za przesyłkę. Użytkowniczka zgodziła się, że wyślę za pobraniem 22.07., potem była informacja, że wyśle w piątek 24.07, bo musi je wyprać i od tej chwili bez kontaktu, chociaż użytkowniczka wystawiła już nową aukcje, codziennie loguje się na revolcie. NIE POLECAM.

Użytkowniczka być może myśli, że jest anonimowa, ale nie jest... Po znalezieniu jej profilu na facebooku okazuje się, że to jakaś młoda, niepoważna dziewczynka... Być może rodzice nie pozwolili sprzedać i teraz milczy  🤔
[s]Ja bardzo nie polecam atencis. Przelew za derkę tydzień temu. Potrzebna dla Byśki, która nabawiła się lipcówki, a jedyna siatkowa derka jest już w strzępach. Leczenie koni ostatnio pochłonęło parę tysi (wrrr), więc na szybko chciałam kupić używaną derkę siatkową. No i mam za swoje. Ani derki ani kasy ani kontaktu, a laska się loguje na forum 🙁
Nie polecam bardzo 🙁[/s]
Edit: derka przyszła. W gorszym stanie, niż mówiło ogłoszenie, ale za tę cenę nie spodziewałam się rewelacji. Brak kontaktu niefajny, jednak wykreślam z wątku.
Gaga, odniosę się do opinii mimo że wykreśliłaś, uprzedzałam przed decyzją o zakupie, że mogę wysłać dopiero na następny tydzień bo jestem na wyjeździe i zgodziłaś się na to. O derkę pytałaś 24.07, 25.07 się dogadaliśmy, 30.07 poszedł kurier. Derka z kapturem 94zl z przesyłką, o uszkodzeniu naprawianym, było w ogłoszeniu, serio?
edit:
do braku kontaktu od 30.07 się poczuwam- mea culpa.
Daty nadania paczki są oczywiście do sprawdzenia, podobnie jak wiadomości z faktem, iż uprzedzałam, że nie nadam paczki od ręki tylko w przyszłym tygodniu.
To tyle z mojej strony.
edit2, tak teraz patrzę i 30.07. napisałam, że właśnie wróciłam, i że zamówiłam kuriera, tak więc nie odzywałam się w dniu 31.07 i do południa  dnia 01.08 (mimo logowania nie miałam jak odpisać).  😲 😀 ale masz rację, fakt nieodzywania się przez ten okres i wcześniejszy między 25.07, a 30.07 to moja wina.
Teraz to już naprawdę tyle.  🙄
atencis, postaw się proszę w sytuacji właściciela konia, który potrzebuje coś na pilnie a kontaktu ws wysyłki brak. Pisałaś, że derkę wyślesz po weekendzie, miałam nadzieję że do środy dojdzie. Doszła w czwartek, ale informacji nt wysyłki do tego czasu nie miałam żadnej, pomimo próśb i Twojej aktywności na forum. W takiej sytuacji człowiek zaczyna rozważać różne scenariusze - również oszustwo niestety.
Co do stanu derki, za tę cenę nie spodziewałam się cudów. Jednak nie było w ogłoszeniu informacji o braku pasów na zadnie nogi i plam. Fakt,,nie dopytałam czy są, ale zapięcia na pasy jak najbardziej istnieją.
Naprawione uszkodzenia wzmocnień na łopatkach i zaciągnięcia mi nie przeszkadzają, plamy też bo derka wyprana i pachnąca.
_Gaga, sorry, ale jak się czegoś potrzebuje pilnie to się idzie do sklepu stacjonarnego. Oczywiście to kosztuje odpowiednio więcej, ale takie życie. Po tym co napisała atencis to chyba trochę przesadziłaś, wpisując ją do tego wątku. Fakt - wykreśliłaś, ale mimo wszystko parę słów komentarza dodałaś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się