Bryczesy

Kotbury, wstawisz proszę linka? 🙂
Na tej stronie musisz zjechać do ryczesów HE Horseenjoy Briliant... ale zdjęcia fatalne. Gorzej niż fatalne.
One mają takie super fajne bling bling przy kieszeniach a na zdjęciach to jak białe paski wygląda i mój zadek jest okraglejszy niż tutaj "model" ma.

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
12 maja 2019 22:21
Czy ktoras z Was ma problem w bryczesach z silikonem, ktory przyszczypuje skore?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 maja 2019 06:18
Ja tak miałam w jednych, ale one były po prostu za luźne i materiał się przesuwał po udach, a do siodła kleił i przyszczypywało. Jak mam dobrze dopasowane, to nic takiego się nie dzieje.
domiwa ja tak miałam w jednych tak jak pisze zembria jak są troche za luźne bryczki to tak się dzieje, bo do siodła sie przykleja i materiał przyszczypuje skore
Pomylka
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
03 czerwca 2019 10:58
Moon, dzięki Ci wielkie za podzielenie się przemyśleniami
na tema bryków premier equine.
Jak bym wzięła ten rozmiar, co zamierzałam, to na bank bym się nie wcisnęła 🙂.
A tak morda uśmiechnięta 🙂.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
03 czerwca 2019 20:18
domiwa ja tak miałam w jednych tak jak pisze zembria jak są troche za luźne bryczki to tak się dzieje, bo do siodła sie przykleja i materiał przyszczypuje skore
Ja tak miałam w jednych, ale one były po prostu za luźne i materiał się przesuwał po udach, a do siodła kleił i przyszczypywało. Jak mam dobrze dopasowane, to nic takiego się nie dzieje.


No własnie też o tym pomyslalam. Ale w rozmiar mniejsze nie wejde. A te sa na moje oko obcisle. Jakby byly ciasniejsze to bym kroka nie zrobila.  🙄
ms_konik z tych najnowszych modeli to mam Coco gel i są piękne. Aczkolwiek pomimo, ze prezentują się przepięknie to są zrobione z mało elastycznego materiału, słabo się rozciagą więc do jazdy są takie sobie, tu ciągną, tam uwierają. Napewno jest wiele innych bryczesów, które są zdecydowanie wygodniejsze w siodle.
Co do rozmiarówki to ja bym powiedziała, że nasze standardowe 36 Pikeura to 26” w pasie PE, 38 to 28” a nasze 40 to 30”.
Kusi mnie żeby zakupić jakiś nowy model ale poczekam na Black Friday, od lat robię u nich duże zakupy z tej okazji.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
04 czerwca 2019 11:47
draskaeb,
no te Coco bardzo zacne 🙂.
Właśnie oni sami wprowadzają w błąd, podając rozmiarówkę,
bo widnieje tam, że 24" to 36 a jest tak, jak
piszecie z Moon, że 26" to 36, przynajmniej tak wypada w tym
modelu,  co zamówiłam.
Mam nadzieję, że ten lej nie będzie jakiś ultra klejący :/
Jak wypadają rozmiarowo bryczesy Anky? w Porówaniu do Pikeura i Equiline? 
Czy ktoś ma bryczesy Covalliero model Bali i mógłby mi zmierzyć długość nogawki w rozm 36?
Pani ze sklepu, z którego chce zamówić nie wie  🙄
A szkoda mi czasu na zabawę w odsyłanie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 czerwca 2019 16:12
Mam 34, mogę zmierzyć, ale nie wiem czy Cię to ratuje?
Tak, proszę 🙂
Będę miała jakikolwiek pogląd, nie chcę skończyć z bryczesami w pół łydki  😁

A zadowolona z nich jesteś w ogóle? Jaki masz kolor?  🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 czerwca 2019 16:16
Brązowe, mam je już ze 4 lata i spoko są, wygodne, trochę spłowiały już, ale generalnie wszystko się cacy trzyma, sylikon też nadal ładny. Idę zmierzyć.
edit. Długość nogawki po wewnętrznej stronie od szwu w kroku (bryczesy dobrze rozprostowane, ale nie naciągnięte) 70cm, po zewnętrznej od góry paska do dołu 90cm.
Dziękuję Ci ślicznie  💘
Meise załącz prosze link, które dokladnie Bali masz na mysli, mam 36 te najnowsze, z brokatowym silikonem, te mogę zmierzyć.
Meise załącz prosze link, które dokladnie Bali masz na mysli, mam 36 te najnowsze, z brokatowym silikonem, te mogę zmierzyć.


Mi chodzi o te, niebieski model: bryczki

🙂

Myślę, że będą ok, inne bryczesy swoje mierzyłam, to dł. nogawki jest 92 cm. Ja mam 170 i dają radę.
hej dziewczyny!
polećcie mi proszę jakieś oddychające, szybko schnące bryczesy/legginsy na lato. (pełny lej, obojętnie jaki)
w te upały jak schodzę z konia to mam plamę na tyłku  🤔  😫
także potrzebuje jakiś dobrych bryczesów, help!  :kwiatek:
agrokalia, - leginsy z silikonem Pikeura 🙂 Są super, bo mają silikon zamiast leja, nie na leju, co znacznie zwiększa przewiew.
Ja obecnie przymierzam się też do testów tych z True Rider.
agrokalia, - leginsy z silikonem Pikeura 🙂 Są super, bo mają silikon zamiast leja, nie na leju, co znacznie zwiększa przewiew.
Ja obecnie przymierzam się też do testów tych z True Rider.


Dzięki wielkie  😅
Jeszcze się upewnię, chodzi o takie leginsy:
https://www.pasi-konik.pl/pl/p/PIKEUR-Bryczesy-damskie-z-pelnym-lejem-silikonowym-Hanne-Grip-Athleisure-wiosnalato-2019/41594
albo znalazłam jeszcze:
https://allegro.pl/oferta/pikeur-bryczesy-legginsy-gia-grip-athleisure-38-7398675591?fromVariant=7398678963
Gillian   four letter word
21 czerwca 2019 18:56
Pikeury są mega ale mają jedną wadę, są diabelnie drogie. Kupiłam legginsy Horze Madison, z silikonem. Nie mogę powiedzieć, żeby były super wytrzymałe bo zadzierają się i mechacą ale - są cienkie, są przewiewne, lej trzyma jak klej do siodła. Za takie pieniądze co kosztowały to nawet jak będą na sezon to nie szkoda.
Pikeury są mega ale mają jedną wadę, są diabelnie drogie. Kupiłam legginsy Horze Madison, z silikonem. Nie mogę powiedzieć, żeby były super wytrzymałe bo zadzierają się i mechacą ale - są cienkie, są przewiewne, lej trzyma jak klej do siodła. Za takie pieniądze co kosztowały to nawet jak będą na sezon to nie szkoda.


Dzięki za radę, na Horze własnie patrzyłam ze względu na cenę 😀
agrokalia, - tak, o takie 🙂 Warto poszukać przecen albo młodzieżowych, ja mam teraz uczciwe 38 i spokojnie w te 176 wchodzę.
Gillian, - na mnie upierdliwie nie leży nic z tych tańszych 🙁 I z kilkoma już się nadziałam, że silikon jest, ale na zwykłym pełnym leju... bezsens totalny, bo i tak się tyłek upoci.
Gillian   four letter word
21 czerwca 2019 19:51
keirashara, jkaby co to bierz rozmiar mniejszy bo Horze jest na dużodupnych.
agrokalia, - tak, o takie 🙂 Warto poszukać przecen albo młodzieżowych, ja mam teraz uczciwe 38 i spokojnie w te 176 wchodzę.
Gillian, - na mnie upierdliwie nie leży nic z tych tańszych 🙁 I z kilkoma już się nadziałam, że silikon jest, ale na zwykłym pełnym leju... bezsens totalny, bo i tak się tyłek upoci.


dobrze wiedzieć! dzięki wielkie  😀
Z cienkich bryczesów to jeszcze spooksy.
Są mega spoko.
A ja na te upały odgrzebałam z czeluści szuflady parkury - bardzo wentylujący materiał.
czy ktoś może mi pomóc w dylemacie ? które leginsy wybrać, biorąc pod uwagę jakość i wygodę?
Zastanawiam się nad PE ronia, fair play pamela a horze madison  🤔
alexiss, mam fair play pamela i bardzo je sobie chwale 🙂 wygodne, cieniutkie, a z drugiej strony nie przezroczyste 🙂
Czy jakaś firma robi jeszcze bryczesy z rzepami na końcu nogawki czy wszyscy już te przeklęte gumy wszywaja ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się