sklepy stacjonarne

Skojarz fakty , ogłoszenie wisi z tego samego dnia kiedy byliśmy u Pani A. i poprosiliśmy o zabranie konia ;-) wystarczy pomyśleć,to nie boli  :-)

A reszty nie będę komentować , bo nie warto , już na tyle Cię znam M. , że wiem że z Tobą szkoda czasu , rozstaliśmy się i już kompletnie nie będzie mieli ze sobą nic wspólnego, życzę Ci wszystkiego dobrego :-) Apropo fundacji to do Ciebie też się odzywają ,bo w końcu każde z nas adoptowało konia z Vivy  . Wątek dotyczy innego tematu , zakończyłam już tą zbędna dyskusję, jeśli chcesz kontynuować zapraszam na priv.

Pozdrawiam.

PS. rozstaliśmy się z właścicielką Maestro , zabrała od nas konia , nam udało się rozliczyć , myślę że pozostałym osobą też się uda odzyskać kasę.

Jak widać ciężko prawdzie w oczy spojrzeć skoro trzeba było tak długo myśleć nad odpowiedzią.Niczego nie będziemy ukrywać i pisać na priv. Ja też wiele wiem o Pani Ani i to że kazaliście jej zabrać konia miało zupełnie inne podłoże, napewno nie było to probleblem że nie płaciła dwa miesiące bo były osoby co po kilka mięsicy nie płaciły albo i pół roku ...ba było nawet całe grono takich ,,spóźnialskich''
W ogóle sam fakt że kazałeś kobiecie z małym dzieckiem i innymi problemami odejść ze stajni...szacun, brawo ty! I jeszcze poskarżyć sie tutaj na forum że nie płaci za pensjonat. To o co chodziło?
A wsklepie Maestro to już p. Ania tylko pracuje bo właścicielem jest kto inny. Rozwoziła plakaty, pasz już nie dostarczała bo sklep nie sprzedaje, włascicielem Punktu Jeździeckiego była do maja br.
Lepiej powiedz o co chodziło bo tu na forum są potencjalnie zainteresowani, przyszli pensjonariusze którzy by niechcieli być od tak wyrzuceni z dnia na dzień.
P. Ania była pensjonariuszem bodajrze ok 2 lat, terminowo chyba płaciła nie skarżyłeś się i teraz że niby nie zapłaciła....o co Tu chodzi?
Czy ktoś sie orientuje jakie aktualnie funkcjonują sklepy jeździeckie w Poznaniu?
bruge w swadzimiu, pegaz na woli jhorse chyba tez jest w pz plus rymarz tez ma jakis sprzet u siebie
Co do Poznania to dziś pierwszy raz spotkałam się z takim czymś że ceny w sklepie internetowym są inne niż w sklepie stacjonarnym..
Wysłałam znajomego po pasze i zamówienie które miało kosztować 229 zł wg cennika na stronie wyszło ponad 300 zł. Nie wiem czy to normalne zachowanie ale ja spotkałam się z tym pierwszy raz.. Jbc polecam uważnie sprawdzać ceny i nie sugerować się tymi z internetu robiąc tam zakupy..
Ale sklep na woli funkcjonuje na pewno 🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
10 grudnia 2019 19:32
Arlyn, to jest całkowicie normalna praktyka w większości sklepów. Powiedzmy, że w ten sposób promuje się zakupy przez Internet.
Pierwszy raz spotkałam się z takim czymś. Serio. W opti feed dostałam za zakupy u nich na miejscu jeszcze 10 czy 15% zniżki a nie podwyżki  🤣
arlyn, może w internecie próbowali sprzedać coś, co już łapało termin ważności


edit.
Hej, czy macie informacje o sklepach które już nie działają? Mam informację że sklep w Pile El dorado już nie pracuje, Yard ze śląsk napisał że już tylko będzie działać internetowo. Czy jeszcze jakieś sklepy zmykają się lub przenoszę tylko do neta?
Tal Pan z eldorado w Pile zakończył działalność w styczniu 2020r. Powiedział, że cześć towaru odkupił od niego Tornado Sklep jeździecki w Bydgoszczy. Tutaj możecie ich znaleźć
https://www.tornadosklep.pl
Z listy sklepów można usunać Zabookuj w Gdańsku, który zakończył swoją działaność. Ale powstał drugi oddział sklepu Arpav w jego miejsce 🙂
Gdzie jest szansa na obejrzenie na żywo i przymierzenie bryczesów Horze i Elt ? Warszawa i okolice- będę w okolicach świąt.
Mieszkam w Bydgoszczy- znam Konika i Rekop, ale może o jakimś sklepie nie wiem ?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
11 grudnia 2023 09:33
Pasi-Konik jeszcze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się