Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

To ja poprosze!

Moje pierwsze skojarzenie było, że zrobiła fotomontaż z twarzy którejś “prześladowczyni” wklejając ..... 

Nie potrafię zgadnąć, po co to zdjęcie wstawia na blogu.

Edit: końcówkę usunęłam
Nie potrafię zgadnąć, po co to zdjęcie wstawia na blogu.

Moze zacznie wkrotce zbierac pieniadze na operacje plastyczna, zeby wygladac jak kobieta, a nie gruchowata pokraka?
desire   Druhu nieoceniony...
29 czerwca 2019 17:28
Dziewczyny, ale z kobyłą to żadna plotka tylko prawda. 🙂 przyleci z Emiratów i żal dupsko komuś ściska. 😉
O jaką kobyłę chodzi? Do kogo przyleci? Mam nadzieję,  że nie do świętej.
desire   Druhu nieoceniony...
29 czerwca 2019 18:46
Nie.  Nie do dzidzi! 😁
Ją teraz roznosi, już nie wie o co czepiać się.
Izka teraz sie wscieka, rozrabia i szczuje na kazdego, na kogo moze. Bo jak juz przyjdzie jej poniesc kare, to przynajmniej - niech ma za co. Wiec sobie uzywa, ile wlezie.
Zachowuje się jak mało ogarnięte dziecko, zamiast uspokoić się i pomyśleć, to już przegina na całego.  pisząc te wszystkie głupoty, oczerniając wszystkich łącznie z Prokuraturą Olecką, raczej sobie nie pomaga. Destrukcyjny typ.
Jakby ktoś jeszcze nie znał kolejnego facebookowego wcielenia:



Prośba o dołączenie do grupy Praca przy koniach
dea   primum non nocere
30 czerwca 2019 07:26
"Czy szukasz pracy? Tak"
Hahahahahahahaha
O kurcze... Ona chyba w ogole nie spi...
Ryje non stop!
Niedługo będzie szukała pracy jako adwokat...  🤔
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 czerwca 2019 16:52
He he he..  😉 nie ma to jak rzeczowe argumenty przy poszukiwaniu pracy.
Nie jestem na bieżąco - jak tam miewają się chłopaki odebrane od Izabeli R.? Widzę u niesobii zdjęcia klaczek i tak mi się skojarzyło, że zdjęcia chłopaków chyba mi się nie obiły o oczy.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 czerwca 2019 18:23
Drogie panie wrzuccie swoje zdjęcia abyśmy mogli je również roastowac.
To jak ona wygląda powinno was mało obchodzić, jeśli sama na ma za top fit larwe i świetnie się czuje w swoim ciele to jej sprawa, ale nabijanie się z jej wyglądu jest żałosne.
[quote author=MoniMoni]JEST!
Pozdrawiam 🙂
Drogie panie wrzuccie swoje zdjęcia abyśmy mogli je również roastowac.
To jak ona wygląda powinno was mało obchodzić, jeśli sama na ma za top fit larwe i świetnie się czuje w swoim ciele to jej sprawa, ale nabijanie się z jej wyglądu jest żałosne.

Żałosne to zbyt łagodne słowo. To jest takie k......o, że brak mi słów.
Cieszę się, że jest tutaj Ktoś, kto także czuje ten smrodek.
Kastorkowa   Szałas na hałas
30 czerwca 2019 20:03
Dokładnie, a jakby Iza wyglądała jak milion dolarów a robiła co robi to co? Było by, że taka piękna kobieta a takie rzeczy robi? Nawet nie milion dolarów a po prostu ładna zgrabna kobieta? Każdy ma prawo wyglądać jak chcę i nie ma to nic do tego jakim się jest człowiekiem. Część się tu zapędza trochę w osądach.
Od dawna sprawa traktowania zwierzat jest tylko jednym z elementów rozmów o Indianie i wcale nie jestem pewna czy takim najważniejszym 😉 Jak dla mnie pewien poziom został juz kilkukrotnie przekroczony. Wiele osób podziwia postawę DanceGirl jeśli idzie o pomoc i udział w akcji. Polecam przeanalizować jej posty i zobaczyć, ze da sie działać, pomagać, wyrażać krytykę i wciąż zachować klasę i poziom.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 czerwca 2019 20:45
Ej, ale przecież ona nie jest nawet brzydka  👀 przynajmniej dla mnie jest tak totalnie standardową osobą, że na ulicy w ogóle nie zwróciłabym uwagi - ani ładna ani brzydka, ot kobieta jak większość bez makijażu w tym wieku.
Podejmie pracę przy koniach? Przecież nawet swoich się bała
Myślałam, że tylko mnie razi poziom dyskusji w pewnych momentach... już nie chciałam się odzywać, bo zaraz będzie, że bronię tej kobiety, ale posty MoniMoni to jakiś dramat  😵
Cricetidae, ja juz wielokrotnie to słyszałam
Myślałam, że tylko mnie razi poziom dyskusji w pewnych momentach... już nie chciałam się odzywać, bo zaraz będzie, że bronię tej kobiety, ale posty MoniMoni to jakiś dramat  😵

Tez sie balam odezwac
Dlatego ja tu wpadam tylko po tych rozprawach, żeby się czegoś dowiedzieć, ale nie dowiaduję się niczego...
desire   Druhu nieoceniony...
01 lipca 2019 07:21
Cricetidae, ale czego sie chcesz po przesluchaniach swiadkow podowiadywac? 😉 byli, zeznali jak bylo i tyle w sumie. na rrddesyf niedawno zostalo napisane jak durne pytania zadawala wetowi. Nie wiem czego wiecej oczekiwac. Rozprawa nie jest tajna, mozesz pojechac i posluchac jak jestes tak ciekawa tego, co sie tam dzieje.
Ale czemu każde pytanie o sprawę albo o konie kończą się atakiem? To już nie można tu o nic zapytać? Za to od dwóch stron trwa dyskusja o jej wyglądzie...
Dziękuję za info co do rrds, wstawka o jechaniu na przesłuchanie nie była potrzebna.

Z mojej strony EOT.
trusia boli, bo nie lubię, jak coś się marnuje. Obojętnie, czy to budynki, czy ziemia, czy zwierzęta, czy jedzenie. I to marnowanie bezmyślne. Bo naprawdę, wystarczyłoby te 17 lat temu mądrze zaplanować rozwój gospodarstwa i już teraz miałaby hulającą agroturystykę, a nie walące się ruiny, hektary nieużytków i pseudoogródek, który rodzi chyba tylko piach i kamienie, bo tylko tyle jest pokazywane na zdjęciach owego ogrodu. 

Nie zgadzam się z tym podejściem i bardzo mnie ono razi. Nie powinno to cię boleć, bo to jest czyjś wybór dotyczący własności tej osoby. Co dla jednej osoby jest marnowaniem, dla innej może być użytkowaniem zgodnym z własnym założeniem i chęciami. Nie każdy musi chcieć mieć „hulajacą agriturystykę”. Przykladasz własną miarę do stylu życia innych ludzi. Dopóki nie jest to marnowanie wspólnego mienia i dopóki sposób użytkowania nikogo nie krzywdzi, nic nikomu do tego, co ktoś robi ze swoją własnością. W ten sposób narzucasz swoją wizję świata.   
desire   Druhu nieoceniony...
01 lipca 2019 09:26
Cricetidae, gdzie Cie atakuje? 🤔 Wyjaśniam Ci tylko, że póki co są przesłuchiwani świadkowie, no nic ciekawego. 😉 z rrdesyf wynika że z ust Indi padały pytania "dlaczego mnie pan nie lubi?" i "dlaczego nękał mnie pan kontrolami", co tu więcej pisać, patrząc po "poziomie" przesłuchiwania weta przez Indianke? 😉 i tylko sucho Cie poinformowałam, że możesz pojechać. Wiem, że ludzie z tamtych okolic znający sprawe z ciekawości przychodzą. 🙂 Nie biore udziału w dyskusji na temat wyglądu indi, to mnie nie obchodzi, interesuje mnie to co wyrabiała z zwierzętami. Także wyluzuj.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
01 lipca 2019 10:22
[quote author=tatsu link=topic=80308.msg2874990#msg2874990 date=1561643878]
trusia boli, bo nie lubię, jak coś się marnuje. Obojętnie, czy to budynki, czy ziemia, czy zwierzęta, czy jedzenie. I to marnowanie bezmyślne. Bo naprawdę, wystarczyłoby te 17 lat temu mądrze zaplanować rozwój gospodarstwa i już teraz miałaby hulającą agroturystykę, a nie walące się ruiny, hektary nieużytków i pseudoogródek, który rodzi chyba tylko piach i kamienie, bo tylko tyle jest pokazywane na zdjęciach owego ogrodu. 


Nie zgadzam się z tym podejściem i bardzo mnie ono razi. Nie powinno to cię boleć, bo to jest czyjś wybór dotyczący własności tej osoby. Co dla jednej osoby jest marnowaniem, dla innej może być użytkowaniem zgodnym z własnym założeniem i chęciami. Nie każdy musi chcieć mieć „hulajacą agriturystykę”. Przykladasz własną miarę do stylu życia innych ludzi. Dopóki nie jest to marnowanie wspólnego mienia i dopóki sposób użytkowania nikogo nie krzywdzi, nic nikomu do tego, co ktoś robi ze swoją własnością. W ten sposób narzucasz swoją wizję świata.    

[/quote]
Miałam pisać podobnie ale zaraz by poszło że się czepiam. Nie można się z Tobą nie zgodzić, a już kilka razy czytałam podobne posty tatsu i mam takie same spostrzeżenia co do wpisów., 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się