Stajnie na Śląsku

buduje sie na trasie z gostyń/wyry - mikołów. Widac go z drogi dw928
Piękny ośrodek! Rozumiem, że Kasi Wygas?
desire   Druhu nieoceniony...
12 czerwca 2019 09:27
megruda, na przeciw instalatora? Tam gdzie bylo z drogi widac takie duze budynki z czerwonej cegly?

Marzena, ludzie plotkują, że cena pensjonatu też piękna, wyższa niż w Lando. 😉
desire Podobno 1700 zł  🏇
Nawet jeśli cena jest taka, to skąd takie zdziwienie, skoro ośrodek jest na najwyższym poziomie? I zapewne dziewczyny chcą mieć sportowy ośrodek , a nie przeciętny pensjonatowy.
desire   Druhu nieoceniony...
12 czerwca 2019 11:23
KaNie, nie no kazdy ustala sobie cene jaką chce, przecież mamy wolny rynek. Jedynie biorac pod uwage ze w okolicy mamy osrodki na podobnym poziomie (leo, lando, ochaby, kumminui, aura, bolix, sandro hero) to zastanawiające jest czy za taką cene pensjonatu bedą chętni, no i czy cena to nie po prostu plotka.
I cóż, ostatnio w naszych okolicach wiecej tych jednak "przecietnych" pensjonariuszy(ale z kasą), ktorzy chętniej wydają pieniadze na taka infrastrukture. 🙂
Desire
Część ze stajni o których piszesz nie ma, ani takich ładnych boksów/stajni, hali czy ujeżdżalni z super podłożem, karuzeli itp.p
Nie będę się wypowiadała za dziewczyny, ale ja bym takiego ośrodka nie wyceniła za mniej. Nie chciałabym mieć tam stada tych przeciętnych pensjonariuszy, chciałabym mieć same osoby które poważnie i bardziej profesjonalnie trenują.

Ja tam się ciesze że powstał taki ośrodek. Kibicuje im od samego początku od kad wiem, że rozpoczęła się budowa i życzę im ośrodka i ludzi na wysokim poziomie, a nie przeciętnego pensjonatu jak wiele do okola.
desire blizej Mikołowa po drugiej stronie niż jest salon BMW. Każdy z nas znajdzie swoja stajnie, ja stawiam na pastwiskach dla koni aby całą dobę chodziły po łąkach i mojej klaczy na której trenuje nie postawiłabym do boksu. Każdy szuka tego co chce. Infrastruktura super więc cena też musiała by być ponad 1500 bo napewno jest budowany na kredyt.
desire   Druhu nieoceniony...
12 czerwca 2019 12:31
KaNie, część? Tylko aura w sumie. No i hala w leo nie powala, ale jest pro podloze.
Reszta ma infrastrukture na podobnym poziomie i tez jest tam b.ładnie i pro 😉 a przecietniacy stoją, bo mają pieniadze.
Tez zycze w takim razie zeby stajnia zapelnila sie samymi sportowcami. Konkurencja jest i to spora. Wiekszosc tych powaznych startujących ma swoje ekipy i swoje stajnie od dawna, osrodki na miare tego stoją i mają wszystko to (i wiecej) za mniej (powtarzam: o ile cena to prawda!). Zobaczymy jak rynek zweryfikuje, dobrze ze powstaje cos kolejnego na pro poziomie, bo inni moze wtedy tez - jakkolwiek to nie zabrzmi - dzwigną standardy, czując oddech konkurencji na plecach 😉 czekam na pierwsze zawody. 🙂
desire a tak z ciekawości spytam, wiesz ile kosztuje pensjo w Kumminui? Bo mnie się obiła o uszy bardzo podobno kwota do tej wyżej tutaj podanej. Sandro, Ochaby, Romico to wiem, że koło tysiaka stoją  👀
no ale nie kazdy szuka manezu z podlozem kwarcowym a lak i lasu pod nosem. Też nie kazdego stac na stajnie 1500 a za to na 600 zł.
desire   Druhu nieoceniony...
12 czerwca 2019 13:40
Blondek, obiło mi sie o uszy, ze 1200-1300, ale nie jest to sprawdzona informacja, nie interesowalam sie nigdy tą stajnią i okolicą. Nie stala tam Bronze (sory jesli przekrecilam nick!) czasem?
megruda, kazdy szuka czegos innego, ale niestety zauważylam ze jak jest pelna stajnia to np w zarciu, czystosci itp. robi sie tendencja spadkowa. 🙁 i niestety ci "tani", jak czują konkurencje to dopiero wtedy sa w stanie cos zmienic i poprawić.. albo po prostu lepiej karmić. 😉
desire w tych drozszych stajniach nie zawsze tez jest kolorowo, nie bede mowic w ktorej, ale ostatnio w jednej z tych lepszych w ciagu jednego dnia 3 kolki. Ja tam u siebie majac wiekszosc swoich koni karmie wszystkie uczciwie :P ale tez patrzac sie z drugiej strony jak widzi sie ceny siana to trzeba myslec o podniesieniu cen w pensjonacie. Z roku na rok paliwo idzie w gore a recznie hektarow sie nie przerzuci. A znam tez duzo sportowcow z sercem co skacza i kochaja swoje konie ale nie stac ich na pensjonat drogi wiec tez znajduja miejsca gdzie indziej i trenuja.
Marzena, nie Kasi tylko, Państwa Jaglarzy.
Bardzo dobrze, niech powstają takie piękne ośrodki!
A cena? Jeśli  będzie wszystko zapewnione na odpowiednim poziomie to jest jak najbardziej okej.
Blondek, obiło mi sie o uszy, ze 1200-1300, ale nie jest to sprawdzona informacja, nie interesowalam sie nigdy tą stajnią i okolicą. Nie stala tam Bronze (sory jesli przekrecilam nick!) czasem?


Desire, w Kuminnui stoję ja (no, mój koń xD), a Bronze po sąsiedzku w innej stajni.
desire a tak z ciekawości spytam, wiesz ile kosztuje pensjo w Kumminui? Bo mnie się obiła o uszy bardzo podobno kwota do tej wyżej tutaj podanej.

dzwoniłam tydzień temu - usłyszałam cenę 2 tys.
kasztankaija   Love you more and more and more.
01 lipca 2019 10:49
Czy są jakies wolne miejsca w stajniach blisko Rudy Śląskiej, Mikołowa? Może gdzieś coś jest wolnego, a niekoniecznie się ogłaszają.

dzwoniłam tydzień temu - usłyszałam cenę 2 tys.


Równe 2 tys. czy nie całe 2?
karolinarei ja jak dzowniłam to usłyszałam, że cen przez telefon nie podają i dopiero przy spotkaniu w ośrodku jest podawana cena jak ktoś jest zainteresowany - poza tym nie dziwię się jak robią sobie selekcje ludzi.
Z tą selekcją to lekka przesada :P
desire   Druhu nieoceniony...
02 lipca 2019 13:29
Aaaa koło Pszczyny jaka ładna stajnia jest, dopiero dzisiaj sie dowiedziałam.. 😍 infrastruktura wygląda ok no i cena miła. 😉
desire ktora?
Z tą selekcją to lekka przesada :P


ja myślę, że samą selekcje robi cena 😀
desire   Druhu nieoceniony...
02 lipca 2019 13:40
megruda, w Jankowicach.
Ktoś stoi, stał bądź zna kogoś stacjonującego z koniem w Hodowli koni sportowych Staniek? Zastanawiam się nad pensjonatem, a ciężko o jakąkolwiek opinię
desire   Druhu nieoceniony...
15 lipca 2019 22:12
xdmnx, ludzie byli i sa zadowoleni. 😉
Ktoś stoi, stał bądź zna kogoś stacjonującego z koniem w Hodowli koni sportowych Staniek? Zastanawiam się nad pensjonatem, a ciężko o jakąkolwiek opinię


Stoję tam z moim koniem i jestem mega zadowolona 🙂 Zapraszam na Priv jeśli potrzebujesz jakichś informacji.
Czy ktoś się orientuje gdzie w okolicy Mikołowa znajdę wolny boks w stajni z halą? Jamna, Aura, Omega już pytałam.
desire   Druhu nieoceniony...
16 sierpnia 2019 10:17
lib, vanto w mikołowie, profit w orzeszu i wesoła w gostyni.
Przeprowadzam się do Katowic z koniem - ktoś coś slyszal o wolnym boksie w stajni z halą?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się