Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Naboo, też marzę o takiej zmianie, jestem ciekawa ile by zeszło, ale pewnie też koło 1,5kg. Podzielisz się z jakiego rozmiaru do jakiego zeszłaś? Oczywiście o ile to nie jest zbyt prywatne pytanie. :kwiatek: Współczuję kolejnego drenowania, niestety torbiele lubią wracać, znam ten problem. 🙁

Trudno mi powiedziec ile rozmiarow zeszlam, bo ja nie nosilam dopasowanych stanikow.
Po pierwsze mam wypukla klatke piersiowa, wiec taki zbierajacy stanik powodowal ze biust wystawal mi na pol metra w przod. Dwa, nie lubie sciskania. Trzy- zawsze nosilam za male staniki zeby rozmaslic biust na klatce- wydawal sie troche mniejszy w luzniejszych ubraniach.

Teraz tez nie wiem jaki mam prawidlowy rozmiar, bo jeszcze bardziej nie cierpie sciskania, wiec chodze bez stanika. Do pracy mam koronkowa szmatke rozm M. Miseczke mam pewnie ok B, lub C przy mniejszym obwodzie  🙂




Naboo, długa była rekonwalescencja?

Jesli chodzi o piersi to 3 miasiace ciezkie, po pol roku jako tako, po roku jakby operacji nie bylo. Ale ja naprawde mialam ten biust bardzo pociety i zmaltretowany.
Poza tym zle zareagowalam na narkoze i dlugo sie bardzo zle czulam i czesto mnie mdlilo.

Mimo wszystko dla tej wygody i braku bolu plecow, braku ran pod piersiami latem- zrobilabym to jeszcze raz. I chodzenia bez stanika i wygladu jako bonus. Wreszcie nie wygladam jak bufetowa 🙄 🙂

a, i nie zrobilabym tej operacji na NFZ, bo ich procedury sa nie do przyjecia plus slabi lekarze.
Bardzo uwaznie przyjrzalam sie lekarzom najpierw, tzn ich pracy




zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 lipca 2019 17:47
Martita tyle, że podlinkowane cycki wcale nie są takie mikro 😉 Małe, ale zgrabne i SĄ. Jakby je włożyć w gąbkowany pusch up to już byłby całkiem spory biust 😉 Dla mnie osobiście jakbym miała taki nosić, to już wolałabym bez, bo na jedno wychodzi, a wygodniej 😁
smarcik dopiero przyuważyłam, jak masz problem ze znalezieniem stanika z obwodem 60 to polecam Intimissimi, bo mierzysz u nich jedynie miseczkę, w sklepie mają obwód "standardowy" 75 ale na miejscu Cię Panie zmierzą, zapiszą i potem dają stanik z pasującą miseczką do krawcowej na indywidualne dopasowanie obwodu 😀 Płacisz na miejscu i po paru dniach dostajesz paczuszkę ze stanikiem pod wymiar 😀 Jak dla mnie to super sprawa, bo 65 też mi szerokie są.
Ps. Zapomniałam dodać, że dopasowanie jest już cenie, przesyłka też, nie dopłaca się za to.
Martita, takie staniki to fajnie wyglądają bez bluzki, jak założysz t-shirt to efekt jest jakoś tak spłaszczający, że już lepiej bez 😉 przynajmniej u mnie.

smarcik, robiono badania i cyc nie opada od karmienia tylko od ciąży, nie wierzyłam na początku ale u mnie sprawdziło się już 2 razy - im dłuzej karmiłam tym bardziej wracały na swoje miejsce, tak jak i skóra na brzuchu i stopy, które w czasie ciąży rosły. To jest związane z relaksyną, która przygotwuje ciało do rozciągania, a która po porodzie przestaje byc wydzielana i dzięki temu ciało może wrócić do normy. No i oczywiście biust od grawitacji opada, czyli starość nie radość 😉
Martita   Martita & Orestes Company
02 lipca 2019 21:26
zembria A no to już inna kwestia co kto uważa za małe  😀
bobek Dla mnie kwestia bluzki, ja je traktuję jako przyjemny element garderoby, który czasami mi pasuje i mogę go odpowiednio pokazać. Chociaż i na co dzień lubię bo wygodne. Na szczęście teraz jest dużo staników na rynku i mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Ostatnio widziałam w h&m właśnie coś w stylu braletki nie wiem jaka jest poprawna nazwa. Stanik bez fiszbin, z koronką i paseczkami jak braletka ale za to z miękkimi poduszkami bez push upów i chyba kupię bo mnie zaciekawiły. KLIK
Braletki są prześliczne i koszmarnie żałuję, że nie mogę ich nosić. Tzn mogę, bo przecież nikt mi nie zabroni, ale przy rozmiarze 75H/I ani to wygodne, ani estetyczne (przynajmniej w moim odczuciu). Na szczęście sytuacja bardziej 'biuściatych' poprawiła się w ostatnich latach i dostępność staników jest dużo szersza, nie jesteśmy już skazane na babcine spadochrony 😀 Szkoda tylko, że ceny bolą.

Jak sobie przypomnę jaką masakrę robiłam swoim cyckom za małolaty to aż mi się ryczeć chce, zwłaszcza że to najprawdopodobniej przez długotrwałe noszenie niedopasowanych staników mój biust to obraz nędzy i rozpaczy i jak tylko ogarnę się z bardziej podstawowymi potrzebami to zacznę składać kasę na korektę biustu...
bobek, ja jestem przykładem osoby, która ma (no powiedzmy miała) 65cm pod biustem i nadwagę. Mam bardzo wąską klatkę piersiową - w sensie żebra. Nikt w to nie wierzy, łącznie z paniami w sklepach z bielizną, dopóki mnie nie zmierzą. Bo sylwetkę mam obecnie mocno konkret a pod biustem dalej staniki 70cm. No tylko ja do tego mam potem mega duże miseczki. I staników sportowych też nie jestem w stanie kupić. Tzn kupuję shock absorbera level 4 i spłaszczam biust na chama, wtedy daję radę nie wybić sobie zębów jeżdżąc na koniu.

173 cm wzrostu, całe życie bujam się pomiędzy BMI w normie a nadwagą +5/10/15 kg
Obwód zawsze 75, a miseczki od F do K (i dalej przy karmieniu dzieci piersią).  😎
Karmiąc piersią pierwsze dziecko zahaczyłam o 75 [move]M[/move].
Tylko na zamówienie i to jeszcze z przeróbkami. Bez 200 zł nie ma co podchodzić do tematu.
Ch... mnie strzela jak widzę biustonosze z sieciówek za 20-50 zł.
😁
Ratuje mnie tylko to, że jakimś cudem, mimo, że nie jeżdżę już konno, nadal mam mocne plecy i w zasadzie nic mi nie doskwiera, poza tym, że nienawidzę swoich cycków z całego serca.
Działa jedynie porządne schudnięcie. Z 75 H da się żyć.
Powyżej... Chce mi się płakać jak muszę kupić nowy stanik.
Na szczęście w moim małym mieście jest mega profesjonalny salon biustonoszowy dla takich mutantów jak ja. 😁

Ps. Shock Absorber rulez! Jeszcze trochę muszę schudnąć do mojego.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lipca 2019 07:17
zembria o, dziękuję, sprawdzę! Przyznam że byłam tam tylko raz i bardzo się zraziłam, bo pani sprzedawczyni na oko lat 19 dała mi 75 (najmniejszy, jaki mieli w modelu, który mi się spodobał) i upierała się, że jest dobry, mimo że mogłam się nim owinąć dwa razy  🤔 ale może źle trafiłam, zatem podejmę drugą próbę  :kwiatek:

bobek no ja tam się na ciążach i opadaniu nie znam w ogóle  😡 przepisałam tylko powód, który podaje osoba ze zdjęcia jako argument za swoim zrobieniem cycków ale podejrzewam, że kobiety mogą traktować to jako skrót myślowy  😉 choć przyznam, że karmienie wydawało mi się logiczne, bo rozciąga się żeby pomieścić mleko, no i jest wyeksploatowany  😡 generalnie jestem z tych osób, dla których ciąża i wszystkie zmiany w ciele z nią związane to jakiś przerażający kosmos  😡 (a najmłodsza już nie jestem  :zemdlal🙂
Kiedy wchodzisz poczytać coś o Indiance a tu cycki  😵
emptyline   Big Milk Straciatella
03 lipca 2019 08:18
Julie, No właśnie ja się boję, że w ciąży też dobiję do M, a jeśli zostanie mi obwód 65 to już w ogóle będzie wesoło. 🤣 Patrząc po tendencji w rodzinie mogę się tego spodziewać, dlatego nastawiam się na zmniejszanie i całe naprawianie jak już będziemy mieć dzieci. 🤣
seczuanowa, dalej cycki  🤣

Ja noszę tylko miękkie, bez żadnych wypychaczy czy fiszbin i w ogóle mikro miska B nie jest dla mnie przeszkodą.      🏇
dea   primum non nocere
03 lipca 2019 11:25
Miękkie z fiszbinami to moje odkrycie i są super 🙂 a co do efektu uszu jamnika 😉 to nie zaobserwowałam, po trzech latach karmienia (przeszłam nawet przez G przez moment, teraz mam C) po prostu wróciły do poprzedniego stanu. Bardzo ważny jest dobry, dopasowany, trzymający stanik w czasie karmienia. Precz z elastycznymi na cienkich ramiączkach. Wtedy nic nie obwisa. Skóra sobie wraca równie skutecznie jak ta na brzuchu. Fascynujące to jest 🙂
Mi po dwóch ciążach cycki też wróciły do stanu sprzed karmienia, ale brzuch po drugiej ciąży już się tak ładnie nie zachował. 🙁
Kiedy wchodzisz poczytać coś o Indiance a tu cycki  😵


Uderzyłas w stół! 😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 lipca 2019 11:49
Przecież to jest karmienie trolla, reagowanie na te wpisy. Po co? 😉

Cycki są ładne, miłe i przyjemne, lepiej gadać o cyckach niż kisić się w indiańskim sosie 🙂
Skoro tak, to ja mam nowe hasło: Cycki Nie Kłamią.    🏇
busch   Mad god's blessing.
03 lipca 2019 14:53
[quote author=ŻuczekGnojaczek link=topic=80308.msg2876071#msg2876071 date=1562150279]
Kiedy wchodzisz poczytać coś o Indiance a tu cycki  😵


Uderzyłas w stół! 😀
[/quote]

To jest piękno tego wątku - offtopic nie istnieje 😁.

Julie - M sobie nawet nie umiem zwizualizować, szacun 😉
Ja właśnie sztuczne piersi chciałabym, bo one fajnie wyglądają. I takie w fajnym rozmiarze, bez stanika są super sexi moim zdaniem. A ja mimo iż za dziewczynami się nie oglądam, to uwielbiam ładne, wysportowane, szczupłe ciała dziewczyn. I swoje ciało też lubię, ale po ciąży te piersi mi się już mniej podobają, mimo że pozostały w rozmiarze większym , niż przed ciążą. Mnie nawet nie o rozmiar chodzi, a o kształt i o to że stoją zawsze bez względu na pozycję 😉  Mnie bardziej niż sama operacja, przeraża to że jednak jeżdżę te konie zawodowo w ilościach hurtowych dziennie i boję się trochę dyskomfortu po powiększeniu.
Zazdroszczę. Mi po pierwszej ciąży piersi z 80C urosły do 80E i takie po ciąży zostały. Aktualnie po urodzeniu drugiego dziecka mam 80G, a wczoraj zaczęły się ledwo mieścić w to 80G. I to mówię o pustych, bezmlecznych "dojcach". 😵
Julie, No właśnie ja się boję, że w ciąży też dobiję do M, a jeśli zostanie mi obwód 65 to już w ogóle będzie wesoło. 🤣 Patrząc po tendencji w rodzinie mogę się tego spodziewać, dlatego nastawiam się na zmniejszanie i całe naprawianie jak już będziemy mieć dzieci. 🤣

Nie martw się na zapas. Po pierwsze takich mutantów jak ja statystycznie jest niewiele. Większość kobiet po porodzie i w czasie karmienia piersią szybko chudnie.
Ja mam tak nietypowo, że to nie ciąża, a karmienie mnie pogrubia i idzie w cyce.
Nawet jeśli byś się znalazła w tej nietypowej grupie co ja, to też jest kwestia wyboru czy karmić i ile czasu karmić.Ja pociągnęłam, mimo ogromnego dyskomfortu dźwigania 5 kg cycuf, 2 x po 1,5 roku karmienia dzieci.
Odłożyłam siebie i swój komfort do szufladki "na później". Ale przecież takiego obowiązku nie ma i każda matka powinna robić to, co czuje za najlepsze, dla dobra ogółu. A zdrowie psychiczne matki jest bezapelacyjnie najważniejsze, więc jeśli ktoś nie czuje się na siłach przejść z 75 H na 75 M, to ja to w pełni rozumiem.
Po drugie, nawet jeśli by Ci się zdarzyło tak jak mnie, to może też Ci się zdarzyć, że jakimś cudem wszystko wróci do poprzedniego stanu. Ciało kobiety jest niesamowite! 😀
[quote author=ŻuczekGnojaczek link=topic=80308.msg2876071#msg2876071 date=1562150279]
Kiedy wchodzisz poczytać coś o Indiance a tu cycki  😵


Uderzyłas w stół! 😀
[/quote]

Stałam się sławna przez przypadek. Ale ekstra.  😅
he, he, jak zobaczyłam, że jest wpis Zdrowegokonia pomyślałam, że wpadł z własną metodą, łatwą, szybką, bezbolesną, do wykonania w warunkach stajennych (tfu, tfu, domowych) na zmniejszenie cycków.  🤣

dea, to odkrycie miękkiego z fiszbinami to jakaś  konkretna marka czy po prostu miękki z fiszbinami? 
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 lipca 2019 08:46
trusia to samo pomyślałam 🤣 tylko że metoda powiększania będzie dotyczyła 😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 lipca 2019 08:49
To samo pomyślałam!  😁

Ja mam miękki z fiszbinami z.. Lidla  😂 była jakaś wyprzedaż więc wzięłam na próbę za grosze. I jest spoko, wygodny, tylko z tymi totalnie miękkimi stanikami jest taki problem, że prześwitują przez nie sutki  😂

Mam też z Esotiq taki mięciutki, bez fiszbin, ale z cieniutką gąbeczką (jak zwykła braletka, ale nie jest tak prześwitujący) i ten jest dla mnie strzałem w 10 🙂 także polecam.
trusia, zembria, przeciez on ma tylko jedna metode na wszystko :P DMSO trzeba wlac (choc tym razem moze nie dozylnie, a docycnie 😁 ) i po klopocie, a nie jakies bigfarmowe operacje biustu 😀
Trusia, zembria, kokosnuss ile koni wyleczyłyście z chorób tzw "nieuleczalnych", bo ja pomogłem już pownie z 10 i kolejne się robią. Nawet jak bym pomógł jednemu to i tak cały czas będzie to o jeden więcej niż wy.  😉 Jak uważacie że dmso jest na wszystko to spróbujcie może wam się uda.  🤣 Dwa dni temu były u mnie dwie osoby z forum, koń już nie reaguje na sterydy, może wy zaproponujecie co zrobić, przecież takie mądre jesteście.  😉  A co trzy głowy to nie jedna.  🤣
emptyline   Big Milk Straciatella
04 lipca 2019 11:40
Julie, patrząc po rodzinie to może nie wrócić. 😂 Zresztą mój obecny stan mi nie odpowiada tak czy inaczej. 🤣 Podziwiam za karmienie 1,5 roku, jakoś nie widzę siebie wytrzymującej tak długo, ale na razie to sobie mogę gdybać. Wszystko wyjdzie jak będą dzieci. :kwiatek:

smarcik, fakt prześwitują, ale mi to w ogóle np. nie przeszkadza.
Zdrowykon, widze ze ludzkie altmedowe naciaganie przenosi sie na konie. Gdzie kasa do zarobienia tam i oszusci... Wlaczam ignoruj, bo mi juz cisnienie podniosles.
Karolina dziecko kochane nikt nawet grosza mi nie zapłacił za moją pomoc i od nikogo nie oczekiwałem żadnych pieniędzy. Jak chcesz wiedzieć dwie osoby zwróciły mi tylko koszt benzyny bo jechałem na drugi koniec Polski, ja wzamian poświęciłem dzień swojej pracy, pokazałem co i jak i jeszcze dostały odemnie parę rzeczy za darmo. Więc daruj sobie.
To jest wystarczająca zapłata dla mnie:
", ile razy wsiadam na konia i z niego zsiadam tyle razy dziękuję Ci za konia i swój kręgosłup . Koń taki nigdy nie był a ja już nie pamiętam jak to było : jeździć,  zsiadać bez bólu. Pozdrawiamy serdecznie 🙂"
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 lipca 2019 13:26
emptyline mi osobiście też nie, ale nie wiem czy moi klienci w korpo albo moi studenci byliby zachwyceni oglądając moje sutki pod bluzką  😂 więc niestety nie na każdą okazję taki stanik się nadaje  🙂


Edit: No dobra, studenci by byli  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się