Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

infantil  😍 Widzę, że znalazłaś idealny rozświetlacz  😁 Co to?
Dziękuję  💘 Cholernie mi się podobają!
I słusznie! Piękne zdjęcia. Kto tak uwiecznił Twoją olśniewającą urodę? 😍

pamirowa, Te zdjęcia mówią wszystko. Pierwszy raz masz prawdziwy uśmiech. :kwiatek:
Na wszystkich niegdysiejszych miałaś jakiś taki grymas, jakby wymuszony uśmiech.
infantil piękne!  😍
infantil 💘 💘
Dziękuję Wam kochane!!

Julie moja znajoma od jazdy po świecie za Depeche Mode (  😁 ) postanowiła rzucić korpo i zająć się w pełni fotografią - no i potrzebowała twarzy do portfolio. I bardzo jej zależało na mnie, więc tak wyszło, że dla dobra sprawy się przemogłam i oto zostałam uwieczniona  🙂

espana hihi, tak!  😜 Oto to cudo: KLIK Jest dokładnie taką dyskoteką, jakiej potrzebowałam.
Julie coś w tym musi być, bo nie pamiętam kiedy ostatnio czułam się tak szczęśliwa 🙂

Dorzucam jeszcze dwa zdjęcia, które mi się podobają 😉
- z wyjazdu nad morze, bo uwielbiam zachody słońca. Chociaż tu bez uśmiechu 😉
- i z jakiegoś spacerku po łące
infantil zacny i budżetowy  😎. W ciepłych złotych odcieniach też jest?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 lipca 2019 10:29
pamirowa  💘 kwitniesz!
pamirowa, zgadzam się z Julie, super! Bardzo się cieszę, że się poukładało jak trzeba :kwiatek:
espana Z tej serii są tylko zimne - ten biały mój i wpadający w róż. Ale powiem Ci, że super się trzyma na twarzy i bardzo ładnie się nakłada i blenduje  💘
Hmm, ten wygląda na zbliżoną serię (identyczne opakowanie) - może on by był ciepłym odpowiednikiem?  👀
infantil eee, jest z tej serii, nr 3 🙂 nr 3
To ja tez pozdrawiam na świeżo 🙂
espana ooo, to super! Bierz i się nie zastanawiaj  🏇
faith jak zawsze super wyglądasz i tak w ogóle to coraz młodziej mam wrażenie 🙂

ej, dorzucam jeszcze dwa zdjęcia, bo naprawdę nie mogę się powstrzymać  😜 i już uciekam!

borkowa.   silesian team
05 lipca 2019 13:21
infantil woooow 💘 ja też jestem fanką tych rozświetlaczy z wibo, mam wszystkie trzy 😁
i chyba pierwszy raz zagoszczę w wątku ze zdjęciem 😡
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 lipca 2019 16:29
Mogłam tu nie wchodzić 😵 Laski jak wy to robicie, że tak wyglądacie 😍 ? Przejrzałam z 4-5 ostatnich stron i wy wszystkie piękne, młode i gładkie jak pupcia niemowlęcia!
Poczułam się staro i brzydko... 😂
zembria, jakoś ostatnio jak Ciebie widziałam to wydawało mi się, że Ty się w ogóle nie zmieniasz i nadal piękna, młoda i gładka jak pupcia niemowlęcia!

Jak już sie wypowiedziałam to coś wrzucę
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 lipca 2019 18:23
Nooo... zwłaszcza taka upocona i brudna po werkowaniu 😂 Ale Ty się za to bardzo zmieniłaś! Wydoroślałaś i z takiej nieco roztrzepanej dziewczyny zrobiłaś się bardzo kobieca 🙂 Serio, super wyglądasz, gadałyśmy o tym z Anią w drodze powrotnej 😉
infantil ojej, dziekuje! we wrzesniu stuknie 34 wiec chociaz tyle, ze nie widac  😁

borkowa o jakie oczy!  😜

Behemotowa bardzo twarzowo w tych okularach!

Zembria dawaj focisz!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 lipca 2019 18:25
zembria pokaż się  👀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 lipca 2019 18:30
smarcik nie mam takiej foty, którą bym pokazać chciała 😉
borkowa.   silesian team
05 lipca 2019 18:30
faith dzięki :kwiatek:
właśnie zembria pokaż się i daj nam ocenić 😎
zembria, aż się zawstydziłam 😡 . Dziękuję :kwiatek: poznałyśmy się jak jeszcze byłam gówniarą z sianem w głowie (i na głowie 😁 ). Widzisz, brudna i upocona, a nadal robisz wrażenie  😍 nie daj się prosić z tym zdjęciem! 🙂
faith  :kwiatek:
borkowa już podziwiałam Ciebie na wątku o percingu, śliczna jesteś  😍
Martita   Martita & Orestes Company
05 lipca 2019 18:33
infantil Boskie zdjęcia  😍 Prze prze prze pięknie!
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 lipca 2019 18:38
Nie 🤣
albo dobra, mogę wrzucić fotkę, z przed 2 lat, gdzie mam prześwietloną twarz i nie wiele widać 😁 która już była w wątku terenowym, ale dzięki temu prześwietleniu wyglądam pięknie i gładko  😁
Martita dziękuję!!  😍
borkowa.   silesian team
05 lipca 2019 19:08
Behemotowa dziękuję ślicznie :kwiatek:
zembria co Ty mówisz?! wyglądasz super 🏇 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 lipca 2019 19:11
Bo mnie ledwo widać 🤣
Infantil piękne zdjęcia!  💘 Zdecydowanie ładniej Ci w ciemnych włosach
Faith promieniejesz! Też bym chciała utrzymać taką formę po 30+  😁
Faletta ojejku dziekuje! Ale to chyba geny, woda w ilosci 2-3l dziennie i jasne wlosy 🙂 nic poza tym 🙂
borkowa.   silesian team
13 lipca 2019 10:03
faith ten kolor daje +1000 do uroku, zdecydowanie bardziej na plus niż ciemne 🙂 długo zajęło schodzenie do tak jasnego blondu i jak zniosły to włosy? :kwiatek: byłam przez moment blondynką, ale w domowych warunkach, niestety nie mogłam znieść tych odrostów (dość szybko odrastają mi włosy), no i włosy też to odczuły 🙄
trochę pozbyłam się włosów, więc mała aktualizacja 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się