Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

kotbury, frak to Equiline Gait. Bryczesy i plastron tez Equiline. Plastron to zdaje sie model Dafne.
Majorowa - dzięki!...
Idę rabowac bank 😂 😂 chyba
Jak wygląda rozmiarówka ciuchów Eskadrona? Można porównać do Pikeura czy inaczej wypada?
Gdzie jest duży wybór ciuchów prmiere equine?
Bo jak googluję to mi wywala equstrian queen zamiast tego co szukam...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 sierpnia 2019 20:28
Dzieki.

Już ich przeszperałam i glównie mają dla koni. A ja bym jakś bluze polarową wciagnęła na chłodnijsze wieczory powoli.
Na horsetack jest sporo produktów PE, ale mają wysyłkę niemal w tej samej cenie co PE, które wysyła z UK. A nie opłaca Ci się zamówić bezpośrednio u nich? Ostatni za przesyłkę do Polski płaciłam niecałe 25zł, a paczka przyszła DPD.
Gdzie jest duży wybór ciuchów prmiere equine?
Bo jak googluję to mi wywala equstrian queen zamiast tego co szukam...

Zamawiaj prosto od nich. Jak pisze Rosakosa, wysyłka do Polski 25 złotych, jest u mnie w trzy-cztery dni kurierem. Funt spadł, to taniej i powyżej 50 funtów jeszcze kod na -10. Więc serio nie ma co się szczypać i ograniczać. Mam już kilkanaście zamówień na koncie, w tym właśnie sporo ciuchów, bo rzeczywiście są termoaktywne, nie tylko z nazwy.
PS. Posta piszę, siedząc w ich softshellu, którego uwielbiam. :P
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 sierpnia 2019 11:21
kotbury ja się chetnie podłączę do zamówienia jakby co  :kwiatek: Na 36 funtów, to może do darmowej przesyłki by dobiło?
Poszukiwana kamizelka na zimę nie do zdarcia  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
12 sierpnia 2019 18:11
Latissimus, niezmiernie - Spooks <3 ;-)
Jedną mam już e... 6ty rok? i mimo że wypełnienie się zdeka ubiło po X praniach (a nie piorę w jakiś specjalnych proszkach i przeważnie wszystko razem, kolorami na zasadzie białe-kolor) to dalej jest nie do zdarcia - materiał, szwy czy kolor, który ani trochę nie wyblakł i kocham ją miłością wielką.
Latissimus, niezmiernie - Spooks <3 ;-)
Jedną mam już e... 6ty rok? i mimo że wypełnienie się zdeka ubiło po X praniach (a nie piorę w jakiś specjalnych proszkach i przeważnie wszystko razem, kolorami na zasadzie białe-kolor) to dalej jest nie do zdarcia - materiał, szwy czy kolor, który ani trochę nie wyblakł i kocham ją miłością wielką.

Super! Dziękuję bardzo  😅
Latissimus, - True Rider, cieplutkie, super uszyte, swoją pierwszą męczę 3 rok 😉 W tym roku doszła druga na zmianę. Uwielbiam to, że kaptur w nich jest tak uszyty, że nie spada jak robię rzeczy w stajni, czyszcze kopyta, pakuje siatki.
Jak kamizelka to Spooks, moja używana 2 lata jest mega ciepła, w mrozy chodzę w cienkiej kurtce i w tej kamizelce. Jest ona jak gruba i miękka jak kołderka, top jakość, wydasz kasę raz i masz ją na wiele lat 🙂
Kamizelka : spooks i pikeur.
Pikeur cieplejszy za to spooks ładnijszy🙂
Zakochałam się..... jak ma się taki wzór marynarki do przepisów ? Mowa o skokach oczywiście.
https://www.equishop.com/pl/fraki-jezdzieckie-damskie/15039-frak-pinstripe-damski.html
Latissimus, - True Rider, cieplutkie, super uszyte, swoją pierwszą męczę 3 rok 😉 W tym roku doszła druga na zmianę. Uwielbiam to, że kaptur w nich jest tak uszyty, że nie spada jak robię rzeczy w stajni, czyszcze kopyta, pakuje siatki.


Jak kamizelka to Spooks, moja używana 2 lata jest mega ciepła, w mrozy chodzę w cienkiej kurtce i w tej kamizelce. Jest ona jak gruba i miękka jak kołderka, top jakość, wydasz kasę raz i masz ją na wiele lat 🙂


Jak kamizelka to Spooks, moja używana 2 lata jest mega ciepła, w mrozy chodzę w cienkiej kurtce i w tej kamizelce. Jest ona jak gruba i miękka jak kołderka, top jakość, wydasz kasę raz i masz ją na wiele lat 🙂


Kamizelka : spooks i pikeur.
Pikeur cieplejszy za to spooks ładnijszy🙂


Dziękuję dziewczyny bardzo za pomoc  💘
Nojec   dom na skraju niczego
12 września 2019 12:50
Pytanie, gdzie warto zamówić bluzę, kamizelkę, bezrękawnik do wydrukowania/wyhaftowania z własnym logo? Malkem robiło takie rzeczy, ale strona nie działa i słuch o nich zaginął..
Sprawdź sobie na FB "kłębuchowo" Amanda Pawłowska
Słuchajcie, oświećcie mnie. Co to jest ostatanio za moda wersja bieda, że fraki ujeżdzeniowe mają takie krótkie przody, że normalnie za cycki, a nie do pasa.
Kiedyś wiadomo, przód krótszy ze względu na wygodę przy dosiadzie. Patki po to aby zakryć pasek. Teraz nie dość, że pasek na wierzchu to jeszcze kawał koszuli (brzucha).
Obrzydlistwo, jak szesnastki na taniej dysce.
kotbury, - uff, czyli nie tylko mi się to nie podoba? 😁 Ja zawsze myślałam, że takie fraki są źle skrojone/źle dobrane do sylwetki zwyczajnie.
Nojec, - True Rider personalizuje odzież, ja gorąco polecam ich bluzy i kamizelki, super jakość. Jedną z bluz mam z własnym haftem na ramieniu właśnie 🙂
kotbury, możesz pokazać jakiś przykład? Chyba nie widziałam.
Mi to zbytnio nie przeszkadza, na koniu nie wygląda to źle
Te fraki są ok. Problem jest ze spodniami, że mają wysoki stan (albo, co gorsza - biodrówki) a pasek na biodrach a nie w talii.
Jaskółki (i jaskółkopodobne) muszą być... taliowane - w talii 🙂
Może.
Nie mogę teraz znaleźć zdjęć takich jeszcze krótszych.
Wiocha jest imho właśnie, gdy na koniu ta koszulina wystaje znad portek.
Ale to tylko damskie- facetów tak nie widziałam.
halo, - może mi się wydaje, ale teraz dużo fraków, niby kobiecych, nie jest taliowana lub są taliowane bardzo mało. Takie niezgrabne kwadraciaki szyją. Ja nie mam jakiegoś wybitnego biustu, ani talii osy, a wiele fraków leżało na mnie mało szczęśliwie i nawet modelki wyglądają często mało kobieco. Przykładowo pierwsze linki wrzucone przez kotbury- no totalny kwadrat!
Choć zgadzam się co do bryczesów, np. stare ES-y mam takie cudownie wysokie, uwielbiam je, wygodne, jak się schylę czyścić kopyta to nie mam nerek na wierzchu, no i mają zastosowanie spłaszczające miłość do ciastek 😉 Niestety, wiele nowszych bryczesów ma zdecydowanie niższy stan, albo trzeba dopłacić z 200zł żeby były takie wysokie, co mnie strasznie wkurza.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 września 2019 11:57
Poszukiwana ładna, elegancka, ciepła kamizelka, najchętniej z jakimś futrzastym kapturem no i w jasnym kolorze, biała, beżowa, różowa... help  😵
Zembira - spoks Lilly- jasny szary (który realnie jest jasnym beżem). Może nie ma futra na kołnierzu ale ma świecisło bardzo ładne i trwałe.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 września 2019 06:29
kotbury Dziękuję. Kamizelka dla siostry, a ona to taka Francja-elegancja więc nie wiem czy ten Spooks nie za "sportowy" ale podrzucę jej linka 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się