Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Osobowość to tak jakby ..charakter. Jak sobie wyobrażasz zmianę charakteru jakiejś osoby " siłą"? Na mocy decyzji sądu.
Wiele różnych form psychoterapii służy po to, by próbować poprawić pacjentowi osobowość. Często latami mocno pracuje nad tym i pacjent i psycholog. I NIC Z TEGO nie wychodzi.
To jak zmienić człowiekowi charakter na siłę wbrew jego chęci?  Sąd zaleci obowiązkowe wizyty u psychologa 2 razy w tygodniu? I co? I to coś da? Poza frustracją psychologa i wypaleniem psychologa po roku takiej pracy? ( Psychologowie na fundusz zarabiają ciut powyżej najniższej krajowej)
tunrida, charaktery się zmieniają, i to nie jest odosobnione zjawisko, ale masz rację na siłę się nic nie zmieni, ale rozmowy, tłumaczenie, podawanie przykładów, tyle że nie necie, może z tego nic nie wyjść, tak jak piszesz, ale może i wyjść. U p. Izabeli bez żadnej pomocy, to się pogłębia, z roku na rok coraz gorzej, na razie tylko wysyła te pozwy, a co jej strzeli do głowy za rok? No chyba że ta aktualna sprawa z fundacją się zakończy i dostanie wyrok.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2019 14:40
zabeczka17, używasz pojęć, których znaczenia nie rozumiesz. I w dodatku cechuje Cię tak wielka IGNORANCJA, że jesteś z tego dumna. Te wpisy mówią wszystko o Tobie, nie o tym o kim mówisz.

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 lipca 2019 14:45
Znam przykłady na łamach tego forum, gdzie to samo można powiedzieć o Tobie 😍 . Ale wiesz co? Uśmiechnę się tylko  pod nosem i zignoruję twoje zarzuty , bo właśnie przez powyższy pryzmat - nie są one dla mnie nic warte  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2019 14:51
zabeczka17, jasne, idź dalej tworzyć własne definicje pojęć, pewnie ziemia tez jest płaska, a szczepionki powodują autyzm. 
Dzięki za przypomnienie mi czym jest revolta.
Bez odbioru.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 lipca 2019 14:53
pomijam fakt, ze nie zgadzam się z absurdami o których piszesz, ale  tak na drogę-> :* cała przyjemność po mojej stronie  😍
Ja za to czekam z utęsknieniem aż pani Izabella podejmie kroki prawne przeciwko portalowi re-volta. W zasadzie jak dla mnie może nawet podjąć kroki prawne przeciwko wątkowi „Rozmowy pogonionych ...”

Czekam aż Policja i Prokurator wkroczą do wątku i na re-voltę. Zobaczymy czy się doczekam.  🥂

Chciałam tylko dać znać, że pod tym linkiem można obejrzeć aktualne zdjęcie klaczy zabranych w interwencji od pani Izy. Klacze już w zdecydowanie lepszym stanie pasą się na łące u niesobii. Źrebak się jeszcze nie pojawił.

klik
Nareszcie mają dobrze, i wyglądają coraz lepiej. Bo to nie sztuka wypuścić samopas, a przypominać sobie o koniach tylko wtedy, gdy kontrola puka do bramy.
Ale o co właściwie ta kłótnia? O terminologię? Nauki powstają by wyjaśniać otaczający świat, a nie go gmatwać.

Przykładowo większość osób które miały jakąś styczność z tematem była głęboko przekonana, że Indianka jest chora psychicznie. Chorobę psychiczną można i należy podejrzewać gdy ktoś przejawia zachowania dziwne, niestosowne, szkodliwe dla siebie samego i otoczenia, a jeśli przy okazji te zachowania są bezpodstawne i nie mieszczą się w szerokiej współczesnej skali normalności, to trudno to nazwać zdrowiem psychicznym.

Swoją drogą to skrajne. Jeżeli bym wymyśliła by chodzić szybko machając rękoma, i uwidziała sobie że dzięki temu wzniosę się niczym orzeł to z pewnością zainteresowałoby psychiatrę. A przecież byłoby to mniej szkodliwe i dla mnie i dla innych niż działania indiańskie, które obecnie można śmiało nazwać autodestrukcją. Chorobę psychiczną diagnozuje się gdy występują zaburzenia myślenia, świadomości i postrzegania. I BARDZO trudno określić że w tym przypadku nie występują.
A jednak padła diagnoza - Indi jest zdrowa, pomimo że objawy są widoczne dla każdego z bliska i daleka. Więc jeśli uważam że umiem latać to jestem chora psychicznie, ale gdy zatruwam ludziom życie, uważam że cały powiat zawiązał spisek przeciwko mnie, wróżę swój los z balonu z helem, sieję nowalijki we wrześniu, piszę donosy na wszystko co żyje i umie mówić, przetrzymuję gości w szałasie, dopisuję do nazwiska niestworzone tytuły,  nie uznaję toalety, jem tygodniową padlinę, nie pamiętam ile mam lat, nie czuję potrzeby higieny osobistej, nie uznaję struktur państwowych i podatków, mam się za najinteligentniejszą i najpiękniejszą w kraju a przy okazji znęcam się nad zwierzętami zbieranymi z najróżniejszych źródeł i mnożonymi bez celu, to wszystko jest ze mną w jak najlepszym porządku, dopóki lekarz nie napisze inaczej.
Czy tylko ja tu widzę absurd?
desire   Druhu nieoceniony...
07 lipca 2019 11:23
NormaH, z jednej strony moze i masz racje. Z drugiej to ona jest świadoma tego co robi i zaklina rzeczywistosc..dla kasy. Ona jest typem czlowieka, ktory jak mowi A to nie powie B, a tym bardziej zdania nigdy nie zmieni (C), no i nie przyzna sie do winy i nie pokaja, bo to po prostu byłaby jej życiowa porażka (D). No i jak dla mnie jest to po prostu zły człowiek. Byłam i widziałam. Napisałabym coś więcej, ale ostatnio roboty mam po łokcie i 2 konie do tego mi doszły, a przez komórke nie tak dobrze się pisze jak z kompa, sorki!
wow, super wyglądają klacze u Niesobii  😍
borkowa.   silesian team
07 lipca 2019 11:46
ale to czy jest zdrowa to jest fakt (poparty jakimś dokumentem) czy ona sama tak twierdzi i nie ma na to dowodów? (możliwe, że to mi umknęło) 🤔
ale z drugiej strony to co napisała NormaH jest dla mnie sensowne i zgadzam się z tym.
NormaH stosujesz baaardzo daleko idące uproszczenie. No i nie uwzgledniasz w ogóle zaburzeń osobowości o których pisała Tunrida, a które nie są tożsame z choroba psychiczną. Diagnoza zaburzeń psychicznych jest złożona i nie można jej tak o sobie postawić na podstawie wpisów danej osoby w internecie.
W ogóle smutny trochę się zrobił dla mnie ten wątek, z części wypowiedzi wychodzi mega ignorancja w temacie zdrowia psychicznego  🙄.
desire   Druhu nieoceniony...
07 lipca 2019 12:19
borkowa.,  była badana przez psychiatrów i psychoga.
edit: https://kreatywnaromantyczka.blogspot.com/search?q=Psycholog
Tu masz z przed paru lat wpisy Indianicy o tym. W 2017 była u niej psychiatra z pracownią gopsu (wspomina o tym na blogi, ale o "wynikach" badania juz nic nie pisala -[albo zmoderowła]). Potem poszedl wniosek do sądu o przymusowe badanie czy coś, musze przejrzec 😉
Mi Indianka przypomina... Ziebe. Obydwoje robia rzeczy szkodliwe dla innych i posrednio dla siebie dla korzysci materialnych, nie przyjmuja odmiennego zdania (ale to akurat częsty problem u roznych ludzi) i obydwoje chyba po czesci wierza w to co mowia. Czy to wystarczy zeby zdiagnozowac chorobe psychiczna? Watpie
borkowa.   silesian team
07 lipca 2019 14:31
"Moje ogierki i klacze są od 3 miesięcy trzymane w brudnych boxach, bez dostępu światła. Ogierki nie są wypuszczane na wybieg. Nie widzą słońca. Nie rozwijają się prawidłowo. Brakuje im ruchu i paszy do woli, która jest u mnie, na moim gospodarstwie. Bez właściwych warunków chowu, które zapewnia tylko moja farma, wyrosną z nich niedożywione pokraki." wciąż mnie zaskakuje 😵
edit. nie żeby coś, ale ogierki nie są wypuszczane, ale "3 ogierki nie wiadomo gdzie", "Gdzie znajdują się moje 3 ogierki i w jakim są obecnie stanie? Proszę adres.", kłamać łatwo, ale trzeba jeszcze umieć się w tym odnaleźć
[quote author=rollnick]Bardzo prosze o zachowanie konstruktywnej dyskusji i nie prowokowanie innych uzytkownikow. Viss Mod.[/quote]
Jeżeli mogę prosić: zechciej w wolnej chwili przejrzeć np. ostatnie 10 stron dywagacji nt. pani R, a następnie oświeć mnie, w którym miejscu tej quasi-dyskusji dostrzegasz rzekomą konstruktywność.
No, no, czyżby szlachetny-co-serdecznie-pozdrawia tak mocno na kogoś napluł, że aż dochrapał się edycji posta? 


Ja za to czekam z utęsknieniem aż pani Izabella podejmie kroki prawne przeciwko portalowi re-volta. W zasadzie jak dla mnie może nawet podjąć kroki prawne przeciwko wątkowi „Rozmowy pogonionych ...”

Czekam aż Policja i Prokurator wkroczą do wątku i na re-voltę. Zobaczymy czy się doczekam.  🥂


Re-voltę już pozwała jakiś czas temu. Nawet zapytałam ją kiedyś, o co konkretnie, ale naturalnie tego pytania nie puściła. Czyli teraz pozwie ten wątek, przecież nie będzie się powtarzać ze swoimi pozwami, skoro jest taka kreatywna.

ŚRODA, 3 LIPCA 2019

Ja piszę na prawdę setki listów prawnych i administracyjnych.
Rocznie tysiące. Jestem bardzo płodną pisarką.


Płodna pisarka, współczesny Józef Ignacy Kraszewski    :wysmiewacz22:

A jak już pozwie wątek, pan Ziobro będzie miał kolejną szansę, żeby się wykazać, tak jak już raz to zrobił. Pamiętamy, że zasypywał ją listami, otwierała skrzynkę, a z niej listy do pana Ziobro się wysypywały. 

Kto kontrolował stajnię Deruchowskiego?
Pan Ziobro zlecił??? Naprawdę???
Super! Minister na pewno uratuje moje konie z rąk eko terrorystów ❤❤❤


🤔wirek:

Jeszcze na taką perełkę natrafiłam:

Indianka poniedziałek, 1 lipca 2019 21:32😲0 CEST


Ja właścicielom stada krów pomagałam za darmo odzyskać stado ale oni tam zostali tak osaczeni przez te organizacje ekoterrorystyczne, że poddali się. Po prostu przestali odbierać telefony ode mnie, a ja nie jestem taka, żeby się narzucać i tam jechać i na siłę ich uszczęśliwiać. Będą płakać po fakcie, gdy wreszcie do nich dotrze, że zostali wycyckani z całego swojego majątku.

To prości ludzie i oni po prostu nie rozumieją w co zostali wplątani I co się wokół nich dzieje.


Prości ludzi (w obiektywie Indianki) szybko zorientowali się, z kim mają do czynienia. Nie udało się Indianie kreatywnie ich naciągnąć i kasa przeleciała koło nosa. Żal pewną część ciała ściska. 
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 lipca 2019 20:14
Kim jest ta Malina Kozak?
Gillian   four letter word
07 lipca 2019 20:51
Biczowa, kolejna psycholka, której odebrano konie. Bratnia dusza Indiany.
Arwilla   Seymour zasnął 17.11.2019…
07 lipca 2019 21:12
Gillian   four letter word
07 lipca 2019 21:18
Dziś chyba kolejna rozprawa? Wiadomo już coś?
desire   Druhu nieoceniony...
08 lipca 2019 12:52
nie możemy udzielać żadnych informacji. pewnie indi coś napisze.
Ok, rozumiem, mam nadzieję że idzie pomyślnie.
desire, jak piszesz o indiance, że może może coś napisać, to chyba oznacza że pojawiła się w sądzie. Pewnie będzie  się chwaliła że teraz maglowania był ciąg dalszy, a świadkowie pod  jej obstrzałem gubili okulary 🤣
żeby potem się nie okazało, że tak było
Izka zeznaje, ze rozniosla w pyl swiadkow, i w ogole caly sąd. Normalna predatorka.
dziewczyny, po ostatnim razie, kiedy pani Iza R. opublikowała wizerunek oraz dane jednego ze świadków, jak również swoją wersję relacji z rozprawy, sędzia chyba wydał coś w rodzaju zakazu publikacji relacji z rozprawy i treści zeznań świadków. Nie sądzę aby desire chciała ten zakaz złamać. Pani Iza oczywiście napisze co napisze, ale jej wiarygodność topnieje jak śnieg pod koniec marca.

Pozostaje chyba czekać na wyrok. Tego już raczej utajnić się nie da. Niestety to trochę potrwa, gdyż pani Izabella pewnie zrobi wszystko aby postępowanie przedłużyć. Przecież nie zależy jej na zwrocie tych zwierząt. Gdyby tak było, to przedstawiłaby swoje racje i jakby one były zasadne to by było po sprawie. W tej chwili pani zależy chyba tylko głównie na biciu piany i przyciągnięciu funduszy, jeśli się jeszcze da.
desire hahahhaa Ty mamucia edit: piiiiii koniec edita! nic się nie chwaliłaś! zaplatasz warkoczyki czy jak?  😵 indiiiiii tekst życia! leżę i nie mogę się podnieść  :kwiatek:
edit. mało widać więc cytacik:
"Do tego jeszcze opowiastki z edit: piii koniec edita - rodem o "mamuciej sierści".
Mamucią sierść, Justyna Kapica masz na swojej edit: piiiiii koniec edita"
 Text typu muł dno i wodorosty - wiec upominam. Proszę nie igrać z mamucimi narządami rozrodczymi!!! DodoMod
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się