Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Meise, to czemu od tych ludzi nie kupisz konia, tylko szukasz? 😀 Bo dla mnie wybór byłby oczywisty znając takich zaklinaczy :P
[quote author=budyń link=topic=190.msg2877696#msg2877696 date=1562852335]
Meise, to czemu od tych ludzi nie kupisz konia, tylko szukasz? 😀 Bo dla mnie wybór byłby oczywisty znając takich zaklinaczy :P
[/quote]

Bo nie mają nic dla mnie, układają prywatne konie. Ale mam jeszcze pomysł, żeby kupić surowe i oddać takiej osobie do zrobienia🙂
Meise, to naprawdę wiele zależy od konia. Może być tak, że kupisz surowego, a tu się okaże, że ten czarodziej nie za wiele da radę z nim zdziałać. Ja bym się w zupełną surówkę na Twoim miejscu nie brała, ale za coś wstępnie podjezdzonego, nawet takiego jak ten koń na filmie.
Meise, to jak sie zdecydujesz na mlodziaka to zapraszam do siebie 🙂

I piszesz o 5-latkach ktore chodza na guziki. Miedzy 5-cio a 4-latkiem jest przepaść. Malo tego, miedzy 4-latkiem w marcu a tym samym 4-latkiem we wrześniu tez jest przepasc. 4-latek to jeszcze dzieciuch, dlatego zwykle za granica powazniejsze zawody młodych koni sa od 5 lat, gdzie wjezdzasz sama, bez inny h koni i wykonujesz konkretny program
megruda, podpis również. Pasuje nawet do tego ostatniego zdjęcia 😀iabeł:
Meise, to naprawdę wiele zależy od konia. Może być tak, że kupisz surowego, a tu się okaże, że ten czarodziej nie za wiele da radę z nim zdziałać. Ja bym się w zupełną surówkę na Twoim miejscu nie brała, ale za coś wstępnie podjezdzonego, nawet takiego jak ten koń na filmie.


No ja też właśnie jestem tego zdania. Bo ja jednak muszę sobie sama wsiąść i poczuć, czy jest chemia czy nie ma. Można dobrze ujeździć konia flegmatyka, no ale zawsze on będzie w duchu flegmatykiem, z którym ja się nie dogadam. Ja potrzebuję konia przypisanego charakterem do siebie, elektrycznego, do przodu  😉

karolina_, odezwę się na pw 🙂
Meise szukaj wśród małopolaków 🙂
Meise szukaj wśród małopolaków 🙂


Szukam, szukam, absolutnie się nie zamykam 🙂
majek   zwykle sobie żartuję
12 lipca 2019 10:30
Ja mysle, ze z arabem tez bys sie dobrala charakterem. Ja niezmiennie polecam.
Jak ktoś lubi elektryczne konie, szukałabym wśród KWPN 😁
A tak serio to żadna rasa nie ma monopolu na elektryczne konie. Mało tego - koń "eletryczny" tuż po zajazdce może przestać taki być, jak już się troszkę ujeździ.
Nie ma innej rady - trzeba wsiadać.
Jeździłam na KWPN, nie ma reguły, niektóre są.... osiołki  😀

Ja na Araba za długa jestem, darłabym nogami po podłożu. Chuda, ale za wysoka  😁
Ja potrzebuję masę i mięśnie  😜
MIENSO!!
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 lipca 2019 12:34
Wszystkie małopolskie jakie znam są heja banana do przodu. Mięski też łatwo uhodować. Tylko wzrostu często bozia nie dała, trzeba by szukać 😉.
BASZNIA różnie bywa. Są i takie, które heja banana do przodu są tylko wtedy, gdy się płoszą 😎 a poza tym to nie uprosisz, żeby szły...
Meise, Polecam się z moją rudą w przyszłym roku.

Elektryczna panna i mięso też ma 😀
Moja klacz jest ślązakiem i mega elektryk i do tego skoczna 😀
Jak były małopolaki i araby to i ja się wtrącę 😁.
Meise Jacek sprzedaje dwa achał-tekińce. Klacz trochę niska (tak koło 150), ale wałach koło 165 i jest czarny jak smoła, przepiękny, super się rusza i fajny charakterowo 😉.
Mam zdjęcia i filmiki jak coś.
Dziękuję za wszystkie oferty kupna, sporo ich dostałam wszędzie, wow  😉

AT na pewno nie. Nie są to konie dla mnie. Pod każdym względem.
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 lipca 2019 22:43
lillid, kurcze, żeby któryś z"moich" taki był  🤣 😁 😜
Jak były małopolaki i araby to i ja się wtrącę 😁.
Meise Jacek sprzedaje dwa achał-tekińce. Klacz trochę niska (tak koło 150), ale wałach koło 165 i jest czarny jak smoła, przepiękny, super się rusza i fajny charakterowo 😉.
Mam zdjęcia i filmiki jak coś.


Gdzie można zobaczyć jakieś zdjęcia/filmy wałacha?
rtk proszę:
filmik1
filmik2
filmik3
Zdjęcia sa u mnie w galerii. Inne mam w domu na kompie, ale akurat jestem u niego, to mogę zrobić jakie chcesz 🙂.
Muchozol
To jest niby to.co.sie tak fajnie rusza i jest przepiękne ?  👍 🥂
Kanie, przesadzasz  😉  'Przepiękne' może w sensie typu rasowego (nie oceniam, nie znam sie i osobiście mi sje te konie nie podobaja), poza tym to subiektywne, a achala tak jak i araba raczej kupi milosnik rasy. W ruchu ogolnie na pewno na plus aktywny i dobrze sie zginajacy zad w klusie, ale dla mnie te filmy sa ciezkie do oceny. Zrobcie mu korytarz na placu, nie za wielki zeby kazde miejsce bylo dobrze widac i go puscie luzem. A step bym nagrala prowadzac w reku zwawo do przodu. Bo takie gowniarze na lonzy bez wypiecia rzadko sie pokazuja, zwykle wola broic, wpadac, wypadac, rozgladac sie, tracic rytm - cos jak film nr 2.
KaNie Ty jesteś klasykiem z tego co wiem. Jakby Ci pokazać super pleasure'owego qh o mega ruchu, podejrzewam, że Twoja reakcja byłaby gorsza.
Bo ten qh byłby super jak na standardy westowe.
No i myślałam, że dobry ruch to co pisała karolina_.
Muchozol, klus to tylko jeden z chodow i akurat przod w kkusie sie podniesie, wiec u konia dla siebie a nie handlowego taki klus dla mnie np bylby ok, chociaz sa lepsze. Pozostaje kwestia stepa i galopu.
Trochę stępa jest na filmiku, ale fakt - nie pomyślałam, żeby nagrać na prostej. W sumie też mogłam stanąć w kole i nagrywać w poziomie 🙂. Chyba byłoby wtedy więcej widać.
No i koniem zainteresował się jeden z czołowych zawodników para ujezdzenia. Koń bardzo mu się podobał i bardzo chwalił ruch. Odstraszyła go cena.
Lepiej jest prowadzić bo wtedy daje sie tego stepa w rytmie trochę zobaczyc. 🙂
Dzięki :kwiatek:. Porobię filmiki jak mówiłaś. To pierwszy koń, ktorego pomagam sprzedać. A i to tylko dlatego, że przyjaciele nie bardzo mają czas, a ja mam calkiem sporo, więc taka przysluga 🙂.
No i chyba mogę zdradzić, że koń będzie niedaleko Ciebie u zawodniczki skoków do zajazdki.
Jak jej się pytałam o tekince i prace z nimi to powiedziala "nigdy z takimi konmi nie pracowałam, to co będę oceniać". Szacun dla niej za otwartą głowę i takie podejście do sprawy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się