Książka skarg i wniosków

desire   Druhu nieoceniony...
15 marca 2019 13:36
załączniki dużych zdjęć mi sie otwierają w nowej karcie po kliknięciu, nic mi ostatnio forum nie rozjeżdża (prócz za długich linków).  🤔
co do roboty modów to vissenna i Dodofon dobrze odwalają swoją robote, aczkolwiek wydaje mi sie, że przy tak dużym forum przydałby im sie ktoś jeszcze do pomocy.  👀
vissenna   Turecki niewolnik
15 marca 2019 14:04
smartini Pomysł bardzo dobry, popieram. Ale ja jestem tu tylko modem  😉

Odnośnie kontaktu z administracją, obecnie mają trochę ważniejszych spraw na głowie, więc proszę o wyrozumiałość względem szybkości wprowadzania zmian. Do tematu zdjęć powrócę, gdy będzie na to wolny czas przerobowy.Postaram się to jak najszybciej omówić. Póki co trzymamy się regulaminu  :kwiatek:
vissenna, dzięki 🙂
smartini   fb & insta: dokłaczone
15 marca 2019 15:15
vissenna, dzięki wielkie 😀!  😅
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 kwietnia 2019 10:58
Czy można usunąć tą informację:

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.


Może być myląca dla nowych użytkowników i prowadzić do zakładania nowych tematów  😉
Mam pytanie, nie wiedziałam gdzie je napisać.
Czy można zrobić coś z osobami, które wystawiają ogłoszenia w zakładce KONIE - > sprzedam konia np. z cenami 15zł? lub 1zł?

Niech wystawiają w zakładce oddam za darmo....
Czy dałoby się jakoś usprawnić działanie wyszukiwarki żeby nie pokazywał się ciągle komunikat że zapytanie jest mało specyficzne?
Czasem się nie da wpisać czegoś bardziej specyficznie przez co wyszukiwanie w wielu przypadkach jest niemożliwe.
vissenna   Turecki niewolnik
26 lipca 2019 09:07
somebody Niestety, to problem który istnieje już dłuższy czas. Jak pisałam wyżej admini obecnie mają kilka ważniejszych spraw niż pomniejsze problemy forum. O temacie pamiętam i jak już będzie u nich trochę lepiej z czasem to spróbuję o tym pogadać.
Póki co, ja sobie radzę szukając przez google z hasłem "re-volta forum" i to jakoś daje radę.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
24 sierpnia 2020 13:40
Mała sugestia.

W wątku „Co nas wkurza w jeździectwie” kilka osób zwróciło uwagę na metodyke ogłoszeń. Ogólnie wszyscy się zgodzili ze jest bez sensu dawać „przeznaczenie” jako opcje wielokrotnego wyboru bo np. szukając ujezdzeniowca filtr mimo tego ze działa to jest mnóstwo ogłoszeń totalnie nie wpadających w kategorie konia ujezdzeniowego.

Rzuciłam pomysłem który się spodobał - tj. możliwość wybrania jednego „głównego” przeznaczenia i dodanie kategorii typu „all-round”. W podobny sposób działa Horsequest. W ten sposób ułatwiłoby to przeglądanie ogłoszeń chociażby ujezdzeniowc właśnie bo jak było wspomniane w wątku w/w cokolwiek ma 4 nogi to jest wrzucane w ujezdzenie i skoki i wkkw i western i hipoterapia.
Czy dałoby radę zrobić tak, żeby galeria przyjmowała też format png? :kwiatek:
smartini   fb & insta: dokłaczone
09 października 2020 13:32
flygirl, fajnie by było, jakby się dostosowała do realiów aktualnego internetu i np przyjmowała większe pliki :P już nawet zdjęcia z telefonu nie da się normalnie wrzucić bo jest za duże, a nie mam wcale żadnego foto_kombajnu apla :P
Faktycznie, ten komunikat też mi się często gęsto pojawia. Ogólnie revoltowa galeria potrzebowałaby mocnego odświeżenia technicznego. 😀
mam pytanie: co chodzi z usunięciem nicku ? - w to miejsce świeci komunikat "usunięty" Post widzę ale nicku nie.
Wysłać link na maila przez 2 tyg do odzyskania starego konta to nie łaska lub problem techniczny, ale link z aktywacją nowego konta błyskawicznie. Quo Vadis re-volta? Tak tylko żółć sobie wylewam.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 lutego 2022 08:28
Co za szacher macher z ogłoszeniami, że nie da się szukać po województwie, tylko teraz w promieniu od miejscowości? 😤
Mod odsyła do technicznych ale nie wiem do którego, więc napiszę tu.
Świat nie jest czarno-biały.
To forum zawsze było "elastyczne".
Reguły są i być powinny, porządek być powinien, ale nawet w świecie realnym nie egzekwuje się przepisów zero-jedynkowo, tylko zawsze zostaje margines na odniesienie się do konkretnej sytuacji.
Tymczasem ostatnio okręt płynie w kierunku talibanu.

Czy jak w wątku o odsadach albo kupnie konia, biorąc udział w dyskusji napiszę że mój źrebak będzie na sprzedaż to będzie reklama? ogłoszenie?
To znaczy że wgle nie powinnam pisać że mam źrebaka bo to też reklama.

Czy zamykanie wątku „kupno konia” to nie jest, kurczę, trochę przegięcie i samowolka ze strony modów?
To jest bardzo przydatny i często merytoryczny wątek, co jest…
No jest tragicznie ortodoksyjne, jak na półmartwe forum xd Taka elektroda.pl w końskim wydaniu, nic nie wolno. Ale spoko, to bardzo prosta droga do odstraszenia tej garstki ludzi która jeszcze się udziela i za jakiś czas modzi będą tu mogli tylko pajęczyny ściągać 🙂 Może takie jest założenie.

I nie, nie mówię, by zezwalać na wszystko, ale trzeba umieć zbalansować reguły, a nie iść w skrajność. Tu naprawdę nie ma takiego ruchu, aby tak rygorystycznie do wszystkiego podchodzić. Chyba, że ktoś się zbyt ważny poczuł i za dużo czasu ma w dodatku, to tego się nie zmieni :P
Iskra de Baleron, zgadzam się z Tobą w 100%. W zasadzie nie pisz lepiej na tym forum, bo możesz dostać bana , skoro hodujesz konie to na pewno będziesz chciała jakiegoś kiedyś sprzedać 😘

infantil, to jest nawet nie trochę przegięcie, a spore nadużycie ze strony "moda", który chyba w życiu jest człowiekem nieszczęśliwym, a jak wiadomo nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu😝

budyń, rzeczywiście wiele wątków umarło, więc takie dziecinne zachowania "modów" jest w tym przypadku przeciwko forum.
Ja rozumiem karać typowych reklamowaczy, ale nigdy nikt nikogo nie karał za to, że ktoś napisał o sprzedaży konia czy ogłowia itp. Jak dyskutant zainteresowany to uderzał na pw i tyle.

Dno 👎💩
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 czerwca 2022 10:03
A ja mam taką uwagę - jak jakiś mod coś dopisuje do wiadomości użytkownika to może by było warto się podpisać?
Nie udzielam się zbyt dużo na tym forum, ale od dawien dawna codziennie czerpię ciekawą dawkę wiedzy od wartościowych ludzi tu piszących. Zamknięcie wątku ‚Kupno konia’ to totalny odjazd, czy samowolka pewnego moda, włączając w to banowanie niczemu niewinnych osób, nie powinna zostać poddana jakiejś kontroli góry? Albo przynajmniej niech moderatorka sama rozpatrzy jeszcze raz dokładnie zasadność swojej funkcji i może niech da szansę komuś nie mającemu zbyt dużo wolnego czasu i nie posiadającemu władczych zapędów 🙃 To forum i tak już straszy pustkami… szkoda bo jest tu naprawdę sporo mądrych treści i mądrych osób. Nie zniszczcie tego, proszę.
Ogólnie cała ta sytuacja bardzo słabo wyszła moim zdaniem ze strony moderatorów... Zamiast po prostu stwierdzić, że "okej, to jednak nie była reklama" to idą w zaparte, rozdają wszystkim ostrzeżenia, później ban, a na końcu zamykają wątek, który był jednym z bardziej aktywnych na umierającej re-volcie...

To forum ma być dla wszystkich czy tylko dla modów? Ktoś tu się chyba za mocno przejął swoją rolą...

safie no właśnie kiedyś modzi z tego co kojarzę się podpisywali jak dopisywali coś do wiadomości użytkownika.

Edit: O, teraz jeszcze pousuwane wszystkie posty. Żeby nikt nie widział, że to wcale nie była reklama i że to wcale nie był offtop??? Sorry to takie propagandowe i dyktatorskie zachowanie... "Bo ja mam rację i władzę, bo jestem modem"

Moderacja pokazała klasę, ot co... :/
Chwilowe zamknięcie wątku było jak widać niezbędne żebyście wreszcie przeniosły się gdzie trzeba. Wielokrotne prośby i ostrzeżenia nic nie dawały.
Wątek posprzątany i otwarty.

Nie idę w zaparte że post bluchy był czy nie był ogłoszeniem bo nie ja go moderowałam i nie znam pierwotnej treści, pisałam o tym.
Musicie poczekać na moderatorkę która to robiła.

BeAtra, tak czy inaczej odnoszę wrażenie że funkcja moda nie jest dla Ciebie. Jesteś przesadnie rygorystyczna niczym urzędnik ze skarbówki.
Z policjantem łatwiej się rozmawia.
Odnoszę momentami wrażenie (może błędne, wszak moje subiektywne) że polujesz na Bluchę.
Nie podoba mi się jak pełnisz funkcję moda.

To nie Korea.
Przy twoim podejściu post Karoliny ze ma klacz hodowlana na sprzedaż tez jest reklama i w mlodziakach zdjęcia Jurandow to tez reklama bo wiadomo ze będą na sprzedaż…
Wg mnie tak naprawdę potrzeba tylko JEDNEGO, ale aktywnego moda, który by banował spamerów i usuwał te oczywiste reklamy botów do innych sklepów. Mamy sobie taką revoltową wioskę, gdzie się wszyscy znają, żyje się powoli i serio nie potrzebujemy dyktatorstwa i rewolucji.
Porozstawianie wszystkich po kątach, a na końcu zasłonienie się, że to inny mod zmoderował jest nie profesjonalne.

Mnie też się nie podoba takie podejście do moderacji, bo tak tu nigdy nie było...

To nie Korea.
Przy twoim podejściu post Karoliny ze ma klacz hodowlana na sprzedaż tez jest reklama i w mlodziakach zdjęcia Jurandow to tez reklama bo wiadomo ze będą na sprzedaż…


dokładnie o tym samym pomyślałam - zaraz post w wątku typu kącik rekreanta, że się planuje sprzedaż konia, bo się nie ma czasu, też będzie traktowany jako reklama, bo jak masz konia na sprzedaż to do ogłoszeń 😅

Też uważam, że zbyt ostry regulamin w aktualnej sytuacji, kiedy na forum prawie nikogo nie ma, jest... słaby. Odstrasza. Ja i tak z użytkownikami, których lubię, mam kontakt np. przez instagrama i nie potrzebuję forum, by wiedzieć, co u nich słychać.
Oczywiście, nie mówimy o jawnych reklamach ze świeżo zarejestrowanych kont, ale gdy w wątku o żarciu pada pytanie gdzie można coś kupić, a inny użytkownik odpowiada, że został mu worek i może sprzedać albo kiedy komuś zostały jakieś suple/preparaty i też daje znać, że ma opakowanie na sprzedaż i za to lecą ostrzeżenia, no to... 🤡

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
21 czerwca 2022 10:50
BeAtra, ależ dostałaś w wątku odpowiedź, jak wyglądał ten post - niestety już chyba została skasowana.

A na przyszłość podpisujcie się pod swoimi decyzjami i nie będzie problemu
BeAtra, wyczyszczenie wątku jest żenujące.
Wciąż odsyłam do eksperymentu stanfordzkiego - wyjaśnia pewne mechanizmy działania osób podatnych na negatywny wpływ władzy.
BeAtra, nie dość, że idziesz w zaparte to jeszcze kłamiesz, że nie ma oryginalnej treści. Masz czas na usunięcie dowodów swojej niekompetencji jako moda, a nie masz czasu zweryfikować meritum sprawy.
Będę tak uprzejmia, że tą treść ci tu przekleję.

Funkcja moderatora nie jest dla Ciebie .
Brak ogloszenia.PNG Brak ogloszenia.PNG
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się