Ogłowia

ewamloda, - kwestia jeszcze tego jak długo będziesz jeździć na tym ogłowiu. Jeśli tylko na czas leczenia, to brałabym Horkę, bo nawet jak ogłowie jest mocno średnie, to pół roku wytrzyma spokojnie, a może się okazać całkiem ok. Jeśli na stałe, to chyba pokusiłabym się jednak o D'yona.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 czerwca 2019 16:19
Forumowa Ponia miała/ma to ogłowie z Horki, więc pytaj jej.
keirashara raczej już na stałe, żeby nie drażnić tego miejsca po zabiegu już w ogóle.
lusia722. Dziękuję, spróbuje uderzyć do Ponia z zapytaniem...
Dziękuje  😍 😍
ewamlodawiem że forumowa Piaffallo też ma to ogłowie z horki i chyba nie była zadowolona, ale zapytaj jej 🙂
Dziękuję  :kwiatek:
Poszukuje kontaktu z osobami używającymi ogłowia Dy’on z przesuniętą potylicą. Dokładnie tego modelu ze zdjęcia. Jak się sprawdziło w użytkowaniu?, jaka jakość skóry? Czy się nie przesuwa?
Proszę o pomoc. Dziękuję.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 lipca 2019 08:19
Tego modelu nie mam, ale mam sprzęt Dy’on jakość super.
Ten model oglowia miałam przez chwilę, bo jednak nie był nam potrzebny.
Nic się nie przesuwało.
ewamloda, spytaj Agnieszki w Jakubowicach, bo z tego co pamiętam Skarbiec takiego używa?
Nie wiem czy w dobrym wątku.

Szukam takiego samego naczółka jak na zdjęciu: Lovequestrian "Rose Pearls" w rozmiarze full (gnl ma już tylko cob) - gdyby komuś rzuciło się w oczy
lub czegoś bardzo podobnego full/x-full.
czyszczeniepaki napisz na fejsie do viavissa  :kwiatek: robią naczolki na zamówienie pewnie znajda kamienie w odpowiednim kolorze  :kwiatek:
Jaki model ogłowia poleciłybyscie dla klaczy siwej z brzydkim pyskiem i czarna słabą grzywką ?

Mam to ogłowie
ale.sadze że klacz będzie wyglądała dokładnie tak brzydko jak ten koń z foty 😉
KaNie, - a możesz wstawić portret? 😉 Bo brzydka nie do końca mówi wiele o kształcie. Ja bym raczej unikała rurki na koniu o niezbyt szlachetnej głowie, może jakiś bling do odwrócenia uwagi od grzywki.

Swoją drogą boksowy kolega mojego "całe życie" miał 3 kłaki na krzyż, a teraz mu rośnie po zmianie diety. I niby ciągle był błyszczący i okrąglutki, a dostał witamin i grzywka zdecydowała się zaistnieć 🙂
KaNie, Każde ogłowie nie rurkowe z szerokim, płaskim, profilowanym nachrapnikiem.
Wbrew pozorom tych zgrabnie wyciętych na pierścień wędzidła i zgrabnie wyściełanych jest jak na lekarstwo.
Grzywka jest nieistotna zbytnio, odkąd jeździ się w nausznikach.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 lipca 2019 07:40
KaNie koń z foty ma za ciasny naczółek co potęguje efekt.
Naprawdę większość koni wyglada dobrze w niezbyt masywnych oglowiach.
Profilowany naczółek robi też robotę, nie musi być zdobny.
Czy kojarzycie może jakieś ogłowia z wygiętym (odsuniętym od oka) paskiem policzkowym? Coś w stylu jak ze zdjęcia? Znalazłam póki co tylko ten model, ale on jest niedostępny w Polsce, a potrzebuje dość na gwałt 😉
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 lipca 2019 13:03
Dzięki wielkie  :kwiatek:
Wruda - kilka stron wcześniej wstawiałam zdjęcie Schockemohle Equitus - jestem z niego mega zadowolona, koń też 🙂

edit: str 683
Dziewierz - dzięki. Patrzylam na nie, z tym ze ja wolalam bez skosnika, zamowilam to co wkleilam, bo oprócz PS Sweden miało (oceniajac po zdjeciach katalogowych) najbardziej odsunięte paski od oczu. Zobaczymy jak się sprawdzi.
BTW ten patent w Schockemohle z obniżonymi paskami skosnika wygląda ciekawie, u mnie skosnik (czy zapiety lekko czy mocniej) wyciera sierść do skóry... Takiego mam delikatesa.
wruda Equitus jest tez w wersji bez skośnika  😉 Equitus delta  🙂
https://www.instagram.com/p/Bz4zHlYBZ-K/?igshid=i8p5kmswunjk
Ale myśle ze z PS of sweden będziesz zadowolona, koleżanka miała i było świetnej jakości  💘
Ja zapomniałam że zadałam tu pytanie  😡
Proszę tutaj zdjęcie głowy. Innego nie mam i jeszcze dłuższą chwilę mieć nie będę.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
18 lipca 2019 14:22
To nie jest brzydka głowa 🤦
ja bym coś w ten deseń szukała albo nawet delikatniejsze.
Ładnie też wyglądają anatomiczne na prostych głowach albo meksykany.
Lusia
Ona tu jakoś w miarę wygląda, ale nie jest to najpiękniejszy koń świata. Ona ma wiecznie niezadowolony pysk i rozjechane uszy 😉  Szukam czegoś żeby wyglądała ciekawiej, radośniej może 😉
To które wysłałaś jest fajne.
W tranzelce ona wygląda mniej więcej tak ( na focie ma 4 lata , a aktualnie 10 ) .
KaNie, ja bym poszukała na pewno opadający naczółek, dziewczyna ma "długie" czoło 😉 w sensie od ucha do oka ma sporo miejsca.
I też celowałabym w meksykana lub anatomiczne jakieś 🙂
Nie wiem jaki budżet chciałabyś przeznaczyć, ale piękne są te Schockemohle
😍
Puma
Oł noł! Piękne. Przecież mąż mnie zabije jak je kupię...  😜
KaNie, nie musi wiedzieć ile kosztowało  😁
KaNie to zdecydowanie nie jest brzydka głowa! Ja bym poszła w szerokie nachrapniki z czarnym podszyciem w lakierze lub macie, to już akurat kwestia preferencji i do tego
albo w opadający kolorowy naczółek (jeśli chcesz dodać wesołości)
https://kawalhorses.pl/pl/p/Oglowie-KaWal-Magnolia-BM/155
Albo anatomiczne i np. pójść w czerń
https://kawalhorses.pl/pl/p/Oglowie-KaWal-Anatomic-Black/38
Albo coś delikatnego, bo widzę, że takie Ci się jednak podobają, ale z mega błyszczącym, opadającym naczółkiem:
https://kawalhorses.pl/pl/p/Oglowie-KaWal-Clementia/216
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
18 lipca 2019 21:49
KaNie,
zadbaj o samopoczucie męża 🙂, po co przepłacać 🙂
Ja mam to:
https://www.hookseurope.com/horse/horse-gear/bridles/bridles-lingus-ii-fairfield
ms_konik, jak w tym ołowiu rozwiązane są paski do wędzidła? Jak w micklemie? (nie za bardzo widzę na tych zdjęciach ze sklepu)
Dzięki dziewczyny! Wszystkie te ogłowia mi się podobają. Jak już dziewczyna do mnie przyjedzie to jej coś wybiorę. Zobaczę też jak to rurkowe będzie leżało - ale cudów się nie spodziewam. Narazie ona wygląda jak dzicz kudłata, liczę na to że jak ja ogole i odgruzuje to z fajnym oglowiem będzie wyglądała ładnie 🙂

Ms_konik
A ten hooks.jak jakościowo?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się