Howrse gra :)

Fatalita wow dzięki :kwiatek: mam dług, więc jakby co to pisz 😀
jakby ktoś miał cel z pokryciem oślicy to służę pokryciami, bo mam już jednego osiołka gotowego, a drugi będzie na dniach gotowy 🙂
Też mam jednego gotowego do kryć, jakby co 🙂
A ma ktoś może Perszerona gotowego do krycia? Mam klacz, ale ofert ogólnodostępnych brak 🙁
tatsu mam tylko shire z grubasów 😉
tatsu, powinnam mieć
Mam, wystawiłam ci rezerwację krycia.
Cudo to nie jest, ale perszeron🙂
Watrusia! Dzięki!
Czy ktoś byłby tak miły i kupił ode mnie konia za ponad 10.000eq? Odkupię 🙂
Czy ktoś byłby tak miły i kupił ode mnie konia za ponad 10.000eq? Odkupię 🙂

ja, wystaw na limonkowa. (z kropką), jak chcesz to może zostać, nie musisz oddawać eq 😉
Proszę pomóżcie w zawodach w skokach i biegu, stoją od długiego czasu i codziennie tracą prestiż 🙁
FlowersLand
Zgłoszone 🙂

To ja też poproszę - "Pod rozbrykanym kucykiem 🙂 Przełaj quartery i galop walijskie.
Gniadata   my own true love
20 lipca 2019 09:06
jakby ktoś miał ochotę sypnąć gratulacjami na safcik to będę bardzo wdzięczna, bo potrzebuje 2 do codziennego celu  :kwiatek:
Poszły gratki 🙂
Gniadata   my own true love
20 lipca 2019 11:57
dzięki! :kwiatek: jeszcze mi jednych brakuje jakby ktoś coś 👀
pogratulowałam  😉
Gniadata   my own true love
20 lipca 2019 12:23
dzięki!! :kwiatek:
Potrzebuję pomocy w rozruszaniu zawodów, nie było mnie ok miesiąca i wszystko stoi - FlowersLand
Hej 😉
Od dłuższego czasu nie gram w grę. Może ktoś chce konto oddam za coś dla konia.
StajniaMarzeń95
hej, mam cel żeby sprzedać konia za ponad 10.000 eq. Mógłby mi ktoś pomóc?  :kwiatek: Możecie mi tego konia oddać za tę samą kasę, albo możemy się wymienić końmi o podobnej wartości.
Fatalita, - wystaw na Lay'la, może być najgorszy szrot 😉
keirashara wystawiłam Ci na zarezerwowanych. Dziękuję! Jak chcesz to wystaw mi tego samego konia albo innego za tyle samo kasy  😉
Umie ktoś zrobić prezentację? Bo moja się przeterminowała  :/
Pożyczy ktoś 4 kupony?
Watrusia, - a jakieś kosmosy tam chcesz, czy standard grafika plus okienko? 😉 Bo może bym się podjęła tematu.
Pożyczy ktoś 4 kupony?


Ja mogę, wystaw konia na wabankowa 😉
keirashara, Zwykłą prostą. Bo miałam od początku taką prostą, grafikę z 4 okienkami, ale chyba już ta grafika jest nie ważna, bo mi prezentacja znikła. Jakiś napis tylko został dany, że można z jakiejś strony zrobić prezentację, ale ja nie potrafię.
Sorry że pod swoim postem, ale nikt nie pisał. Ale się wkurzyłam, jeszcze 2 miesiące temu, mając Wagę Temidy, mogłam wymienić ZN na 3 WT, a teraz nie mogę, po prostu nie ma go na liście  🤔 👿
Sorry że pod swoim postem, ale nikt nie pisał. Ale się wkurzyłam, jeszcze 2 miesiące temu, mając Wagę Temidy, mogłam wymienić ZN na 3 WT, a teraz nie mogę, po prostu nie ma go na liście  🤔 👿

Możesz wymienić, jak jest event z Boskim w WT.
Sivrite, dzięki :kwiatek:.
Głupio mi pytać, ale naszła mnie nagle taka ochotę w poklikanie, ale w pieski  😡  Jednak tak dawno nie logowałam się na doggi-game, że usunęli mi konto🙁 może znajdzie się jakaś dobra duszyczka, co ma niepotrzebne konto na pieskach, w zamian za fajne rzeczy na Howrse?  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się