Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

To jeśli już to "u Joanny" brzmi sensowniej.
Asia to dziewczynka. A dziewczynka (z racji wieku) jest daleka od profesjonalizmu i wiedzy.
Czemu żadnemu facetowi nie przychodzi do głowy nazwać stajni ...u Arusia, u Krzysia, u Wiesia, u Kubusia czy u Andrzejka ?
Kobitki...szanujmy same siebie.  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lipca 2019 16:08
szemrana, zgadzam się, ale z drugiej strony niektórzy nie lubią swojego pełnego imienia. :kwiatek:
szemrana, a co tutaj jest oznaką braku szacunku do siebie samych? Przecież wiele kobiet jest szanowanych i nazywanych na co dzień w pracy np. Pani Kasiu, Pani Asiu, jednak mogą nie mieć tego obiektywizmu i wyczucia, że nazywanie tak firmy, czy stajni może nie brzmieć dobrze.
Emptylyne w Julianowie ale już jest stajnia pod tą nazwą. Więc odpada.
A Kowalska stajnia mi się podoba 🙂
A racja swojego imienia Joanna nie lubię 🙂 A Asia brzmi na prawdę dziecinnie . A sama jakoś tego nie zauważyłam.
szemrana, a co tutaj jest oznaką braku szacunku do siebie samych? Przecież wiele kobiet jest szanowanych i nazywanych na co dzień w pracy np. Pani Kasiu, Pani Asiu, jednak mogą nie mieć tego obiektywizmu i wyczucia, że nazywanie tak firmy, czy stajni może nie brzmieć dobrze.

Pani Kasia i Pan Wiesio przechodzi w miłych firmowych kontaktach.
Wyobrażasz sobie zwracanie się do dyrektora w swojej dużej firmie ...panie Bogusiu czy panie Wiesiu??? Bo ja nie.
Tworzysz firmę ? Unikaj infantylnych nazw.

Emptyline..to mija. Serio. Wraz z wiekiem i wzrostem samoakceptacji zaczyna się lubić własne imię.
Też tak kiedyś miałam. Dzisiaj bardzo lubię tę moją Małgorzatę. Dawniej wydawało mi się nieznośne.
emptyline   Big Milk Straciatella
07 lipca 2019 17:28
szemrana, pewnie wielu osób mija, ale nie wszystkim. Znam dwie Barbary, które mają grubo po 50-tce i jeśli tylko nie muszą użyć pełnej formy to są Basiami. 🙂 Aczkolwiek w środowisku biurowym zapewne musiałby być Barbarami.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 lipca 2019 08:40
Macie jakieś pomysły, gdzie sprzedać bilety na sierpniowe GP F1 na Węgrzech? Powrzucałam ogłoszenia gdzie się da - OLX, Allegro, grupy sprzedaży biletów, nawet u nas w ogłoszeniach i... cisza :/ Boję się, że z nimi zostanę, a jednak chciałabym odzyskać kasę.
Viagogo, ticketswap  😉
martva, napisz na jakiejś grupie typowo fanów F1 na Facebooku, ja muszę się pozbyć moich biletów na MotoGP które jest za 3 tygodnie i po 15 minutach od napisania postu miałam już 10 chętnych 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 lipca 2019 17:35
Pisałam i niestety słaby odzew :/ Zobaczymy, dziś powrzucałam kolejne ogłoszenia, może jakoś się uda 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
11 lipca 2019 06:24
martva, może łatwiej by było na węgierskiej grupie?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
11 lipca 2019 11:24
Dzięki dziewczyny za wszelką pomoc!  :kwiatek: Właśnie się sprzedały  💃
borkowa.   silesian team
11 lipca 2019 11:35
pod wpływem impulsu podcięłam włosy, z długości mniej więcej za ramię do ucha, ale czuję, że to jeszcze nie to co chcę 😉 mam ochotę na jakąś drastyczną zmianę, nigdy nie miałam krótkiej fryzury, ale chyba w końcu chciałabym się odważyć 🙂 natomiast nie mam pojęcia w ogóle jak szukać, w czym będę wyglądała dobrze, bo mam dość okrągłą twarz i obawiam się, że może być to problem 🙄 ma ktoś pomysł, jakąś inspirację? :kwiatek:
borkowa masz pociągłą twarz a nie okrągłą. Masz ładne zarysowane kości policzkowe i na bank będzie Ci dobrze w krótkiej fryzurze. Najlepiej trafić do fryzjera, który umie taką dobrać do kształtu twarzy.
mils   ig: milen.ju
11 lipca 2019 14:48
martva hahah, kurczę szkoda, właśnie miałam pisać do Ciebie PW. 😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
12 lipca 2019 07:08
Mils uwierz, że ja już miałam naprawdę czarne wizje, że zostaniemy z tymi biletami. Co prawda odsprzedaliśmy je minimalnie taniej niż kupiliśmy, ale jednak obawy wzięły górę. Trzeba było pisać!  😜 😁
mils   ig: milen.ju
15 lipca 2019 16:22
Nie wiem, gdzie spytać... Czy zamiast takiego kolagenu można jeść taki „koński”, np. taki? W składach napisane trochę coś innego, a jako laik nie rozumiem zbytnio i zastanawiam się na ile to chwyt marketingowy i moda, a na ile oba się różnią i stąd różnica w cenie.
majek   zwykle sobie żartuję
15 lipca 2019 22:22
Czy w PL mozna kupic papierosy Benson&Hedges?  Niebieskie  😁. Znajomy prosil, zeby mu przywiezc, a ja nie wiem, czy beda.
Nie. W sensie nie oficjalnie w sklepie. Ale na Allegro czy innych olx można próbować
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 lipca 2019 05:48
mils, olej ten kolagen, jakiś kosmos cenowy. Plus, co to jest "kolagen morski"? Rybny, co najwyzej, ponoc nie ma zadnych lepszych cech, niz standardowy. Kup ten, jest lepszy:
https://sklep.kfd.pl/kfd-premium-collagen-plus-400-g-kolagen-msmwit-d3-wit-c-boswellia-serrata--p-5079.html
Mamy tu kogoś, kto zna się na kredytach hipotecznych tak dobrze-dobrze od strony formalnej? Kogoś, kto np. pracuje w banku?  👀 Bo miałabym kilka małych pytań.
W jaki sposób wyłączyć odświeżanie się strony przez przesunięcie/cofnięcie przewijania strony w górę??? Wygląda to tak, że czytam jakąś stronę, np. Facebooka, czy Allegro i coś mnie zainteresuje, więc cofam kawałek i wtedy pojawia się na środku ekranu ikona odświeżania i strona się odświeża, ale na samej górze, czyli na przykład w Facebooku tracę miejsce, gdzie czytałam i ogólnie jest mi to w ogóle do szczęścia niepotrzebne. Nie mam pojęcia, jak i gdzie to włączyłam, ale z tydzień temu się pojawiło i w żadnych ustawieniach nie mogę znaleźć takiej opcji, by ją wyłączyć.
Jak i czy można wyłączyć usuwanie spacji przed wstawieniem dwukropka w szajsungu s10? W s7 udało mi się wyłączyć, a teraz nie mogę tego znaleźć i za każdym razem jak chcę wstawić emotke z ręki to mi kasuje tą spacje przed :
Muszę zaofftopowac, ale czuję się zobowiązana so podzielenia się z Wami tym co ostatecznie zrobiłam, bo w dużej mierze pomogłyście mi w wyborze nazwy, ktora dodalam na metkach moich czaprakow 🙂 jesCze raz bardzo dziekuje za pomoc 🙂 Jak coś zapraszam do mojej galerii ogladac szyciowe wypociny hahaha. A tu moje logo również hand made 😀

Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lipca 2019 06:01
Bardzo fajne logo, idealnie nada się tez to S na skrócona wersje.
Ulalala, super to wygląda! 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
23 lipca 2019 06:15
Świetne! Podoba mi się, proste i eleganckie 😀
Jaki fajny pomysł! To s jest świetne  😀
Dziękuję 🙂 Ale to w dużej mierze Wasza zasługa , Wy mnie nakierowałyście 😀 Jeszcze raz dziękuję za pomoc  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Czy butelkę Dafi z filtrem mogę trzymać w lodowce?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się