Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Czego oczekujesz na jezdzie indywidualnej?chcesz się rozwijać skokowo czy ujezdzeniowo?
Chciałabym spróbować ujezdzeniowo, ale trudno znaleźć stajnię, która prowadzi takie zajęcia. Więc mogą być po prostu zajęcia,które w ogóle czegoś nauczą i rozwiną.
Lov   all my life is changin' every day.
15 lipca 2019 17:23
unicornfan, to KJ Equarius w Przecławiu 🙂 treningi ujeżdżeniowe, dosiadowe, skokowe też 😉
[quote author=Ulcia link=topic=208.msg2878027#msg2878027 date=1563016463]
Czego oczekujesz na jezdzie indywidualnej?chcesz się rozwijać skokowo czy ujezdzeniowo?
Chciałabym spróbować ujezdzeniowo, ale trudno znaleźć stajnię, która prowadzi takie zajęcia. Więc mogą być po prostu zajęcia,które w ogóle czegoś nauczą i rozwiną.
[/quote]
To  Ania Wieczorkiewicz i jest jeszcze Kasia Wosik ale nie wiem czy Kasia Wosik prowadzi zajęcia,raczej tak
Lov   all my life is changin' every day.
15 lipca 2019 18:38
Ulcia, Ania Wieczorkiewicz to właśnie KJ Equarius, i prowadzi treningi też na swoich koniach. Z tego co wiem, Kasia tylko na koniach właścicieli 😉
Ulcia, Ania Wieczorkiewicz to właśnie KJ Equarius, i prowadzi treningi też na swoich koniach. Z tego co wiem, Kasia tylko na koniach właścicieli 😉


Lov masz mało aktualne info 😉 Lepiej zapytać u źródła, niż "ztegocowiedzieć"  😎

Prowadzę zajęcia na swoich koniach, ale z uwagi na ich obłożenie, stawiam raczej na stałe osoby.

unicornfan zapraszam, jeżeli jesteś zainteresowana, na PW 😉 Może uda nam się coś wymyślić wspólnie, jak nie, to pokieruję dalej.
Dobry wet od badania kupna-sprzedaży w okolicach Konina?

Michał Podgórny
Lov   all my life is changin' every day.
17 lipca 2019 16:33
xxmalinaxx, wiedziałam że w razie co doprecyzujesz 😉
Cześć, odkopuję trochę temat.
Znajoma będzie szukać pensjonatu za jakiś czas w Poznaniu lub okolicach.
Na re-volcie jest kilka ogłoszeń, ale czasem fajne miejsca się nie reklamują 😉
Chciałabym jej podesłać kilka namiarów do kontaktu.
Mogą to też być stajnie, gdzie obecnie nie ma wolnych miejsc, ale może coś się zmieni przez ten czas.
Chodzi głównie o stajnie wolnowybiegowe albo gdzie konie większość czasu spędzają na powietrzu (na trawie, a gdy jej nie ma konie mają dostęp do siana).
Stajnia angielska, gdzie nie ma oszczędzania na sianie.
Nie potrzebują większych bajerów, ale ujeżdżalnia i fajne tereny w okolicy mile widziane.
I jeśli zajdzie taka potrzeba to aby nie było problemów z podawaniem dodatkowych suplementów.
Będę wdzięczna za namiary  :kwiatek:
Milla zobacz Stajnię Wyszynki. Tylko to już kawałek od Poznania.
Dzień dobry, jutro wybieram się na szybkie wakacje do Kobylej Góry i tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby pojechać tam w teren. Czy jest w tamtych okolica jakaś stajnia prowadząca rekreację, jakie są teraz ceny za 1,5h teren ( od 16 lat mam swoje konie i wypadłam z obiegu). Przez Google znalazłam dwie stajnie (Kobyla Polana i Stajnia Tomeczko), ale chyba nie mają rekreacji 🙁
Drodzy re-voltowicze z południa Wielkopolski pomóżcie  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Nojec   dom na skraju niczego
26 sierpnia 2019 14:37
Hej, Pniewy i najbliższe okolice - jakie stajnie prowadzą pensjonat?
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 sierpnia 2019 16:23
Wiem tylko o Jakubowie u Łukasza Brzóski, i o mojej Krzywej.
Pozostałe mają inny profil, czasem przyjmują jakieś konie, ale nie jest to ich działalność główna.
A, jeszcze Otorowo u Edyty i Ewy Stachowiak, ale to już kawałek od Pniew.
Edit. W sumie Łukasz w Jakubowie to też inny profil, ale stajnia duża i przyjmuje konie.
Nojec   dom na skraju niczego
27 sierpnia 2019 14:54
Własnie się zastanawiałam czy w Jakubowie i Zamorzu jakiś pensjonat prowadzą. I Grońsko chyba jeszcze ma, prawda?

Kurczę nie ma więcej stajni? Te wszystkie kojarzę, myślałam że mi coś umknęło
BASZNIA   mleczna i deserowa
27 sierpnia 2019 16:29
Na Zamorzu raczej nie biorą koni. Grońsko jest raczej rekreacyjne, ale może biorą, ale to już kawałek od Pniew.
Koni i stajni jest sporo, ale nie pensjonatów.
Na Rudce są konie, 3 miejsca w Zajączkowie, w Pniewach samych, w Nojewie, w Koźlu, ale w tych miejscach raczej na pewno koni nie wezmą na pensjonat, zwłaszcza ogiera.
Przepraszam, za mały  🚫 , ale sprawa dość pilna. Czy w Poznaniu mamy godnego polecenia prawnika, który zna się na końskich sprawach?
gdzie można spróbować jazdy w stylu west?
Zależy czego szukasz, a konkretniej co chcesz uzyskać.
Napisz do mnie na PW. Może coś doradzę.

Sama jeżdżę West.
IskraADHD, napisz PV, może będę w stanie pomoc.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
03 września 2019 16:13
Kiedyś znajoma polecała Dębogóra Ranch 😀
West jest też w Harmony Farm koło Buku 🙂
gdzie można spróbować jazdy w stylu west?


EDIT

Na Woli Martyna Jones uczy na aqh.Poszukaj na FB  🏇
Zależy czego szukasz, a konkretniej co chcesz uzyskać.
Napisz do mnie na PW. Może coś doradzę.

Sama jeżdżę West.


chciałabym spróbować treningu na dobrze wyszkolonym koniu z profesjonalnym trenerem. z ciekawości. lubię próbować nowych rzeczy.
Hej, kogo polecicie z trenerow wielkopolskich? Stoje z koniem w poznaniu i interesuje mnie ktos kto dojezdża. Szukam osoby która z głową poprowadzi mnie i konia który jest dopiero podjezdkiem. Nie narzuci obciążenia i taką która zwraca uwage na motoryke ruchu . Interesuje mnie osoba o doswiadczeniu w skokach. Tylko odoby z polecenia, nie chcialabym odpowiedzi w stylu ze "slyszalam.. ze ta i ten jest fajny"
Może Kasia Papajak?
Nie wiem czy jest w kraju i czy nadal daje treningi ale ja zawsze byłam bardzo zadowolona.
Duże doświadczenie z młodymi końmi - nic na szybko 😍
Cześć i witam, poszukuje niemalże desperacko od dłuższego czasu trenera, bądź ośrodka, który prowadzi strikte ujeżdżeniowe treningi w okolicy Poznania, chciałbym się rozwijać w tym kierunku nie-rekreacyjnie, ale do tej pory nic nie wskórałam, poproszę o nazwiska, oponie, zaznaczam, że konia nie posiadam, co może być pewnym utrudnieniem, ale z chęcią rozważyłabym dzierżawę, myśle, że wszystko jest kwesią dogadania, z góry dziękuje 🙂
[quote author=Paco_lorente link=topic=208.msg2887170#msg2887170 date=1568188919]
Cześć i witam, poszukuje niemalże desperacko od dłuższego czasu trenera, bądź ośrodka, który prowadzi strikte ujeżdżeniowe treningi w okolicy Poznania, chciałbym się rozwijać w tym kierunku nie-rekreacyjnie, ale do tej pory nic nie wskórałam, poproszę o nazwiska, oponie, zaznaczam, że konia nie posiadam, co może być pewnym utrudnieniem, ale z chęcią rozważyłabym dzierżawę, myśle, że wszystko jest kwesią dogadania, z góry dziękuje 🙂
[/quote]

Zapraszam Cię na pw - podpowiem 🙂
Przepraszam, za mały  🚫 , ale sprawa dość pilna. Czy w Poznaniu mamy godnego polecenia prawnika, który zna się na końskich sprawach?

wyslalam priv
Cześć, jaka stajnia poza Hipodromem Wola ma dużą halę do dyspozycji?

Nie marzę o tak wielkiej jak tam, ale coś więcej niż 20x40, 20x60... Czy w okolicach Poznania jest w ogóle taka opcja?
jagoga w Jaszkowie można rezerwować halę na godziny jeżeli o to Ci chodzi.
BASZNIA   mleczna i deserowa
29 września 2019 08:38
jagoga, nie wiem jaką ma Marianowo? I Łukasz Brzóska?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się