gra komputerowa i ty

martva, wystarczy poświęcić 5 sekund na necie :P https://www.easports.com/pl/fifa/news/2018/fifa-19-pre-order-offers
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 września 2018 09:27
Buydyń wszystko super, tylko nie otwiera mi się podana przez Ciebie strona (właściwie to żadna podstrona easports.com) 😉 A ja potrzebuję prostego, krótkiego wytłumaczenia dla baby, która jest totalną ignorantką w kwestii gier na PS4 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
14 września 2018 10:18
martva Zatem kopiuj wklej ode mnie z tej strony 😀

Edycja standardowa
Do pięciu dużych złotych paczek Premium (jedna tygodniowo przez pięć tygodni)
Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu na siedem meczów w FUT
Wyjątkowe stroje FUT zaprojektowane przez wykonawców utworów wykorzystanych w grze FIFA

Edycja mistrzowska
Do 20 dużych złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team (jedna tygodniowo przez 20 tygodni)
Graj od 25 września dzięki dostępowi do gry na trzy dni przed premierą
Złoty piłkarz UEFA Champions League do wyboru (jeden z pięciu złotych piłkarzy o ocenie od 80 do 83 z zakwalifikowanych zespołów)
Cristiano Ronaldo i Neymar Jr. na wypożyczeniu na siedem meczów w FUT
Wyjątkowe stroje FUT zaprojektowane przez wykonawców utworów wykorzystanych w grze FIFA

Edycja ultimate
Do 40 dużych złotych paczek Premium FIFA Ultimate Team (dwie tygodniowo przez 20 tygodni)
Graj od 25 września dzięki dostępowi do gry na trzy dni przed premierą
Złoty piłkarz UEFA Champions League do wyboru (jeden z pięciu złotych piłkarzy o ocenie od 80 do 83 z zakwalifikowanych zespołów)
Cristiano Ronaldo i Neymar Jr. na wypożyczeniu na siedem meczów w FUT
Wyjątkowe stroje FUT zaprojektowane przez wykonawców utworów wykorzystanych w grze FIFA

Zapytałam brata co to są te paczki, w skrócie tam są piłkarze, osiągnięcia dla piłkarzy,jakieś inne tematy potrzebne w grze. Jeśli masz możliwość to bym wzięła mistrzowską.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
14 września 2018 11:46
Martita - bardzo dziękuję za rzeczową odpowiedź i pomoc!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
14 września 2018 13:38
martva  :kwiatek: Spoko, wiem jak to jest, o Fifie wiem, że istnieje i wychodzi co roku 😁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 października 2018 08:59
Wracam znowu z pytaniami  🤣

Tym razem z dziedziny sprzętu, a dokładnie mówiąc kierownic do PS4 😉

Mam do wyboru takie dwie:

https://www.x-kom.pl/p/386693-kierownica-thrustmaster-t80-ferrari-488-gtb-edition.html

LUB

https://www.mediaexpert.pl/kontrolery-pady-kierownice/kierownica-hori-racing-wheel-apex-pc-ps3-ps4,id-781731

Czy ktoś z Was orientuje się, która będzie lepsza? Wiem, że generalnie na rynku są milion razy lepsze opcje, ale nie ukrywam, że budżet ma tu spore znaczenie, szczególnie, że to tylko jeden z elementów prezentu.

Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi  :kwiatek:
Nie wiem wprawdzie jak Thrustmaster, ale ja bardzo polecam sprzęty Hori. Zawsze był to dobry jakościowo sprzęt za niewygórowaną kasę.
Obecnie korzystam ze specjalnego pada i myszy do ps4 pod strzelanki.


edit: znalazłam też całkiem pochlebne recenzje do kierownicy Hori, a do tej pierwszej w sumie nic konkretnego.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 października 2018 09:46
Właśnie miałam wybraną tą z HORI, a dziś kumpel podesłał jeszcze tę Thrustmaster'a i zamieszał mi w głowie. Koledzy z pracy zwracają uwagę na to, by kierownica miała jakieś tam funkcje związane z oporem (nie, że się kręci jak Ci się podoba, tylko bardziej odpowiada to realnym odczuciom)... force feedback czy coś takiego? (nie ma jak to mieć profesjonalną wiedzę)  😁 O ile odkopałam w necie, że Thrustmaster właśnie to ma, tak z Hori nie mogę dokopać się do tej informacji.


Edit: jednak żadna z nich nie ma tego "Force feedback"  😵 To będzie trudny wybór  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 października 2018 20:53
CDPR wypuściło The Witcher Tales: Thronebreaker.
busch   Mad god's blessing.
23 maja 2019 18:21
Mam 200 zł z bonu do wydania i chciałabym kupić sobie jakąś grę komputerową. Co byście polecali?
Gry które lubię: Prey, Dishonored, Assassin's Creed, Mass Effect, Wiedźmin, Divinity: Original Sin 2.

Nie chcę żadnego multiplayera. Raczej chciałabym coś w miarę nowego.
Martita   Martita & Orestes Company
23 maja 2019 20:29
busch Nie wiem czy w kategorii "Wiedźmin" są wszystkie części ale jeśli nie to Wiedźmin 3 z dodatkami koniecznie bo jest cudowny! Dla mnie najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałam.
busch, a ja z całego serca polecam Horizon Zero Dawn. Intrygująca historia, satysfakcjonujący system walki, piękna oprawa graficzna jak i muzyczna.
Wieśka 3 + DLC oczywiście też polecam, ale stawiam, że już ograne  👀
Nie wiem też, w które części AC grałaś, ale zarówno Origins i Odyssey są bardzo innowacyjne i ja osobiście uwielbiam (szczególnie Origins za klimat starożytnego Egiptu), ale to takie moje spaczenie, bo zawsze marzyłam o byciu assasinką  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 maja 2019 00:39
Na Originie do 28.05. są The Sims 4 do pobrania za darmo.
Bush Hellblade.
Dla mnie absolutny fenomen. Coś mi świta że interesujesz się  psychologią, powinno Ci się spodobać. Najlepsza, najmocniejsza pod względem emocji gra w którą grałam.

Ja z kolei czekam na release "Death Stranding".
kurczak_wtw, dzięki za super pomysł! Widzę, że ta gra Hellblade jest na promce właśnie za 59 zł, to chyba sobie ją kupię 🙂
Martita   Martita & Orestes Company
24 maja 2019 12:05
Facella Ooooo , to chyba sobie ściągnę  :kwiatek:
busch   Mad god's blessing.
24 maja 2019 16:43
Martita, wszyskie wiedźminy już ograne
Klaudia., AC Origins i Odyssey mam za sobą. Horizon Zero Dawn wygląda faktycznie super i się na niego podjarałam, tylko nie mam chwilowo dostępu do PS4, więc na razie odpada 🙁
kurczak_wtw, też uważam że Hellblade był ZA-JE-BIS-TY!!! Fenomenalny!!! Niestety... już go zaliczyłam.

Jeszcze jakieś sugestie? 😀 Sorki że nie wspomniałam wcześniej, ale niestety na razie interesują mnie tylko tytuły na PC...
busch, spróbuj Tomb Raidera nowego (a w zasadzie 3 ostatnie).
busch   Mad god's blessing.
24 maja 2019 18:35
Alveaner, Tomb Raider już przeszłam 😁. Kuźwa może ja się powinnam za robotę zabrać, a nie za granie, bo już wszystko widzę przeszłam 🤣
busch, a w Until Dawn grałaś?

edit - ale to gra tylko na PlayStation, a nie wiem czy nie szukasz na PC 🙁
bush hehe, zapraszam do QA, nie mam takiego dylematu  😁.
Hellblade właśnie przechodzę po raz drugi, na pewno nie ostatni....
Może Ghost of a Tale? Inne od tego co wymienilaś, ale syszałam bardzo pozytywne opinie.
A z klimatów post-apo Metro Exodus jest podobno znośne.
Jakbyś dorwała na promocji - to Transistor, fajna ścieżka dźwiękowa i ładne kolorki.
Nie wiem czy cię zainteresuje gra z w sumie zerową fabułą, ale ja bardzo lubię Monster Hunter World. Siepiesz potworki, robisz coraz lepsze bronie i armory, dużo trzeba myśleć, planować. Można grać solo, można w małej grupie, często aktualizują, jest masa collabów (aktualnie wiedźmin).
busch, może spróbuj, bo niedawno wyszło A Plague Tale: Innocence.
Zawsze też można w Hitman'a uderzyć 😉
Na PS4 Store letnie promocje  😉
Ja biorę The Last Guardian, Bloodborne, Fe. Ten ostatni zauroczył mnie po obejrzeniu gameplay'u na YouTube.
Hej 😀 Nie znam się zupełnie na grach (z góry przepraszam za totalnie laicki język), a potrebuję porady w sprawie prezentu dla chłopaka 😡

Szukam gry w stylu Metro 2033, najlepiej takiej, żeby w zależności od sposobu postępowania w trakcie fabuły, zmieniało się zakończenie, czyli tak jak we wspomnianym Metrze. Generalnie - żeby chodziło się jakąś postacią, miało zadania główne i poboczne, coś tam się zabijało, itp. No i najlepiej, żeby nie zrujnowało to mojego budżetu (czyli do 200 zł), na PC.

Wiedźmin też się mojemu D. bardzo podoba, aktualnie zaczął od nowa już po raz setny i pomyślałam, że może czas na coś nowego.
Fallout 4? Nowy, 76, ma bardzo słabe opinie. Far cry może, skyrim, borderlands, bioshock, assassin's creed.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 listopada 2019 08:38
A klasycznie Gothic? Ewentualnie poczekaj na Cyberpunka.
Cyberpunk raczej nie będzie do 200 zł :P
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 listopada 2019 13:07
Ale akurat dla Cyberpunka warto naciągnąć budżet 😁
Mówicie o Cyberpunk 2077? Naciągnęłabym budżet, jeśli warto, ale z tego co widzę, gra wyjdzie w kwietniu 2020, a ja potrzebuję prezentu pod choinkę. Far cry wygląda fajnie, może na to się zdecyduję.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się