wasze ulubione seriale

Chciałby mi ktoś streścić 3 sezon Podręcznej na PW? Obejrzałam pierwszy odcinek i do nastepnych już chyba nie usiądę.

Odcinek 2 - zbliżenie twarzy pani podręcznej.
Odcinek 3 - zbliżenie twarzy pani podręcznej, podręczna patrzy złowrogo.
Odcinek 4 - zbliżenie twarzy pani podręcznej, podręczna uśmiecha się szyderczo.
Dalej streszczać?
Ja skończyłam wczoraj w nocy (nad ranem? 🤔wirek🙂 Line od Duty. Nie byłam w stanie się od niego oderwać! Mam nadzieje ze nakręca szósty sezon.
Ktoś już po nowym sezonie Domu z papieru?  😀


Przymierzam się w weekend!
Berlin 😍
Martita   Martita & Orestes Company
22 lipca 2019 20:04
pokemon Ok  😁 dziękuję, wystarczy mi tej twarzy Podręcznej do końca życia  😜
A ja trochę czekałam na Podręczną, no nic spróbuję. Za to Dom z papieru zaczynam dziś, już mi się w tyłku pali. No, zupełnie to przegapiłam.
Mąż wrócił i skończylam Line of Duty (by mnie zabił, gdybym oglądala bez niego).

rtk, musi być szósty sezon!

Dom z Papieru mnie rozczarował. Oby szybko pojawił się 4 sezon!
Mnie rozczarował już koniec pierwszego sezonu i na tym zakończyłam.
Dom z papieru już za mną....

spoiler alert
miał potencjał - fajny zamysł z odtworzeniem planu Berlina, profesor posiadający remedium na niemal wszystkie kroki policji, ale... kilka irracjonalnych decyzji bohaterów, egoizm Tokio sięgający zenitu i przerwanie historii w takim momencie... poczułam się jakby ktoś pozwolił mi obejrzeć tylko połowę sezonu. Tak jak kilka odcinków oglądałam z zapartym tchem, tak dalej miałam mniej więcej taką minę  🤔wirek:
nopebow, a propos tego, co napisałaś w alercie - tak samo było w sezonie pierwszym, wkurzyło mnie to do tego stopnia, że dalej już nie oglądałam, mimo że serial do tego momentu mi się podobał.   
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lipca 2019 09:19
Euforia  💘
Rue rodzi się z małym "bałaganem na strychu", w wieku 13 lat kiedy jej ojciec jest już jedna noga na tamtym świecie zaczyna kraść jego leki. Sama bohaterkę poznajemy jak w wieku 17 lat wychodzi z odwyku po przedawkowaniu. Po wakacjach wraca do szkoły i poznajemy jej rodzinę i znajomych. Amerykański serial o amerykańskich nastolatkach, ale nie cukierkowe Jezioro Marzeń. Dużo seksu, nagości, narkotyków i fajnej muzyki. Jestem dopiero na 4 odcinku z 8, ale mega mi się podoba. Dostępne na HBO 😉
Też zaczęłam to oglądać. I też mi się podoba. Trochę chory ten film, ale fajowski.
Obejrzałam Ostatnich Carów. Dobry, polecam, dość nietypowy - akcja przeplatana komentarzami historyków  (na Netflixie)
Tak oglądam teraz 13 reasons why i nie wiem, może jestem z lekka pozbawiona uczuć, ale dla mnie to dziewczyna naprawdę jest drama queen. I wciąż czekam na te mocne sceny, które zapowiadają na początku każdego odcinka. 🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 lipca 2019 19:41
W oczekiwaniu na ostatni odcinek Euforii zaczęłam oglądać na HBO "The act", serial oparty na faktach.
Po huraganie Katrina matka z córką przenosza sie do różowego domu, który wymudowala dla nich fundacja. A to dlatego, że dziewczynka była kaleka, miala asme, padaczke, bialaczke, zanik miesni, byla lysa, karmioma przez sondę, usunieto jej slinianki, podawano jej leki wiadrami. Az ktos mamie zrobił kuku 😉


Poza irytujacym glosem glownej bohaterki serial zapowiada sie zacnie. Jak skończę to mam zamiar przesiąść do dokumentu na ten temat "kochana mamusia nie zyje" 😉
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 sierpnia 2019 03:23
flygirl, ja przecierpiałam 5 odcinków i odpuściłam, nie wrócę. Kompletnie nie rozumiem zachwytu nad tą produkcją, dotego uważam za szkodliwą a nie uświadamiającą... Jedno wielkie nope
Zagadki kryminalne panny Fisher - fajnt serial w klimacie lat 20'-30'. Panna Fisher jest kobietą bardzo nietuzinkową na tamte czasy i damskim detektywem. Bardzo fajna scenografia i wciąga 🙂 Do zobaczenia na netflixie.

flygirl, - dla mnie już na reklamie wyglądało to na drama queen 😁
Mi sie "Dom z papieru" podobal, ale fakt zgadzam sie z Wami dziewczyny, ze moment, w ktorym sezon sie skonczyl pozostawia niedosyt. I tylko 8 odcinkow. 🙁 Pierwszy sezon chyba mial 13 o ile sie nie myle. Para Tokio i Rio dziala mi na nerwy od samego poczatku. 🙄

Nowy sezon "Stranger things" tez mnie troche zawiodl, szczegolnie ten motyw z Rosjanami.
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 sierpnia 2019 20:49
Ja tam dałam się wciągnąć w te nastoletnie dramaty, czekam na trzeci sezon. Infantylne, ale przyjemnie się ogląda. Dobre na zrelaksowanie  🤣
Ja lubię takie odmóżdżające seriale o nastolatkach, typu Skins czy Plotkara. Tutaj spodziewałam się czegoś innego,mądrzejszego. 🤣 Zwłaszcza po wstępie. A potem się okazuje, ze z 13 powodów to jeden byl poważny, a reszta to wyolbrzymianie sytuacji przez zakompleksiona laske. Drugiego sezonu chyba nie zacznę, chociaż z reguły nie porzucam raz zaczetych seriali. Do tej pory zrobiłam tak tylko z jednym, bo mnie poziom absurdu już przerastał - z Arrow.
flygirl drugi sezon jest jeszcze slabszy 😁
Gillian   four letter word
02 sierpnia 2019 11:41
flygirl, drugi jest beznadziejny po stokroć.

Super jest My mad fat diary, nastolatki, typowe problemy, zawirowania i miłoście 🙂 do sprzątania w tle rewelacja, ogląda się szybko i przyjemnie 🙂
16 sierpnia wychodzi drugi sezon Mindhuntera. Jaram się jak reaktor czwarty 😀
Dom z papieru i wielkie kłamstewka, szkoda, że 3 sezonu raczej nie będzie :/
.
Obejrzeliśmy Stranger Things, w sumie ok ale pierwszy sezon był jednak najlepszy. Tutaj sporo nastoletnich dramatów 😉
Podręczną też obejrzeliśmy, fakt że te zbliżenia na twarz są mega męczące... No i praktycznie nic się nie dzieje. Myślałam że one tam rozwalą Gilead od wewnątrz  😂

Oglądamy teraz YOU - trochę chory ten serial, ale mega wciąga klimatem  😜
Nie wiem czy ktoś polecał, ale my jakiś czas temu skończyliśmy Good Omens, jeżeli ktoś chce się pośmiać i obejrzeć naprawdę dobry serial z fajną obsadą, to polecam! 🙂
Polecam Years and Years na HBO
Scary!!!
W oczekiwaniu na ostatni odcinek Euforii zaczęłam oglądać na HBO "The act", serial oparty na faktach.
Po huraganie Katrina matka z córką przenosza sie do różowego domu, który wymudowala dla nich fundacja. A to dlatego, że dziewczynka była kaleka, miala asme, padaczke, bialaczke, zanik miesni, byla lysa, karmioma przez sondę, usunieto jej slinianki, podawano jej leki wiadrami. Az ktos mamie zrobił kuku 😉


Poza irytujacym glosem glownej bohaterki serial zapowiada sie zacnie. Jak skończę to mam zamiar przesiąść do dokumentu na ten temat "kochana mamusia nie zyje" 😉


Jara obejrzałaś już "The act"? Bo ja się właśnie zabieram. "Kochana mamusia nie żyje" widziałam i ogólnie znam historię. Ciekawa jestem serialu. Warto?
Bardzo warto!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się