Stajnie w Warszawie i okolicach

Do których stajni pod Piasecznem jest dojazd komunikacją?
Na pewno Siedliska, Szumawa, Hubal. Na upartego i do Largo się da.
Martita   Martita & Orestes Company
26 lipca 2019 09:32
Latissimus Dodałabym jeszcze Podolszyn 
i Poster, BestHorses, Konie i Kropka, Stajnie na Wilanowie/Powsinie plus do Jeziórka (Złotkowscy i Iskierka) dojazd pociągiem pod stajnię.
[quote author=ptyśmiętowy link=topic=46.msg2880506#msg2880506 date=1564123931]
Na pewno Siedliska, Szumawa, Hubal. Na upartego i do Largo się da.
[/quote]
Dziękuję bardzo!

Latissimus Dodałabym jeszcze Podolszyn 

:kwiatek:

i Poster, BestHorses, Konie i Kropka, Stajnie na Wilanowie/Powsinie plus do Jeziórka (Złotkowscy i Iskierka) dojazd pociągiem pod stajnię.

Dzięki wielkie 🙂


A najbardziej godna polecenia z nich? Bardziej zależałoby mi na czymś pod sport, nie rekra.
Od sierpnia absolutna nowość (bo to się prawie nie zdarza  :hihi🙂 😍 czyli dwa wolne boksy w fiord ciopan


Czy ta informacja jest nadal aktualna?
Wercia zadzwoń do właścicieli stajni fiord ciopan,  myślę że da się coś wymyślić  😅
Hej !

Szukam łąk dla odsadka w Mazowieckim , może być mocno oddalone od Warszawy. Macie coś godnego polecenia ? Wymagam super opieki, podawania paszy i jak największej ilości czasu na pastwisku, może być chów wolnowybiegowy.

Szukam również opinii o stajni Poster Piaseczno. Mają w ogóle pensjonat?
Martita   Martita & Orestes Company
27 lipca 2019 11:41
Sonkowa Poster ma pensjonat, forumowa etosha tam stoi.
Sonkowa, jakbyś miała jeszcze kogoś ze znajomych, kto ma odsadka na łąki, to znam fajne miejsce u naszej forumowej koleżanki. Niestety teraz nie ma u niej żadnego źrebaka, a fajnie by było aby miał rówieśników. Ale jakby co, ma kuce do towarzystwa 😉
Sonkowa, mam stado dziadów, ale 2 lubią się bawić, Myślę, że odsad by się odnalazł.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 lipca 2019 14:54
Moi drodzy, szukam pensjonatu (najlepiej do 1000zł):
- łąki
- hala
- zewnętrzna ujeżdżalnia z dobrym podłożem
- najlepiej do 30 km od Gocławia  😀
- socjal
- dobra opieka
- podawanie dodatków według zaleceń
- najlepiej bez rekreacji
- konie wyprowadzane i sprowadzane w ręku

Czy coś znajdę?  🙂

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
28 lipca 2019 21:16
Nasturcja-Renata, do 1000 nie znajdziesz.  Konik Stary spełnia Twoje wymagania poza ceną.
ash   Sukces jest koloru blond....
28 lipca 2019 21:44
Diakonka, w koniku nie ma łąk, a szkoda bo stajnia z super opieką.
Nasturcja-Renata nie ma nic. Kompletnie nic  👿
Z czegoś musisz zrezygnować, niestety
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 lipca 2019 07:35
Serio nic nie ma?! 😲
Do 1100zł też nie znajdę? Jeśli nic nie ma, to zostanę w obecnej stajni. Obejrzę jeszcze nową stajnie Grand Horses. Pokazuje mi, że mam tam 21km z domu.

ash a Ty gdzie stoisz? Z tego co pamiętam, to mieszkasz gdzieś w moich okolicach? Czy się mylę?
W Grand Horses teraz jest poniżej 1000, ale jak powstanie hala to przekroczy 1100. Za to stajnia ładna 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 lipca 2019 09:41
Dambala pytałam na FB. Jak stanie hala, ma być 1100zł
Stoisz tam może? Jeśli tak, to czy mogłabym prosić o więcej informacji na temat stajni?
Nie, tylko byłam obejrzeć. Wtedy pytałam o cenę, może coś źle zapamiętałam 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
30 lipca 2019 07:28
Nasturcja-Renata, ja mieszkam w Rembertowie a do koni mam 30km w jednà stronę. Tak jak mówię, z czegoś zrezygnować trzeba. U nas padło na rezygnacje z małej odległości na rzecz łąk i wielogodzinnego padokowania, karuzeli i dobrej opieki.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
30 lipca 2019 09:49
Nasturcja-Renata ja jak ash tez jeżdżę w te same okolice (koło Stanisławowa), jest tam kilka stajni, które spełniałyby twoje wymogi - m.in. Stajnia pod Lasem i u forumowej -Agi-- w tej ostatniej stoję i myślę, że nasze okolice są całkiem spoko. Ja obecnie z Bródna dojeżdżam do koni w 55 min.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
30 lipca 2019 21:20
Grace, a to nie Aleksandria przypadkiem?
nie wiem, wnętrze robi wrażenie i infra też. Cena tudziesz. 😀
Aleksandria
chyba podniosę cenę za swoją stajnię 😉
Dzień dobry,

Może ktoś wie? Szukam pensjonatu dla konia, od strony Bielan. W odległości do 45 km, chętnie w kierunku jak leci S8, czyli Białołęka, Marki, okolice Radzymina i dalej. Okolice Tarchomina i dalej. Trasa na Babice i Kampinos. Coś w okolicy Łomianek.
Zależy mi na odpowiedzialnych i troszczących się właścicielach stajni, koniecznie pastwisko, na którym konie są do zmroku, w zimie wybieg też do zmroku. Dostępne WC. Poidło automat. I tereny do jazdy. Padok do jazdy z jakimiś 3 drągami, żeby było czym urozmaicić ;-) Cena do 1300 zł, ale chętnie taniej.

Ktoś wie?
Patka rancho ma to wszystko i jeszcze halę 20 na 40. Opieka super, czystość też.
diuk, a gdzie jest Patka rancho?
Aleksandria
chyba podniosę cenę za swoją stajnię 😉


A gdzies jest cena wywolawcza w tym ogloszeniu? Bo moze ja slepa  👀
Martita   Martita & Orestes Company
31 lipca 2019 11:47
Freszmaker Aleksandria 4 mln. Cena w ogłoszeniach nie jest widoczna na urządzeniach mobilnych. Przynajmniej ja na telefonie nie widzę a na laptopie owszem.
Patka ranczo nie wiem jak warunki teraz, bo stajnia kiedyś była w innym miejscu. Kontaktu z właścicielką (właściwie dzierżawczynią?) nie polecam, niestety. Co prawda nie dotyczy to pensjonatu, a ogólnie uczciwości, ale tak czy inaczej ja bym konia u niej nie zostawiła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się