NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

amnestria, a brak kontaktu pomimo codziennego logowania na forum jest ok?
Zostawiłam tylko to w komentarzu.
To nie jest sklep, nie ma obowiązku. Wcześniej coś tam ustaliłyście, ostatecznie transakcja doszła do skutku (co ważne - zgodnie z ustaleniami!).
Dziewczyna się może i logowała, ale postów nie pisała. Sama często coś na szybko odpalę, przeczytam (czy to fb/czy to rv), ale nie mam możliwości pisania. Nikogo tu nie bronię, ot szczerze to z Waszej dwójki, po tej wymianie zdań, to raczej z Tobą _Gaga nie chciałabym robić zakupów.
Z całym szacunkiem do Ciebie _Gaga, zgadzam się z amnestrią. Spodziewałaś się paczki w środę, przyszła w czwartek, serio? Nawet ze sklepami czasem jest opóźnienie...
Ja nie mam totalnie problemu z terminem dostawy  🤔 Miałam z brakiem kontaktu. TYLKO z tym
Odniosłam wrażenie że mnie oszukano bo ani kontaktu ani paczki ani żadnego nr czy linka do śledzenia. Nic. Pomimo kilku pw (przychodzą powiadomienia o nie przeczytanych pw, więc ten...).
W momencie, gdy paczka doszła - natychmiast skreśliłam post. Fakt, mogłam wyedytować, najwyżej bym dostała bana, za to byście po mnie nie jeździły za to, jak się czułam w czwartek przed przyjściem paczki  🙁
Następnym razem skocz do stacjonarnego, a na pewno masz gdzieś nie daleko (nie to Co ja ok. 40km) i dorzuć parę zł to i pasy będą i czysta będzie i szybko... ehh..
Gaga, derke wyslalam wypraną, plam nawet nie widzialam, dodane zdjecia byly robione po praniu, derka od momentu zrobienia zdjec nie byla używana. Nie wiem czemu przyszlo ci do glowy, ze derka ma zadnie pasy, bo nigdzie tego nie zaznaczylam, a zawsze staram sie wszystko dokladnie opisywać (ja tą derke kupilam bez pasow). Jesli dodaje pasy to pisze to poprostu.

To po pierwsze. Po drugie o tym, ze kurier jest zamówiony napisalam ci 30.07, wiec wiedziałaś, że paczka wychodzi ( od kuriera przychodza przeciez tez powiadomienia sms/mail). Za brak kontaktu nastepnego dnia cię przeprosilam.

Po trzecie o tym, że ci się śpieszy napisalas wiadomosc 31.07, wczesniej nawet slowem tego nie zasugerowałaś. Co też jest do potwierdzenia w wymienionych wiadomościach.

Naprawde stresu co niemiara się z tego wszystkiego najadlam bo sama tez kupuje i wiem, ze są rozne sytuacje, ale ty naprawde odrobine przesadzasz.
Gdybym wiedziala, ze ci się śpieszy, to bym zasugerowala żebys kupila gdzie indziej.
atencis,  👍
_Gaga, ale ktoś jeździ? Raczej się wszyscy dziwią, że po dniu opóźnienia i jednym dniu bez kontaktu się właśnie tak czułaś...

Edti: a na zdjęciach widać, że pasów zadnich nie ma
Ja bym się zestresowała w sytuacji, gdybym umówiła termin wysyłki za kilka dni i później nie otrzymała żadnej więcej wiadomości. Nie wiem czy przyszedł jakiś sms, że nadano paczkę czy inna forma powiadomienia (wtedy byłabym spokojna), ale jeśli nie miałabym żadnej wieści po wysłaniu paczki, widziałabym, że ktoś się loguje a jednak mi nie odpisuje to bym też się zaczęła zastanawiać, czy ktoś mnie nie próbuje oszukać. Jak widać Gaga się trochę pospieszyła z opinią tutaj, bo wszystko ostatecznie się okazało ok, ale w obecnych czasach i ilości oszustw trochę się nie dziwie. Ja zawsze jak wyślę paczkę to przekazuje numer wysyłki kupującemu i mam święty spokój (i kupujący również, bo wie, że paczka wyszła i może sobie śledzić gdzie jest). Jako kupująca również lubię dostać wiadomość, że paczka została nadana i jeśli jest taka opcja to otrzymać numer do śledzenia.
_Gaga, nikt po Tobie nie jeździ. Niemniej wpisywanie do nieuczciwych powinno być IMHO mocno przemyślane, bo jest dość obciążające. I wystarczyło przeprosić, a nie dopisywać zgryźliwy komentarz o tym, że derka w gorszym stanie i kontakt marny. Nie był marny - byłaś poinformowana o tym, że od pewnego czasu będzie ograniczony.
Nie rób teraz z siebie proszę ofiary.

Vanille, ale atencis jest kilka razy wymieniana w uczciwych i to jakos bardzo spoko sprzedawca. W dodatku była na wyjeździe/urlopie whatever. Nie odzywała się raptem ile dzień? półtora? Nie przesadzajmy kurczę.
PRZEPRASZAM atencis, , nie powinnam była wpisywać Cię do wątku. Zaledwie 2 dniowy brak kontaktu po terminie wysyłki paczki rzeczywiście nie jest powodem ku temu. Przepraszam. 3 tygodnie temu zostałam okradziona, choroba konia i brak opcji dorobienia (wirusowe zapalenie tętnic spowodowało odwołanie zawodów i nie mam gdzie sędziować), spowodowało u mnie przesadną nadwrażliwość i niepotrzebny wpis.

Co do kuriera - nie miałam od niego ani maili ani smsów niestety. W przeciwnym przypadku nie prosiłabym na PW o nr paczki.

amnestria, wiem, dlatego szybko wykreśliłam ją z wątku. Overreacting był tu totalnie niepotrzebny. Próbuję się wytłumaczyć (zwłaszcza, że mnie zestresował brak kontaktu, paczki też - przy czym wiedząc, że do mnie idzie, lub będzie szła - byłabym spokojniejsza), ale jak widzę nie specjalnie mi to idzie  😕, bo tylko  vanille  ogarnęła o co mi chodziło (fakt, za szybko i bez sensu)
Mega żałuję, że to zrobiłam, czasu nie cofnę, edycja posta w tej sytuacji bez sensu 🙁
amnestria, tak jak piszę - Gaga się trochę pospieszyła z tym wpisem ale niestety czasem złe doświadczenia z zakupami internetowymi sprawiają, że ludzie stają się trochę przewrażliwieni. Łatwo jest powiedzieć po fakcie, że przecież paczka doszła, że to tylko 2 dni bez kontaktu itp. Ale w trakcie człowiek nie wie jaki będzie finał i się stresuje. A logowanie się na forum przy jednoczesnym braku odpowiedzi na wiadomości we mnie też budzi podejrzenia, przecież nie jest dużym problemem napisać choćby jedno słowo - 'wysłano'. Da się zrobić nawet na badziewnie działającym telefonie. Choć oczywiście chwilowy brak kontaktu nie jest z automatu powodem, żeby kogoś tu wpisywać, ale za to Gaga już przeprosiła.
Nigdy nie wiemy jakie sytuację doprowadziły do tego że dana osoba nie miała jak lub nie miała głowy do tego żeby odpisać mimo logowania. A serio sytuacje mogą być naprawdę różne. Myślę, że wszystko sobie wyjaśniłyśmy z Gaga i nie ma sensu tego już dłużej ciągnąć. Przeprosiliśmy się za nieporozumienia, oby wszystkie problemy tutaj się tak kończyły. 🙂
W całym moim życiu zdarzyło się mi może w 2% przypadków, że coś zamówiłam, a przyszło coś innego, niż się spodziewałam. Jednak takie wypadki się zdarzają i powodują naszą uzasadnioną frustrację. Dla rozluźnienia spokojna irozluźniająca gierka o koniach /CIACH SPAM muł i bagno/
[center] nie umisz w reklamę, nie umisz.... SPAM

DodoMod
[/center]
Czyżby kolejny Janusz marketingu  😁
Ku przestrodze dla kogoś, zdjęcia i opis pochodzą z mojego ogłoszenia 😉
https://ogloszenia.re-volta.pl/derka-polarowa-dralon-firmy-eskadron/o/202975/
Może trzeba to zgłosić do moderatora?
espana Zgłosiłam od razu, ale od rana ogłoszenie nadal wisi bez zmian. Pisałam również do autora ogłoszenia o usunięcie moich zdjęć, oczywiście bez odzewu.
No i te ceny  😍 😍

Ktoś się zaraz złapie na okazję  😂
Ostrzegam przed transakcjami z osobą Inez Lasota. Wystawiła w ogłoszeniu inny przedmiot a inny wysłała oraz nie zwróciła pieniędzy pomimo zwrócenia jej paczki.
JA JOANNA PASOŃ -WOSZCZYNA PRZEPRASZAM PANIĄ BARBARĘ WIERZCHOWSKĄ -BEKASIEWICZ ZA DOKONANIE NA PORTALU RE -VOLTA SZKODĘ OSZUSTWA INTERNETOWEGO .PRZEPRASZAM
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 września 2019 13:42
Gosia1100, szkody. Mogłabyś chociaż napisać to polsku z poprawną interpunkcją.
Wstyd.
Znaczy się, że jakiś proces się zakończył przegraną tej pani? w końcu?
Ale o co chodzi?  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 września 2019 19:38
_kate, to słynna Joanna Pasoń 😀
Czy ktoś zna/ ma namiar na Katarzyna Wadas?
Edit. Jej Nick to DOBRUSIA
Czy ktoś miał transakcję z yamatostarbox@gmail.com - DENIS
Chcę u mnie kupić siodło z wysyłka pobraniową do Terespolu na osobę Aliaksandra i firmę która widzę że jest w rejestrze dłużników...
Nie wiem czy to nie wtopa.. 🤔
Nie wysyłaj. To fikcyjny email, nawet nie odpowiadaj.
Też znalazłam się na radarze naciągaczy. Dostałam ni z gruchy ni z pietruchy maila z pytaniem o popręg po angielsku: „How much is the selling price”.  Temat maila był po polsku, nawet z polskimi literami, wyraźnie skopiowany z ogłoszenia.  Selling price naturalnie jest w ogłoszeniu, ale ciekawa dalszego rozwoju odpowiedziałam.  A kolejne pytanie o „total cost plus postage fee to Czech Republic”.  Nie wiem, czym się różni selling price od total cost, skoro tutaj total cost nie uwzględnia przesyłki.  Odpisałam, w sumie nie wiem po co, bo jeśli zapyta o nr konta, nie podam.

Miał ktoś pytania od Jean Newby? 

Ciekawe na jakiej zasadzie oni wybierają ogłoszenia, na które łowią naiwnych. 
trusia ja dostałam pytanie "selling price?" w spraiwe konia do dzierżawy  😵
Generalnie z ciekawości pomailowałam chwilę i o to wiadomości od "zainteresowanego kupca" z Czech. Tytuł maila również polski.

"This is B. Babatunde am from Czech republic am a military by profession and am glad to buy this your horse and payment will be bank transfer directly to your account
Below is how the transaction will be completed my , i will make additional payment to the amount of the horse while you trnasferred the addtional payment to my agent ( 🤣 🤣 :lol🙂 so that my agent can come over for the pick up of the horse and once my agent confirm the pickup, Then the money will be released and credited into your account.
If you agree kindly get back with your bank details for the payment.
Thanks"


"Hello i want you to understand that this is not fake as am here to make a clean and clear transaction with you and i assure you of 100% guaranteed."

"My agent will come over to your address to know the working condition of the horse"

Oczywiście w międzyczasie wyśmiałam pomysł kupowania konia o którym nie jest NIC napisane w kwestii sprzedaży oraz jakieś przesyłanie pieniędzy.
Również nie wiem jak to się stało że zostałam wylosowana.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się