Końska Rewia Mody XIII (2019)

Takie piękne zdjęcia nam się udało zrobić w weekend, że muszę się pochwalić! Aż mi żal, że nie zdecydowałam się na brązowy sprzęt...  💘







wątek zamknięty
Siwaa, prześliczne, zwłaszcza pierwsze!
wątek zamknięty
Siwaa, prześliczne, zwłaszcza pierwsze!


Bardzo dziękuję  :kwiatek:

Dziewczyny przymierzam się do czapraka brillant i zastanawiam się jaki wziąć profil, VSS czy VSD?
Dobrze rozumuję, że pod skokówkę wejdą mi obydwa tylko VSD będzie trochę dłuższy? Mam dylemat, bo koń wyrośnięty i wszystko wygląda na nim jak chusteczka, więc może celować właśnie w VSD?
wątek zamknięty
VSD chyba jest taki wszechstronno-ujeżdżeniowy? U mnie tak się prezentował, ale pod ujezdzeniowka - przykład:


Skompletowałam sobie taki zestawik, jezuuu jak ja kocham brąz z czernią  😍


wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 lipca 2019 12:13
Zestawik piękny! Pasowałby mi do blondasa  😍
wątek zamknięty
Skompletowałam sobie taki zestawik, jezuuu jak ja kocham brąz z czernią  😍

Cudny!! 💘 Miałam taki zestawik i puściłam w świat, chyba żałuję...  😀

wątek zamknięty
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
31 lipca 2019 13:58
Czy ma ktoś czaprak York Luna? Jak się sprawuje?
klik
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
31 lipca 2019 15:33
Siwaa Zestaw piękny ale chyba nie do siwego. Macie ładniejsze  😉
wątek zamknięty
Diakonka, ja mam i ciuram w rekreacji non stop. Bardzo często prany i bardzo dużo używany,a wygląda super 🙂
wątek zamknięty
Siwaa dobrze mówią- brillant VSD to prawie dresiarzowy tylko przód ma bardziej wyprofilowany tak "do przodu".
Kupuj VSS. One też sa niemałe.
Pomiedzy VSD i VSS, która ja miałam nie było różnicy w dłogości po grzbiecie tylko w "wysokości" czapraka.
wątek zamknięty
Diakonka, ja też mam i jak za te pieniądze to dobrze go oceniam
wątek zamknięty
Siwaa Zestaw piękny ale chyba nie do siwego. Macie ładniejsze  😉



Racja, chwilowa nostalgia mnie dopadła...  😁 Zecydowanie wolę go np. w zestawie Ashblue  💘

Siwaa dobrze mówią- brillant VSD to prawie dresiarzowy tylko przód ma bardziej wyprofilowany tak "do przodu".
Kupuj VSS. One też sa niemałe.
Pomiedzy VSD i VSS, która ja miałam nie było różnicy w dłogości po grzbiecie tylko w "wysokości" czapraka.


Super, bardzo dziękuję za wyjaśnienie, właśnie o to chodziło  :kwiatek:
wątek zamknięty
Nowy Equestrian Sztokholm zieleń i pomarańcz.  😁  ale zieleń piękna trzeba przyznać. Zdjęcia ma Matchy Dressage.

wątek zamknięty
Lol PS Sweden żywcem zerżnięte.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 sierpnia 2019 11:15
Eskadron też dopiero co pokazał zieleń i pomarańcz :P
A nowy CS pokaże się pod koniec miesiąca? Jaki kolekcje jeszcze się pojawią? Na jesień pewnie znowu Young Stras, a nowe Anky?
wątek zamknięty
Pati2012, - anky na insta pokazało już kolory 🙂 Jeszcze Schockemohle jest.

Właśnie, nie ma już jakiś przecieków eskadrona? Sklepy pokazywały, że zamawiają cs i heritage... nikt nic nie wie? Choć nazw, kolorystyki?
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 sierpnia 2019 11:23
keirashara dzięki 😀 Zastanawiam się nad granatowym albo tym pudrowym różem  😉
wątek zamknięty
Tak zieleń i pomarańcz jak Eskadron 😂
Ciekawe ile firm wpadnie na ten sam genialny pomysł, bo na razie poszaleli z tymi kolorami wszędzie to samo  😁
A gdzie to Anky 👀
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 sierpnia 2019 12:53
Burza no trochę, ale PS of Sweden ma też Emerald z brązem 😍
wątek zamknięty
anil22, - na instagramie Anky, wrzucam screen:



Dla mnie trochę powtórka 😉 Osobiście poluje na ładny kantar i nic mi się nie podoba ostatnio, Platinum mnie totalnie zawiódł w tym temacie, więc strasznie czekam na kolory zimowego eskadrona.
wątek zamknięty
Dzięki.  To Anky oprócz różu i zieleni co może byc dla niektórych ciekawy nie ma nic nowego 🙁 zawiodłam się.
Czekam na Eskadrona.
A nowy Ps of Sweden wow 😍
wątek zamknięty
Lol PS Sweden żywcem zerżnięte.


A to są osobne brandy?
Bo ja myślałam, że Equesrtian Stocholm to jest po prostu drugi insta profil PS of sweden. Bo nawet chyba czasem te same foty wjeżdzają...
wątek zamknięty
kotbury nie nie, to są dwie zupełnie osobne marki i te czapraki są zupełnie inaczej uszyte i innej jakości - imo in plus dla PS of Sweden bo Equestrian Stockholm wszystkie z którymi miałam do czynienia były szmatkowate jak za te pieniądze. 
wątek zamknięty
Kurczę dla mnie to wyglądalo na zdjęciach identycznie - te Szwedki takie same do tego często te konie ujeżdzeniowe z takim paskudnym wzorcem ruchu - kłusa, że przednie giry prawie do pionu a dupa w Upsali (bo nie w Sztokcholmie). Do tego te hale takie prawie identyczne.

To dobrze, że mnie uświadomiłyście. 😂

A w którym brandzie jest na fotkach ten chłopaczek taki śniady lowelasik, co to te konisie z ziemi też tam czaruje?
wątek zamknięty
kotbury, - chyba właśnie Equestrian Stockholm, po fotach PS nie kojarzę. Mi się w PS podoba to, że są szalenie eleganckie i robią całe sety z ubraniami dla jeźdźca 🙂

Dostałam foteczki - Eskadron Platinum Glitter Mesh Nude - na żywo jest szalenie elegancki 🙂 Jakbym wiedziała rok temu, że tegoroczne platinum będzie takie słabe, to bym się rzuciła też na czarny 😂

wątek zamknięty
keirashara Equestrian Stockholm też robi całe sety z ubraniami dla jeźdźców i to w dodatku świetnie wykonane 💘
wątek zamknięty
larabarson masz coś z tych ubrań? Przy każdej promocji i wyprzedaży się zastanawiam, ale przypominam sobie te opinie o czaprakach i rezygnuje. Wszystkie rzeczy, co do jednej z Stockholmu mi się cholernie podobają, ale jeżeli faktycznie te czapraki są tak złej jakości, będę musiała swoje zauroczenie przenieść na PS of Sweden. To Szwecja i to Szwecja. 🤣
wątek zamknięty
kotbury nie nie, to są dwie zupełnie osobne marki i te czapraki są zupełnie inaczej uszyte i innej jakości - imo in plus dla PS of Sweden bo Equestrian Stockholm wszystkie z którymi miałam do czynienia były szmatkowate jak za te pieniądze. 

To mam chyba jakiś wyjątkowy czaprak, bo mój plum Equestrian Stockholm wygląda cały czas jak nówka sztuka 😉
wątek zamknięty
Flygirl mam  🙂 Polówkę z długim rękawem pod kolor lamówki czapraka. Jakość jest super i wykonanie też. I też wcale nie uważam, że ich czapraki to są szmatki, mój się trzyma bardzo dobrze.
wątek zamknięty
keirashara Wyglada przecudowne! Ja to przebolec nie mogę że nie zdążyłam kupić żadnego Glittera  😕 Za późno się obudziłam i byli ludzie szybsi, a uważam że oba kolory są przecudowne - z Anky Climatrole duet idealny!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.