Instagram - czy ktoś korzysta?

Mam od jakiegoś czasu problem ze stroną główną IG. Obserwuję jakieś 300 profili, przy czym na tablicy pojawia mi się dziesięć na krzyż. Jak wejdę w każde konto osobno, to widzę zdjęcia dodane przed kilkoma godzinami, a u mnie na stronie głównej się nie wyświetlają. Jak odświeżam, to nie pojawia się nic nowego, podczas gdy na tych kontach są nowe rzeczy. Da się coś z tym zrobić? Jakoś wymusić, żeby pokazywało wszystko jak leci?
Martita   Martita & Orestes Company
05 marca 2019 08:16
fin Mi pomogło odinstalowanie i zainstalowanie ig jeszcze raz. Coś często ma błędy ostatnio. 
Mam pytanie dot chatu na IG.

Czy jeżeli zablokuje tam kogoś, to ta osoba widzi dalej nasz chat?
Zablokowałam wczoraj użytkownika i chat zniknął po mojej stronie. Czy to samo dzieje się po stronie tej osoby?
Pursat   Абсолют чистой крови
06 maja 2019 11:08
Znika też u zablokowanej osoby.
Dzięki Pursat  😉
Dzięki, dzięki, dzięki  😀
mils   ig: milen.ju
05 czerwca 2019 10:00
Pytanie mam. Przy każdej próbie polubienia jakiegokolwiek zdjęcia wyskakuje mi jakiś komunikat, że mój profil zawiera jakiś nieprawidłowy link. Nie mogę polubić żadnego posta. Odinstalowałam i zainstalowałam apkę ponownie, ale dalej to samo. Korzystam z IOSa.
kermit   Horses horses everywhere ..
06 czerwca 2019 09:37
Ja lubię instagrama bo mnie relaksuje i bawi - to chyba jedyny taki portal gdzie możesz sobie bez problemów oglądać obrazki piękne lub zabawne bez zakłóceń w postaci propaganda tv czy nasilonych reklam.

Polecam konta: @father_of_daughters  (ładne zdjęcia sporej gromadki córek, opowiadane w zabawny sposób z dużym dystansem do rzeczywistości - ma już 1 mln followers-ów).
No i konto @mother_of_daughters - żona powyższego, obserwuje tę parę od chyba 2 lat i zaobserwowałam jak się im życie zmieniło od tego czasu..sponsorzy, praca itp no i jak dzieciaki im rosną (bliźniaczki identyczne). Ich posty są zawsze na fajnym poziomie - bez nudy.

Jeśli chodzi o zwierzęce konta to relaksują i bawią mnie konta: @doggosdoingthings oraz @dogsbeingbasic - wygłupy psie  😂

A jeśli chodzi o takie zwykłe bzdury i memy na każdy temat na topie to konto @9gag - tutaj 50 mln followersów  🤔

Starsi revoltowicze może mnie jeszcze pamiętają - za często już nie piszę na forum ale konto na insta podaje @azsatan76
Ja od niedawna śmigam z drugim kontem, na którym wrzucam wege jedzenie i wege przepisy  🙂 Jeżeli kogoś kręcą foodie klimaty - to zapraszam @eurydicegoesvegan
Pursat   Абсолют чистой крови
04 sierpnia 2019 14:15
Odnośnie blokowania - jest jakiś sposób, żeby mieć wgląd w wiadomości od użytkownika przez którego zostało się zablokowanym? Oprogramowanie, aplikacja, cokolwiek? Do tej pory działało to tak, że konwersacja znikała ze skrzynki, ale po wpisaniu nazwy usera i kliknięciu jej, pojawiała się cała rozmowa. Oczywiście bez opcji wysłania wiadomości, ale cała treść była dostępna. Dzisiaj zaktualizowałam instagram i już nie da się tak zrobić.
mils   ig: milen.ju
04 sierpnia 2019 16:06
Mnie zastanawia czy da się jakoś ukryć posty przed kimś bez blokowania. Można relację, ale postów chyba nie, a szkoda.
Pursat   Абсолют чистой крови
04 sierpnia 2019 17:25
Raczej się nie da. Można jedynie ukryć post ogólnie, dla wszystkich i znika on wtedy z naszej galerii, a potem bez problemu można go przywrócić.

A co do mojego pytania, to poradziłam sobie, więc jakby komuś coś takiego było potrzebne, to służę radą.  😁
Raczej się nie da. Można jedynie ukryć post ogólnie, dla wszystkich i znika on wtedy z naszej galerii, a potem bez problemu można go przywrócić.

A co do mojego pytania, to poradziłam sobie, więc jakby komuś coś takiego było potrzebne, to służę radą.  😁


Byłabym wdzięczna jeśli podeślesz jak to zrobić 🙂
ewka32 trzeba zarchiwizować zdjęcie 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
05 sierpnia 2019 17:01
Byłabym wdzięczna jeśli podeślesz jak to zrobić 🙂

Wchodzisz w zdjęcie, klikasz w trzy kropki w prawym górnym rogu i wybierasz Zarchiwizuj - wtedy staje się niewidoczne dla Ciebie i Twoich obserwatorów. Żeby przywrócić zdjęcie, wchodzisz w ustawienia profilu i tam jest archiwum.
Instagram jest super! W zasadzie nikogo nie obserwuję, mam ustawienia prywatne.
Ale są 4 wyjątki:
Celeste Barber 😍
Katarzyna Nosowska 😍
Jeden Rysunek Dziennie
5 minut Crafts (pożeracz czasu, zbieram się w sobie, żeby przestać obserwować)
Pytanie z gatunku marketingowych: czy realnie instagram stajni daje cos wiecej niz posiadanie konta na Facebooku? Obserwujecie hodowle/konie na insta na ktore nie trafiliście na fb? Zakładając sprawne korzystanie z facebooka, tzn uzycie reklam, ogłoszeń w grupach, itp.
A ja mam kolejne pytanie natury technicznej.
Jak ktoś ma otwarte konto i dodaje filmik, to czy może on jakoś sprawdzić kto go obejrzał? Bo pokazuje np ileś tam wyświetleń, a czy jest możliwość sprawdzić kto wyświetlał (tym bardziej jeśli ta osoba była niezalogowana)?
Karolina_ nie wiem czy lepsze korzyści od Facebooka ale na pewno warto! Jest spora grupa ludzi, która chętniej i częściej korzysta z IG. Ja np. różne usługi czy produkty szukam na insta, nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że łatwiej mi jest tu znaleźć to czego szukam. I przeglądanie profilu jest dla mnie bardziej przejrzyste. Myślę, że jak komuś bardzo zależy na marketingu czy sprzedaży to IG jest must have.

Edit:
Meise nie widać kto oglądał. Wyświetla się tylko liczba odsłon i kto polubił. Podglądacze są incognito  😁
jett   success is the best revenge
07 sierpnia 2019 11:06
Ktoś wie czemu mogę dodać tylko jedną relację na instastory?  🤔 Po dodaniu znika mi ten niebieski plusik przy "twoja relacja" i kolejną mogę dodać dopiero za 24h  🙄
falletta, dzięki  😁 😡
jett ten plus jest tylko jeśli nie masz żadnego instastory aktualnie. Żeby dodać kolejne po prostu przesuń caly ekran w prawo.
jett, można też przytrzymać dłużej to kółko z instastory i wyskoczy "dodaj do relacji"
jett   success is the best revenge
07 sierpnia 2019 13:55
flygirl, olencja, o matko, rzeczywiście!  🤣 dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Karolina_ nie wiem czy lepsze korzyści od Facebooka ale na pewno warto! Jest spora grupa ludzi, która chętniej i częściej korzysta z IG. Ja np. różne usługi czy produkty szukam na insta, nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że łatwiej mi jest tu znaleźć to czego szukam. I przeglądanie profilu jest dla mnie bardziej przejrzyste. Myślę, że jak komuś bardzo zależy na marketingu czy sprzedaży to IG jest must have.


Dzięki. Sprawa do przemyślenia, bo tak jak na fb wpadaja filmy czy newsy, tak ig jest typowo zdjeciowe a nie mam na codzień fotografa w stajni 😉 A jednak trzeba w miare regularnie cos wrzucić zeby trzymać uwage potencjalnych klientów. Pomijając to ze musze usiasc i IG dobrze obczaic, bo nigdy nie korzystslam. Z drugiej strony fb jest mocno denerwujące z naganianiem do reklam, nie wyswietla niektorych postow stajni mojemu mężowi (!) jak nie mam wykupionej reklamy. A na marketingu mi zalezy bo na takim zadoopiu to jedyny spodob zeby ktos się zainteresował, puki mlodziaki sa mlodziakami i nie startują.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 sierpnia 2019 05:19
Gdzie jest Twoja stajnia?
Gdzie jest Twoja stajnia?


Psy dupami szczekaja i jeszcze po ukraińsku  🤣 poludniowy wschód
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 sierpnia 2019 08:29
Kurczę szkoda, jakby było bliżej to byśmy coś pomyślały o fotografie na codzień  😉
Facella  :kwiatek: jak bedziesz w okolicy to zapraszam
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 września 2019 21:17
dopisuje się i ja owlovertherainbow
Przestałam być Instagramową dziewicą 😉
Rozgryzam go przede wszystkim ze względów zawodowych - społecznie i marketingowo. Sama nie mam zamiaru się tam pokazywać, bo nie jestem typem "zdjęciowym". I tak dla siebie to jednak wolę facebooka, który jest jakiś taki bardziej ludzki, operujący jednak bardziej relacjami międzyludzkimi, itd.

No ale... Instagram... Powiedzcie mi jak to jest z InstaStories (czy jak się tam fachowo nazywają te 24-godzinnie żyjące relacje). To się da komentować? Widać komentarze innych? Nie widzę takiej opcji :/ Ten materiał daje opcje nawiązania dialogu z odbiorcami?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się