wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 sierpnia 2019 13:39
ashtray, obejrzałam i warto!
Fenkju! Więc jutro zaczynam! Dzisiaj kończę "Big little lies".
Jest drugi sezon Mindhuntera 😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 sierpnia 2019 11:49
Skończyłam finałowy sezon Orange is the new Black, skończyło sie ani dobrze ani źle. Będzie mi ich brakować 🙂
Ja dziabnęłam Czarnobyl na zakonczenie ulopu - no warto było! zajefajny klimat, zdjęcia bardzo bardzo smaczne poza tym.

Za to obejrzalam 2 odcinki 3go sezonu podrecznej i ni chu-chu nie moge sie zabrac za wiecej...

A! Netflixowego Lucfera nowy sezon tez ogarnelam, uczucia mam mieszane co najmniej, ale no - Lucy to Lucy 😉 Wprowadzenie Evy - super, postać na miarę Lucka, przeurokliwa! Ale pół-anielskie dziecko... no nie. nie.
Martita   Martita & Orestes Company
20 sierpnia 2019 13:22
Kto ogląda drugi sezon Mindhunter ? Mnie bardzo podobał się pierwszy, słyszałam, że drugi jest jeszcze lepszy. Lecę właśnie z 2 odcinkiem.
Martita, - za mną też 2 odcinki 🙂
Ja obejrzałam cały i jest meeeega, duzo lepszy od pierwszego  😅 Czekam z niecierpliwością na kontynuację mam nadzieje ze będzie szybciej niż za 2 lata :kwiatek:
Czy drugi sezon Mindhuntera da się oglądać bez nadrabiania pierwszego?
Nie, to kontynuacja.

Poza tym po co?

Mnie sie pierwszy sezon bardziej podobał od drugiego, w drugim pourywali wątki, ale dalej bardzo wysoki poziom.
Bo spotykam wiele opinii, że pierwszy nudnawy, a drugi dobry. I nie wiem czy ryzykować swoim czasem. Poza tym to podobno coś a'la procedural, więc zastanawiam się czy zaczynając od drugiego straci się jakieś kluczowe informacje.
jestemzlasu, - warto pierwszy zobaczyć, na prawdę kawał dobrej roboty. Absolutnie bym nie pomijała - średnie są tylko dwa pierwsze odcinki, potem wgniata 🙂
Zdecydowanie nie nazwalabym tego serialu proceduralem. Odcinki się ze sobą łacza, przedstawiajac nam glownych bohaterów. I danego morderce czesto przerabiaja w wiecej niz 1 odcinku - jak Kempera.

Zaczynajac od drugiego sezonu nie zrozumiesz niemal nic już z 1 odcinka.
Moon   #kulistyzajebisty
21 sierpnia 2019 18:00
My nie przebrnęliśmy przez Mindhuntera i porzuciliśmy na drugim odcinku...  😵

Za to zmęczyłam dziś Modliszkę - zawiązanie akcji i początek zlekka nudnawy, ale cała reszta - sztosik!
(SPOILER! Jak wyszło, że naśladowcą jest osoba transseksualna i że pewnie miała sporo operacji plastycznych, od razu skojarzyłam z tą koleżanką Dirginią i jej wąskim nosem 'ala Michael Jackson! :lol🙂

I skończyliśmy za to odgrzewanego kotleta - W Garniturach i nie wiem co zrobić ze swym życiem teraz  🤣

Isilya   Free Your Mind
21 sierpnia 2019 18:05
Moon, to teraz czas na The Boys 😉
Martita   Martita & Orestes Company
21 sierpnia 2019 18:22
Moon bo w Mindhunterze właśnie te dwa pierwsze odcinki takie se. Potem robi się coraz ciekawiej i 2 sezon jest dla mnie bomba  😍
No dobra, przekonałyście, najwyżej wrócę z reklamacją  😉
Moon ale Suits to chyba teraz na bieżąco wychodzi właśnie 🙂
Ja również po Czarnobylu - zmęczył mnie niesamowicie i siedział w głowie długo. Dla mnie mocny i ciężki. Ale warto - dla aktorów, zdjęć, scenariusza 😍 Nie mogę wyjść z podziwu, jak brytyjskich aktorów wystarczyło wsadzić w okropne ubrania i budynki z PRLu, a zamienili się w sowietów, jak malowanych 🤣
aaga84 Suits się skończył. Na szczescie. 🤣
Moon   #kulistyzajebisty
22 sierpnia 2019 22:58
flygirl, niestety na filmwebie ostatnio wyskoczyło mi info ze planują kontynuację - 8 i 9 sezon. #pochlast xD
Suits sie nie skonczyl - aktualnie leci ostatni, 9 sezon. Męcze  🤣
No ja właśnie też męczę, ale jestem kilka odcinków do tyłu.
Chwilowo każdą wolną chwilę zajmuje mi Walking dead. Jak myślałam że tematyka zombie to nie moja bajka to ten serial mnie bardzo przekonał 😍
O nie i teraz będę musiała oglądać, a było mi tak dobrze w błogiej nieświadomości. 😁
aaga84, oglądasz od początku? Ja poddałam się już nawet nie wiem przy którym sezonie po kolejnej idiotycznej decyzji Ricka. Mój mąż, który był fanem nie może zmęczyć ostatniego sezonu i wcale mu się nie spieszy :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2019 13:36
Nie jestem w stanie skonczyc pierwszego odcinka, pierwszego sezonu Mindhuntera. 3 raxy podchodziłam, tak polecany, a tak nudny. 🙁
Achaja zaczęłam jakoś na początku wakacji i dziś skończyłam 8 sezon. Aczkolwiek racja decyzje Ricka czasem irytują 🙂
JARA, - pierwsze dwa odcinki obejrzyj ogarniając przy okazji prasowanie albo obiad, a potem już pójdzie 😉 Ja 2 pierwsze też obejrzałam ledwo ledwo, a potem robi się szał.
Moon   #kulistyzajebisty
25 sierpnia 2019 07:04
Marzena, o nieeee! ;p
majek   zwykle sobie żartuję
26 sierpnia 2019 22:27
Do prasowania i zrywania tapet i wykładzin polecam Mad Men na Netflix. Po pierwszych dwóch odcinkach jest fajnie, w czwartym juz chichoczemy razem z mężem. Takie trochę Suits w wersji 30 lat wcześniej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się